MR. NOBODY już na DVD! Film idealny na wieczór z dobrym kinem!

19 Kwietnia 2011

Pełna realizacyjnego rozmachu produkcja SF, uhonorowana na MFF w Wenecji, porównywana z Zakochanym bez pamięci i Ciekawym przypadkiem Benjamina Buttona.

mr. nobody

Nemo (Jared Leto) wiedzie zwyczajne życie u boku pięknej żony (Sarah Polley). Jego marzenia o doświadczeniu czegoś wyjątkowego nagle spełniają się, gdy pewnego ranka odkrywa, że obudził się w... 2092 roku. W futurystycznym świecie jutra, w którym człowiek skolonizował Marsa i wygrał walkę ze wszystkimi chorobami, mężczyzna okazuje się ostatnim śmiertelnikiem pośród nieśmiertelnych. Czy znajdzie w sobie odwagę, by zdobyć względy kobiety swoich marzeń - ponętnej Anne (Diane Kruger), z którą los go kiedyś pechowo rozłączył?

Film został wielokrotnie nagrodzony:

MFF Wenecja 2009 – Biografilm Award

MFF Wenecja 2009 – Golden Osella Award (Best Technical Contribution)

Sitges – Catalonian International Film Festival 2009 – Najlepsza Charakteryzacja

Stockholm Film Festival 2009 - Najlepsze Zdjęcia

„Ambitna i dostarczająca rozrywki fantastyka” - Deborah Young, The Hollywood Reporter

„Kinomani znajdą tu niezliczone nawiązania do dzieł mistrzów: Spielberga i Kubricka” - Boyd Van Hoeij, Variety

Papilot.pl poleca!

Strony

Komentarze (23)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-22 09:26:10

Gdyby ktoś chciał zobaczyć ten film w kinie będzie on puszczany na maratonie nocnym w multikinie. Wydaje mi się, że jest to ostatnia szansa, by zobaczyć Jareda Leto na wielkim ekranie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 22:53:03

Filozoficzny film, ukazujący prawdę o życiu, mhmmm. Nie, nie, nie. Film się ciągnie i porusza kwestie, których świadomośc mają już 10- latki. Jeżeli nie wiedzieliście o tym, że nawet najmniejszy, gest, wybór ma znaczenie to nie żałujcie, ze obejrzałyście ten film. Ale ja mówię nie pseudopsychologicznym wywodom. A swoją drogą Leto jak zwykle przystojny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 22:47:13

Cóz, jak na to , że jestem fanatyczką takich filmów, to incepcja była znacznie lepsza i to bez porównania. Była akcja, film miał wspaniałe efekty, cała fabuła , wszystko było lepsze. A ten film, daje do myślenia na 5 minut a potem człowiek i tak o tym zapomina. Troche nudny, nie mam odpowiednich słów na ten film, bo oglądałam bez przerwy , a jednak na koniec nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. Ostatecznie go nie polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 20:25:11

fajnie, fajnie ale nic z tego filmu nie zaczaiłam a nie chce mi się oglądać go drugi raz(2,5 h !!) bez rewelacji no chyba że ktoś jest szajbniętą fanką Leto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 19:41:34

ale autor opisu najwyraźniej filmu albo nie widział albo nieuważnie oglądał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 18:19:45

po wyjściu z kina nie byłam w stanie wypowiedzieć słowa ! moje życie obróciło sie o 180 stopni !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 17:01:31

Film jest fantastyczny, byłam na nim z Echelonem w kinie :) Gra aktorska Jareda jest nie do opisania - nie często zdarza się zarówno dobry aktor jak i świetny muzyk - zespół, który tworzy razem z bratem Shannonem i gitarzystą Tomo ( jeśli ktoś nie wiedziałby co to za zespoł, to jest to 30 SECONDS TO MARS ) Na dodatek Jarek jest przystojny i sympatyczny. Pamiętam jak spotkałam się z nim przed coke live music festival, bardzo miły i zabawny gościu. Gdy podeszłyśmy do niego nie było problemu by zrobić sobie z nim zdjęcie i kulturalnie porozmawiać :) Na Torwarze tak samo, okazało się, że pamięta niektóre osoby ze spotkania w Krakowie i wziął nas na scenę by pośpiewać razem z nim podczas piosenki Kinqs and Queens - niezapomniane emocje, później spotkanie po koncercie z całą resztą Marsów ( organizują oni dla wybranych osób po koncercie tzw. meet and greet z zespołem ) Jeszcze wcześniejsze koncerty z nimi wspominam równie przyjemnie :) Niedługo jadę na całą serię koncertów w Niemczech, później do Pragi i do Sopronu, mam również zamiar wybrać się na kilka do jakiś dalszych państw. SZCZERZE POLECAM INNY FILM W JEGO WYKONANIU, A MIANOWICIE |||||||| REQUIEM DLA SNU ||||||||| Ten film na pewno zapadnie wam długo w pamięci i nie pożałujecie tych chwil spędzonych na jego oglądaniu. Zachęcam do zapoznania się z muzyką Marsów szczególnie z ich dwoma pierwszymi płytami. Na prawdę są cudowne. No i radzę posłuchać wywiadów, gdyż mówią oni o rzeczach, które są warte posłuchania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 19:02:40

wow, zazdroszczę :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 15:44:45

Warto zobaczyć, ze względu na samego Jareda Leto :) niesamowity aktor!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 14:30:44

byłam w kinie, bardzo mi się podobał, POLECAM- dla tych, którzy mają 'bujna wyobraźnię oraz głębokie emocje ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 13:56:10

dla mnie ten film to było TOTALNE G.... a zachwycają się nim chyba fanki Leto bo ten film to jakaś totalna psychoza i debilizm

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-19 15:04:12

Widocznie dla Ciebie najlepszy film to rąbanka z krwią lub słodziutki filmik dla zakochanych nastolatek? Film jest fajny, ale nie dla wszystkich, tylko dla tych którzy umieją się zastanowić nad sobą, życiem, a nie ich jedynym celem jest oglądanie serialików na dwójce. A to, że doczepiłaś się Leto- zobacz w jakich filmach on grał, zastanów się nad sensem jego piosenek (a sorry! To dla Ciebie za trudne). Zobaczysz wtedy, że do wszystkiego doszedł pracą a nie wyglądem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz