Na co warto wybrać się dziś do kina? WIEMY, JAKI REPERTUAR GRAJĄ W CAŁEJ POLSCE!

24 Czerwca 2012

Przegląd repertuaru na najbliższe dni. Same super propozycje!

movie

Leniwa niedziela sprzyja oglądaniu filmów. Zamiast jednak spędzać dzisiejszy dzień na kanapie, wyciągnij przyjaciółkę lub swojego faceta do kina. Na kolejnych podstronach znajdziesz przegląd najciekawszego repertuaru, począwszy od komedii, a skończywszy na horrorach.

Miłego seansu!

Strony

Komentarze (26)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-27 00:02:47

A Mroczne Cienie Burtona? Mega.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-26 09:41:42

NIETYKALNI- film który aż się prosi żeby obejrzeć! cudowny, nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałam! szczerze polecam,

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-25 13:14:21

ja bym obejrzała drugą część 'Trzy metry nad niebem' czyli 'Tylko Ciebie chcę' w wersji tej nowej hiszpańskiej ;) ale u nas oczywiście niema

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-25 11:49:30

a ja polecam NAD ZYCIE!!! + paczka chusteczek!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-25 07:34:57

Polecam Szepty. Byłam na tym dwa dni temu w kinie. Wybierałam film w ciemno. Naprawdę miłe zaskoczenie. Nie jest to straszny film, ale bardziej na rozkminę. Ma poplątaną fabułę, ale bardzo ciekawą. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 23:19:55

Szepty czy przebudzenie? wkurza mnie tłumaczenie tytułów, co innego w oryginale co innego w tłumaczeniu. To tak jakby Apple znaczyło śliwka :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-25 17:39:08

Co do całego filmu, to Przebudzenie jest bardziej adekwatne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 18:32:47

Dom w głębi lasu;) Idealna zabawa konwencją. Jak ktoś szedł do kina z nastawieniem na horror to nie dziwne ,że się rozczarował. Film sam w sobie przezabawny. To koktajl z martego zła, cube doprawiony tarantinowską sieczką i patentami ze scooby doo, wypity i wyrzygany na wszystkie oklepane filmy z gatunku " grupa studentów jedzie do lasu/ opuszczonego domu/ cokolwiek" ...polecam wszystkim tym, którzy mają dystans do kina i do siebie;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 16:32:22

Polecam Szepty, jeden z lepszych filmów dzisiejszych czasów :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-25 00:06:14

No bez przesady! Ale jest dobry, choć można się domyślić rozwiązania zagadki to zakończenie jest świetnie pomyślane, niejednoznaczne. No i naprawdę może przestraszyć. Fakt faktem, na zasadzie "a bu!", ale nadal jest to pierwszy film, na którym zdarzyło mi sie krzyczeć ze strachu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 14:59:36

Z całego serca polecam Nietykalnych! Niebanalna, prawdziwa, ale i przejmująca komedia. Oglądałam już parę razy ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-24 13:31:16

Dom w głębi lasu na początku budował napięcie, ale potem nie był ciekawy, za dużo szumu zrobili na tym film, że jest taki świetny itd a tak naprawdę niekoniecznie ;/..Za to jako horror polecam "Szepty" zmieniająca się akcja, nie wiadomo co się zaraz może stać i zaskakujące zakończenie Polecam film "Nietykalni" ! Wspaniały film, który opowiada o prawdziwej i specyficznej przyjaźni. "Nad życie" film na którym możesz się wzruszyć...A już niedługo idę na film "Czarnobyl. Reaktor strachu" oraz na "Jak urodzić, aby nie zwariować" :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz