Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

30 Czerwca 2013

Wakacje za pasem. Zanim ruszysz na wymarzony wypoczynek, upewnij się, że zabrałaś ze sobą coś do czytania.

książka

Bez książek lato nie smakuje tak samo. Umilą nam czas w podróży, gdy spadnie deszcz, na plaży i podczas beztroskiego relaksu. Jeśli nie wiesz, po jaką lekturę sięgnąć, sprawdź nasze propozycje wśród nowości.

„Zgoda na szczęście”, Anna Ficner-Ogonowska

Bestsellerowa autorka takich książek dla kobiet jak „Krok do szczęścia” i „Alibi na szczęście” powraca z nową powieścią – „Zgoda na szczęście”. To piękna historia o miłości – w trzeciej części autorka doprowadza do finału opowieść o Hani i Mikołaju. W „Zgodzie na szczęście” Hania jest odważniejsza, nie obawia się swoich wyborów. Jest przekonana, że bajka, w której znalazła się dzięki Mikołajowi, nie musi się kończyć słowami „i żyli długo i szczęśliwie”. Bohaterka już wie, z kim chce dzielić życie. Czy zatem bohaterowie staną wreszcie na ślubnym kobiercu? Jak potoczą się losy Dominiki? Co tak naprawdę oznacza zgoda na szczęście? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące miłości i szczęścia znajdziesz w tej książce.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (35)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 17:42:24

ja polecam sięgnąć po książkę Pięć dni ze swastyką, jest naprawdę świetna, nie można się oderwać, to jedna z tych książek, które czyta się jednym tchem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Patrycja
(Ocena: 5)
2015-07-21 13:13:27

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

Dziennik o-błędnik autorstwa Anity Sumi jest lekką książką z dużą ilością humoru. Przyjemnie się ją czyta, wciąga od pierwszych stron.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Paulina
(Ocena: 5)
2015-07-20 18:05:01

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

Ja polecam książkę polskiej autorki Anity Sumi pt. Dziennik o-błędnik. Przeczytałam ją w 3 dni, a więc rekordowo szybko. Bardzo spodobał mi się język jakim posługiwała się autorka: prosty, po prostu dla każdego. polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-11 11:12:29

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

A ja Wam polecam "Poczekajka"-K. Michalak :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sara
(Ocena: 5)
2013-06-30 22:04:08

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

King jest najlepszy :) właśnie czytam Joyland i czekam na druga część Lśnienia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ADA
(Ocena: 5)
2013-06-30 21:36:00

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

Lubię książki Jodi Picoult. Polecicie mi jakąś "podobną" autorkę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-01 09:43:11

hmm jeżeli chodzi o wiarygodność psychologiczną, wgłębienie się w temat, poruszane kontrowersyjne tematy, to poelcam ci chrześcijańską autorkę F. Rivers. Bardzo dobre pióro :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-30 21:30:08

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

Polecam zapomniany pergamin

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-30 20:55:59

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

a macie jakieś propozycje dla fanki fantasy? Jednak nie typu Achaja czy Wiedźmin, wolę mniej mroczne klimaty :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xoxo
(Ocena: 5)
2013-06-30 21:51:33

Może "Nadciąga Burza" Robin Bridges? Albo "Bractwo Czarnego Sztyletu" J.R.Ward? z romance fantasy polecam książki Kerrelyn Sparks. ALbo "Drżenie" Maggie Stiepfvater. No i "Ja, Diablica" Katarzyny Bereniki Miszczuk :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-30 23:06:27

dziękuję serdecznie :) Tym bardziej, że kojarzyłam tylko ostatni tytuł (chociaż zaprzestałam po 2 części, która mnie rozczarowała) :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-01 09:09:26

Ja Ci polecam serię Alexandry Ivy, Strażnicy Ciemności. W polsce dostępnych 7 tomów. To są takie erotyki fantasty, czyta się jednym tchem. Szybkie, łatwe i przyjemne;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: 5)
2013-06-30 18:27:19

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

Nicholasa Sparksa polecam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-30 20:54:41

wkurza mnie jego maniera uśmiercania, czy napisał chociaż jedną książkę bez uśmiercenia? Musi oczywiście kogoś zabić, żeby było ambitniej, bo jak!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xyz
(Ocena: 5)
2013-06-30 21:27:50

ale jego książki podobają się czytelnikom i to jest chyba najważniejsze ;) poza tym mnie też denerwuje to, iż każda fabuła książki dzieje się w Karolinie Północnej, i zazwyczaj w tym samym miejscu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-30 23:08:43

koleżanka z 20:54 ma rację, oto książki które czytałam i w których było uśmiercenie: List w Butelce jesienna miłość Na zakręcie Noce w Rodanthe Anioł Stróż Szczęściarz Ostatnia piosenka Bezpieczna przystań Czy ktoś potrafi podać książkę tego autora, w której kogoś nie uśmiercił?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sara
(Ocena: 5)
2013-07-01 10:51:33

Prawdziwy cud :) Tam wszyscy żyją do końca, ale jak dla mnie najgorsza ze wszystkich jego książek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Madzia
(Ocena: 5)
2013-07-03 09:39:48

Nicholas Sparks, jak dla mnie najlepszy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mmmmmmmmm
(Ocena: 5)
2013-06-30 16:30:45

re: Książki, które musisz przeczytać tego lata (Lekkie powieści, które umilą Ci wakacje!)

A może ktoś poleci jakąś książkę w stylu ,,Arabskiej żony' ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mmmmm
(Ocena: 5)
2013-06-30 17:58:18

arabska córka, kwiat pustyni, biała masajka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anger
(Ocena: 5)