Na co warto wybrać się do kina przed świętami?

09 Grudnia 2012

Oto najciekawsze propozycje filmowe na najbliższe dni!

kino

Zamiast spędzać zimowe wieczory na kanapie, wyciągnij znajomych lub swojego faceta do kina. Na kolejnych podstronach znajdziesz przegląd najciekawszego repertuaru, który z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Miłego seansu!

Strony

Komentarze (23)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-11 10:21:54

Ja polecam OPERACJA ARGO ! Szkoda, że nie została tu wymieniona, naprawdę świetny film!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 13:52:40

a hobbit?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-10 22:43:38

Hobbit jest PO świętach!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 20:37:24

Anna Karenina- idealnu dla osób lubiących dramaty kostiumowe! Spób wyreżyserowania jest dość awangardowy ale serdecznie polecem :)!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 17:56:25

Obecnie w kinie interesuje mnie tylko Hobbit. Mam już bilet na czwartek 13 grudnia. Następna pozycja dopiero w styczniu: Les Miserables (Nędznicy).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 18:23:45

lol Hobbit 13 grudnia? co u ciebie z głową? premiera jest dopiero 14 dni później, nawet przedpremiery zaczynają się dopiero 25

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 20:49:40

Może ma to szczęście mieszkać poza granicami Polski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 22:57:15

nie każdy mieszka w Polsce, gdzie premiera jest odsunięta na ostatnią chwilę. na nędzników też czekam, zapowiada się świetnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 17:34:31

Skyfall, dosyc sympatyczny, 7 psychopatów porażka kinowa.. Sinistar rewelacja dla tych co lubią ciagłe napięcie, świetna muzyka!!! Z vałego serca polecam Operacja Argo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 14:37:20

Polecam Anne Kareninę i Atlas Chmur.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 12:33:53

czemu frankenwenie tylko 3d? :(( uwielbiam burtona, nienawidze 3d, strata kasy i kiepski efekt.. 3d to ja mam na codzień....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 12:23:39

Dziwne, że nie ma tutaj polskiego filmu Mój rower. ;) Przecież jest taki głęboki i wszystko, jednak widocznie ja jestem zbyt płytka żeby docenić ten film, bo wynudziłam się śmiertelnie. Z kolei 7 psychopatów nawet, nawet, tylko jak na mój gust trochę za dużo krwi, ale tak to wszystko okej. ;) Teraz czekam na Hobbita.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 11:52:10

Polecam Moonrise Kingdom :) film przedstawia przeuroczą historię z dużą dozą humoru i ironii. Genialny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-09 11:40:15

na zmierzchu byłam, trochę wieje nudą, ale cieszę się, że obejrzałam ostatnią część. Teraz chciałabym obejrzeć 7 psychopatów i tylko nie miłość, ale poczekam, aż będą online.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz