Książki idealne na prezent uroczy ♥

05 Sierpnia 2012

Jaką lekturę wybrać dla swojego chłopaka, jaka pozycja przypadnie do gustu przyjaciółce?

książki

Obok nowoczesnych gadżetów, drogich kosmetyków czy eleganckiej biżuterii, książka wydaje się prezentem nieco staroświeckim. W rzeczywistości jednak to tylko pozory. Dobra lektura jest bowiem upominkiem, który nigdy nie wychodzi z mody.

Dzięki naszym wskazówkom dowiesz się, jaką książkę podarować na prezent ślubny, co przypadnie do gustu Twoim bliskim…

Strony

Komentarze (31)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-14 18:26:27

Często państwo młodzi wolą ksiażki niż kwiaty. To dobry pomysł. Po co komu więdnące kwiaty i tyle zmarnowanych pieniędzy? Powinni jednak zaznaczyć jaka tematyka. Moja przyjaciółka tak robi z prezentami na imieniny. Ostatnio dała nam listę książek, o których marzy. Podzieliłyśmy się i była zachwycona. Ja kupowałam jej Dworek pod lipami A.Szepielak, bo był pierwszy na liście :), a zaraz za nim Lilka M.Kalicińskiej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-06 10:37:40

Jak ktoś lubi książki to jest to duuużo lepszy pomysł niż kupienie kwiatków. Ja na ślub dostałam jedną- z piękną dedykacją. Świetna pamiątka, nie to co kwiaty, które zaraz po weselu wylądowały w koszu, bo ze względu na temperaturę nie było co zbierać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 18:50:52

Moja siostra dostala na slubie mnostwo kwiatow, ktore zaraz zwiedly, za to nowozency byli zachwyceni z butelek wina, ktore dostali oraz ksiazek kucharskich

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 14:49:37

kto na sluby kupuje ksiazki?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 15:15:44

czasami państwo młodzi życzą sobie zamiast kwiatów książki. Według mnie to bardzo fajna inicjatywa, ponieważ kwiaty i tak zwiędną, a tak to przynajmniej zostanie pamiątka (książka z dedykacją- piękne!), oraz rozrywka na długie, zimowe wieczory. Niestety, goście rzadko silą się na oryginalność i kupują same poradniki, ksiązki kucharskie itd. Nie znając gustu obdarowywanych i tak można wybrać coś fajnego, zawsze np można kupić jakąś z ostatnich nowości książkowych, albo poradzić się co jest chętnie czytane. Zawsze to lepsze niż kolejny poradnik...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 13:24:47

jaka piękna składnia.. a tego samego dnia możemy też przeczytać artykuł o poprawnej polszczyźnie co za ironia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 18:19:51

haha dokładnie to samo pomyślałam ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 13:24:22

Hmm, chyba jestem dziwna, bo jestem dziewczyną, a wolałabym zdecydowanie poczytać pozycje dla faceta oraz dla mamy i taty :P...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 13:05:53

Czytałam Jeźdzca i Gre o tron (aktualnie jestem na uczcie dla wron). Pierwszą książkę bardzo przeżywałam zwłaszcza 1 część, płakałam, myślałam. Jakoś miesiąc potem zabralam się za drugą, troche mi się ciagneła zwłaszcza jak Tatiana była w Ameryce, ale ogólnie nie rozczarowała mnie. Teraz nie mogę dokończyć 3 tomu, wiadomo to taka bardziej obyczajówka, problemy rodzinne itd. Mimo wszystko zamierzam ją dokończyć i uważam że to piękna trylogia. Jeśli idzie o grę, bardzo szybko się czyta, pomimo że jest długa, wciąga, jest masa postaci, dużo dialogów, caly czas coś sie dzieje. czyta się lekko w porównaniu do władcy pierścieni gdzie było opisów od groma i momentami troche mnie męczyła aczkolwiek i tak kocham. W każdym razie polecam i Jeźdzca i Gre o Tron.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 12:45:48

"Jeździec miedziany" to najpiękniejsza książka ( a właściwie trylogia, bo są kolejne części) jaką w życiu przeczytałam. Losy bohaterów zostają w sercu na bardzo długo ( o ile nie na zawsze). Przeczytałam ją trzy razy.. jest cudowna. Każda kobieta marzy o takiej miłości jaka się przydarzyła Tatianie i Aleksandrowi. (pomijając tło wydarzeń na jakim się ta miłość rozgrywa, a więc okrutna II wojna światowa).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 13:30:28

Taa, to taka bajka dla dorosłych. Taka prawdziwa jak czekolada za komuny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 20:21:50

nie rozumiem po co się czepiać szczegółów. Zamiast tego lepiej się wciągnąć w wątek miłosny, który jest fantastycznie przedstawiony. A nie każdy się czepia jakiś niedociągnięć tej książki, jakby akurat to było najważniejsze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 12:23:44

jakbym kupila ksiąze mojemu facetowi to by mnie chyba wysmiał... on niesttety z tych co nie czyta, za to ja uwielbiam ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 20:40:22

mam tak samo, ale jedną udało mi się w niego zmusić i spodobała mu się. teraz ma kolejne książki tego autora, ale jak na razie nie ma czasu czytać. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 10:40:17

Jeździec miedziany to najpiekniejsza ksiazka jaka w życiu przeczytalam..od tamtej pory nie spotkalam sie z lepsza a musze przyznac ze ksiazek przeczytalam baaardzo duzo;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-05 13:39:10

To chyba kiepskie książki wybierasz. Niewiele książek zmuliło mnie tak jak "Jeździec miedziany", jak wreszcie przebrnęłam byłam szczęśliwa, że to koniec. Książka pełna błędów i dłużyzn. Polecam dla masochistów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz