Kultowe romanse Danielle Steel

02 Maja 2010

Danielle Steel to jedna z najbardziej znanych powieściopisarek amerykańskich. Wydała kilkadziesiąt książek, z których wiele doczekało się filmowych adaptacji.

Kultowe romanse Danielle Steel
>

Danielle Steel na swoim koncie ma ponad 50 bestsellerów. To prawdziwa gwiazda literatury kobiecej oraz multimilionerka – co roku zarabia około 30 milionów dolarów! U nas kilka jej najciekawszych dzieł – miłej lektury!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (31)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-09 21:34:53

Czytałam anioł jonny i chciałam potem przeczytać inna jej ksiązke ale każda to prawie to samo ;/ do kitu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-05 12:38:32

czytałam Sekrety i Kochanie ;) cudowne ksiązki ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-03 23:58:07

Uwielbiam jej ksiazki przeczytalam duzo dzieki niej polubialam czytac:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-04 10:19:03

niestety od samego czytania poprawnych form się nie nauczysz, jeśli już mogłaś 'polubić czytanie', a nie 'polubić czytać'.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-03 18:38:59

czytałam ŚWIATŁA POŁUDNIA , godne polecenia ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-03 09:11:03

9 stron! Chyba wiem o co chodzi redakcji - reklamodawcy płacą za ilość wejść na stronę przez czytelniczki. Nie można tak łatwo zwiększyć liczby czytelników, więc zwiększyli liczbę stron.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-03 00:35:13

9 stron jebnięci jesteście ? Nie po to wchodzimy na papilota, aby 100 razy zmieniać stronę !!! Zastanówcie się nad sobą, nie wszystkie zmiany bywają dobre !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-05-02 22:48:00

Nie cierpię tego nowego stylu papilota, dzielenia artykułów na malutkie kawałeczki, przeczytasz dwa zdania i już musisz zmieniać stronę - OKROPNY POMYSŁ 8/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)