Książki na koniec lata

25 Sierpnia 2013

Nieważne, czy planujesz urlop, czy chcesz w spokoju spędzić końcówkę lata – warto mieć przy sobie ciekawą książkę. Oto nasze propozycje.

książki

`W imię miłości`, Katarzyna Michalak

Wzruszająca, ciepła, kobieca książka, która trzyma w napięciu od pierwszych stron. Opowiada o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, potrzebie bycia kochanym, tęsknocie za prawdziwą rodziną i o tym, że cuda się zdarzają. Główny bohater Edward, właściciel starego domu na Jabłoniowym Wzgórzu, nie przeczuwa rewolucji, która nagle nastąpi w jego życiu. Ta rewolucja ma na imię Ania, skończyła 10 lat i właśnie straciła wszystko… Tajemnica z przeszłości zmusi mężczyznę do postawienia pytań o to, co naprawdę jest ważne i czy w jego życiu jest miejsce na rodzinę. Książka Katarzyny Michalak zaskoczy każdego bogactwem emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Naprawdę warto.

`Bezcenny`, Zygmunt Miłoszewski

Autor bestsellerowych kryminałów wraca z kolejną książką. `Bezcenny` to thriller, który łączy w sobie najlepsze cechy prozy Dana Browna, Arturo Perez-Reverte i Umberto Eco. W miejsce każdej rozwiązanej zagadki pojawia się kilka następnych, zwrot akcji goni zwrot akcji, a bohaterowie w poszukiwaniu zaginionego arcydzieła wpadają na trop tajemnicy, która najnowszą historię świata wywróci do góry nogami. `Bezcenny` to pełne błyskotliwej erudycji kompendium wiedzy o sekretach historii sztuki. Książka jest także komentarzem autora do rzeczywistości w ironicznym, prześmiewczym i bezkompromisowym stylu. Lektura idealna na nieco chłodniejszy, deszczowy wieczór przy kubku gorącej herbaty.

Strony

Komentarze (29)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-04-14 10:57:11

re: Książki na koniec lata

Biografie są najlepsze, dzięki nim można bliżej poznać ludzi, których zna się z pierwszych stron gazet i telewizji. Ja teraz czekam na książkę M. Rybarczyka Elżbieta II O czym nie mówi królowa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-01 19:02:32

re: Książki na koniec lata

teraz jak tak szaro i ponuro za oknem to ja bardzo lubię czytać, idealna pora. A jeśli chodzi o książki, które warto przeczytać to na pewno do nich należy książka Łukasza Maciejewskiego Aktorki portrety.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-07 19:35:06

re: Książki na koniec lata

ja kocham bloga Garance Dore i z niecierpliwością czekam na jej książkę Love styl life.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
grafi
(Ocena: 5)
2015-07-02 10:48:59

re: Książki na koniec lata

ja też czytanie książek jest super, można się przenieść do innego świata, wiele się dowiedzieć, oderwać od szarej rzeczywistości. Moim zdaniem świetną książką, którą zdecydowanie warto jest przeczytać to książka "ten słynny kostium" N.M. Kelby super opowieść.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-27 14:58:07

re: Książki na koniec lata

Nie wyobrażam sobie życia bez książek! Nic tak nie urozmaica dnia jak one ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
m:)
(Ocena: 5)
2013-08-26 20:56:18

re: Książki na koniec lata

Lisa Jackson, H. Coben, R. Evans

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 18:45:23

re: Książki na koniec lata

Jeśli ktoś lubi bardzo czytać to dla niego nie ważna jest pogoda, zawsze znajdzie czas na książkę.A co do polskiej literatury jeszcze a ni jeden polski autor w żaden sposób nie zachwycił mnie, a na pewno żadna polska fantastyka nie robi na mnie wrażenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 20:56:16

?!? A Wiedźmin?!?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 20:57:22

Jakub Wędrowycz?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-26 18:23:20

Z fantastyki polecam Katarzyne Berenikę Miszczuk. Jedyna polska autorka, która mnie osobiście zachwyciła. :) "Ja diablica" jest napisana lekko i niepozbawiona humoru ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-26 22:08:22

uwielbiam wędrowycza :D może dlatego że wiem gdzie jest Majdan :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Julia
(Ocena: 5)
2013-08-25 16:08:08

re: Książki na koniec lata

Nie czytajcie książek tydzień przed końcem wakacji ,bawcie się póki możecie. Na czytanie znajdziecie czas w ponure dni.:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 16:54:58

dla niektórych czytanie to zabawa, na którą nie mają czasu poza wakacjami :>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Julia
(Ocena: 5)
2013-08-25 18:09:02

Dla mnie to też zabawa. Uwielbiam czytać,ale od dwóch tygodni nic nie czytam wolę wykorzystać pozostaly czas wolny;*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 12:47:47

re: Książki na koniec lata

Musso i Coben!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 21:22:58

Coben... Oj tak!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 21:53:35

Coben to grafoman! Po 3 książkach człowiek ma wrażenie, że autor ma schemat akcji i tylko zmienia bohaterów i miejsce. Konstrukcja każdej z jego książek jest dokładnie taka sama. Na początku też mnie wciągnęły, ale po paru tytułach miałam dość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 12:42:11

re: Książki na koniec lata

nienawidzę książek polskich autorów, zawsze są kiczowate i kiepskie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 16:25:07

niestety popieram.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 16:43:13

Ale jednak polskie fantasy wymiata konkurencję, więc się jakoś da. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 17:50:13

i jeszcze stare polskie książki, zna ktoś Bobkowskiego? świetny pisarz polecam ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 17:58:50

nie znam żadnego dobrego polskiego fantasy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-25 19:25:21

Wiedźmin, Pan Lodowego Ogrodu, Achaja, Kłamca, cykl o Mordimerze - to są złe cykle fantasy? Mogę wymieniać dalej, no, ale ktoś wychowany na Zmierzchu i Greyu dobrej literatury nie doceni. :>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
monia
(Ocena: 5)
2013-08-25 19:41:41

Fantastyki nie lubię, więc nie mam zdania na temat polskich autorów piszących ten gatunek, ale jeśli chodzi o całą resztę, popieram- literackie dno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-26 00:48:23

Ale książki historyczne polskich autorów są świetne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-26 08:05:41

Można wymieniać i wymieniać dobre utwory fantasy wśród polskiej literatury. A dla wiekszości to i tak będzą historyjki o ganianiu smoka z mieczem. No cóż, nie przekonasz. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-08-27 12:41:21

przeczytałam z milion książek, czytam odkąd skończyłam 7 lat! ale nigdy nie trafiłam na dobrą polską książkę, nigdy! no może sporadycznie autobiograficzne. Ale te fantasy które wymieniłaś? kicz i tandeta jak dla mnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz