Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

27 Listopada 2015

„Moje piersi są niewielkie, więc nie pomylisz ich z górami…”. Co za grafomania...

zagraniczne przeboje

Chociaż polska muzyka cieszy się coraz większym uznaniem słuchaczy, na listach przebojów wciąż królują zagraniczne piosenki. Kolejne single artystów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii stają się u nas wielkimi hitami. I raczej nie ze względu na ich wyjątkową wartość tekstową, bo można przypuszczać, że ogromna grupa słuchaczy zupełnie nie wie, co wykonawca ma im do przekazania. Liczy się wyłącznie chwytliwa melodia, a nie słowa.

Polacy coraz lepiej znają język angielski, ale trudno przypuszczać, by wszyscy słuchacze byli w stanie zrozumieć tekst śpiewany. Czas nadrobić zaległości i przyjrzeć się największym szlagierom ostatnich lat. Może się okazać, że nucony przez nas utwór, poza przyjemnym dla ucha podkładem muzycznym, nie ma większego sensu.

Oto najbardziej absurdalne teksty piosenek zagranicznych artystów. Nadal uważasz je za arcydzieła?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (17)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-22 17:42:39

Rihanna nie ma prawa się tu być ten utwór jest dobry ta wersja jest lepsza nic te szczekanie the baseballs te szwabskie wykonanie jest głupie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2015-11-29 00:31:07

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

Ehhh... Szkoda słów na autorów tego "artykułu"... Nie ma to jak podać skrawek tekstu bez kontekstu... A tak w ogóle oczywiście że "Gangnam Style" jest bez sensu bo taki ma być. Piosenka w sama w sobie ma być podśmiewaniem się z najbogatszej dzielnicy Seulu... To jakby powiedzieć że piosenki kabaretu OT.TO są mało ambitne. A Sia? Podaliście wycineczek tekstu i zgoda że w języku polskim "żyrandol" nie brzmi zbyt ładnie, ale... no to ma pokazywać szaleństwo podmiotu... Rany... Owszem z paroma propozycjami się zgodzę, ale jest ich niewiele. Wpis nietrafiony

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-28 12:02:25

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

Nie no tekst Shakiry pobił pozostałe!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Grafolog
(Ocena: 1)
2015-11-28 11:53:12

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

A te tłumaczenia jeszcze głupsze!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
stereotyp
(Ocena: 5)
2015-11-27 23:53:37

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

odczepcie się od chandelier skoro umieszczacie te piosenke wśród 10 najgłupszych oznacza to że sami do najmądrzejszych nie należycie i nie rozumiecie słowa METAFORA!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-27 22:53:02

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

moim zdaniem muzyka to również sztuka i rządzi się swoimi prawami. czasem utwór ma na celu budowanie emocji i szczególnej atmosfery zamiast przestrzegania zasad poprawnej składni i logicznego rozumowania. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-27 15:29:16

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

wyszukajcie sobie wzniosłe treści obcych pieśni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-27 15:08:28

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

spróbujcie cokolwiek zrozumieć z tekstów które śpiewa Piasek. To dopiero masakra! :p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Podpis...
(Ocena: 5)
2015-11-27 14:28:50

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

polskie piosenki to również bywa czasami g** przez wielkie G. Przykłady? "Cztery lata kochałam cie tak jakby świat skończyć się miał", "Mam na imię Jenny może to coś zmieni" "Boze mój jak ja jej to powiem, że ja juz dłużej tak nie mogę - chciałbym żyć życiem towarzyskim", "Nasze zycie będzie jak poemat, trzeba tylko znaleźć dobry temat", "Halo peweksik- ja się dzisiaj masz?" WTF "Jesteś szalona... ty się śmiałaś zawsze o i cześć" mogę tak wymieniać w nieskończoność przykłady grafomani, którymi terroryzuje nas radio, TV i inne kanały muzyczne...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2015-11-27 19:15:50

uściślając "mam na imię Jenny, może to coś zmieni gdy już wiesz". logiczne że tekst będzie bez sensu gdy urwiesz go w połowie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2015-11-27 12:45:03

re: Najgłupsze teksty zagranicznych piosenek. Te przeboje nie mają żadnego sensu!

Te teksty sa glupie ale sens maja np. w piosence flo ridy jest metafora (mala podpowiedz dla redaktorek, nie chodzi mu o "gwizdek") :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-27 13:49:13

Letni Chamski Podryw zrobił parodię tej piosenki :D a właściwie przetłumaczył tę piosenkę na język polski :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz