Na co warto wybrać się dziś do kina? Różne gatunki filmowe, znajdziesz coś dla siebie!

04 Listopada 2012

Oto najciekawsze propozycje filmowe na najbliższe dni!

seans w kinie

Zamiast spędzać dzisiejszy dzień na kanapie, wyciągnij znajomych lub swojego faceta do kina. Na kolejnych podstronach znajdziesz przegląd najciekawszego repertuaru, który z pewnością przypadnie wam do gustu.

Miłego seansu!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (21)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-05 00:54:25

Niewierni mnie zawiedli byłam gotowa na zabawę, której niestety się nie doczekałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 22:02:05

Skyfall !!! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 18:57:07

Bitwa pod Wiedniem - okropność.. żałuję kasy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 16:02:21

KAŻDY MAKIJAŻ 50 ZŁ - KATOWICE - 501 661 742

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 15:06:12

"Internat" najgorszy "horror" jaki kiedykolwiek widzialam... Ani jednej sceny strasznej|! szkoda pieniedzy i czasu... dno! ;(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 19:24:23

zgadzam sie ! byłam na nocy horrorow i grozy i byl puszczany 1.. beznadzieja! wiecej smiechu na sali niz strachu !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 13:57:28

niewierni... wyspałam sie na tym filmie ostatnio w kinie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 13:34:25

ja ostatnio byłam na "Niewierni" i nastawilam sie na cos w stylu Kac Vegas, ale niestety sie pomylilam...uważam, że film jest słaby...w kinie 2 pary wyszly w srodku seansu...nie polecam... Za to Skyfall bardzo mi sie podobal, ale może to dlatego, że nie widziałam żadnej wcześniejszej częsci Bonda...;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 12:54:46

Jak oglądam na necie niektóre filmy, które były kiedyś/niedawno w kinach, na które przepuszczono kasę żeby miały dobrą reklamę to aż mi się niedobrze robi, bo film okazuje się takim gniotem, że żałowałabym gdybym poszła na niego do kina i wydała tyle kasy ! blee.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 12:36:50

a ja byłam wczoraj na filmie looper o podróżach w czasie i mi się podobał :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-04 12:21:26

Niewierni to straszna kicha. Każdemu odradzam, ledwo dotrwałam do końca filmu. Dawno nie byłam na tak beznadziejnym filmie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz