Książki idealne na majówkowy piknik

29 Kwietnia 2012

Jeśli w tym roku zaplanowałaś spędzenie majowego weekendu na łonie natury, pamiętaj, że nic tak nie relaksuje, jak dobra lektura!

Piknik

Oczarowana Jill Shalvis

Maddie traci jednocześnie chłopaka (jej decyzja) i pracę (nie jej decyzja). Lecz zamiast pogrążyć się w smutku nad paczką chipsów, wyjeżdża z Los Angeles, aby przejąć po matce spadek – chylący się ku ruinie hotel w maleńkim nadmorskim miasteczku Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Rozpoczynanie wszystkiego od nowa nie będzie łatwe. A jednak Maddie zamierza zaryzykować, jeśli tylko uda jej się przekonać przyrodnie siostry, by do niej dołączyły i zaangażowały się w renowację hotelu. Jax Cullen, zatrudniony przez Maddie do pomocy w przebudowie, jest wysokim, seksownym przystojniakiem. Z powodu jego oczu i ust Maddie nieustannie zapomina, że miała zrezygnować z mężczyzn. Jeszcze trudniej będzie jej pokonać duchy przeszłości, a mimo to wkrótce odkryje, że nie ma lepszego miejsca na ziemi niż Lucky Harbor.

Kwiaty na poddaszu Virginia C. Andrews

Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia - w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci zostaje bez środków do życia i wraca do swego rodzinnego domu. Niezwykle bogaci rodzice mieszkający w ogromnej posiadłości, wyrzekli się córki z powodu jej małżeństwa z bliskim krewnym, a narodzone z tego związku dzieci uważają za przeklęte. W tajemnicy przed dziadkiem rodzeństwo zostaje umieszczone na poddaszu, którego nigdy nie opuszcza. Dzieci żyją w ciągłym strachu, a odkrycie, jakiego dokonuje najstarszy brat, stawia rodzeństwo w obliczu nieuniknionej katastrofy.

Obiecaj mi Richard Paul Evans

Tamtego roku Beth przestała wierzyć w szczęśliwy los. Jej życie rozsypało się jak domek z kart: musiała zmierzyć się ze zdradą i opuszczeniem. W chwili próby zawiódł ją najbliższy człowiek, łamiąc wszystkie obietnice, które do tej pory składał.

Wtedy właśnie pojawił się Matthew - niespodziewanie, bez zaproszenia. Jak anioł, który łapie za rękę dokładnie w tej chwili, w której tracimy resztki nadziei. Wiedział, jak pomóc, co zrobić, by Beth znów zaczęła się uśmiechać, znał odpowiedzi na dręczące ją pytania. On też złożył obietnicę. Czy będzie w stanie jej dotrzymać? Kim naprawdę jest Matthew i skąd tyle wie na temat Beth i jej rodziny?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (37)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 20:22:30

Kwiaty na poddaszu rewelacja. Czytałam . Polecam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 11:10:08

shinybox.pl/?ref=f2b2fd8 ZAREJESTRUJ sie i odbierz kosmetyki :)!! to nie ściema !! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 20:56:15

He He " Potop" to nic. Na długi weekend polecam "lalkę"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 19:11:52

beznadziejne romansidła

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 14:46:34

ja już mam idealne książki na majowy weekend: abc maturzysty wiedza o społeczeństwie i streszczenia lektur.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 10:00:47

ja też. a mam taką ochotę poczytać coś intrygującego i wciągającego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 11:02:12

ha, mam dokładnie tak samo. ale po maturach mamy 4 miesiące wakacji, nadrobimy zaległości książkowe, filmowe i wszystkie inne! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 14:18:16

nie lubie takich bezwartościowych książek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 13:04:14

Igrzyska Śmierci polecam do czytania! ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 12:50:40

oooo Boooże ! Czytać w Majówkę hahaha :D No nie mam lepszych rzeczy do robienia tylko czytać ;pp Maaasakra, pozdrawiam tych, którzy będą siedzieć z książką w domu w majowy weekend ;pp lecę na grilla :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 13:47:46

... czytać można również na świeżym powietrzu, na balkonie, w ogrodzie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 15:38:01

no dokładnie, masakra z poziomem intelektu i kultury niektórych osób

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 23:51:46

jasne lepiej sie nachlac na pseudo grillu, książki są takie staromodne... zal ze takie dzieci rosną

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 08:50:45

no racja lepiej się zestarzeć w domu przy książce haha ;DD Pozdro dla nudziarzy ;pp dla Was piwko nie istnieje, bo za nudne jestescie :D Yo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 11:04:04

nie bulwersuj się tak, wracaj do swojego grilla. chyba nie zrozumiałaś, co miałyśmy na myśli, no ale cóż..:) nudziarą nie jestem ale nie mam zamiaru Cieibie o tym przekonywać, dzisiaj idę właśnie na "piwko", a wieczorem z przyjemnością sobie poczytam. POZDRAWIAM :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 12:23:07

a gdzie saga pieśń lodu i ognia i inne fantasy?? myślicie że wszystkie kobiety czytają tylko jakieś romansidła? mylicie się ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 20:51:51

No właśnie. Albo kryminały. Każda książka dobra, nie tylko historyjki o wielkiej miłości.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 11:06:17

po jakiego czytać jakąś nic nieznaczącą książkę ,która nas nie wzbogaci ,ani nie jest klasykiem ...Baby czytają każdą szmirę byle tylko czytać ,bo to teraz modne ... i później będzie mogła powiedzieć ,że przeczytała 100 książek w rok ...ale dalej jest głupia jak but. Jest tysiące fajniejszych rzeczy do zrobienia ,przeczytania i zobaczenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 12:47:11

Przynajmniej czytają... Jest masa nastolatków, którzy w ogóle tego nie robią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 17:34:04

dla Ciebie jedna książka jest nic nieznacząca, dla innych ta sama książka jest po prostu ciekawa albo mogą się utożsamić z jej bohaterami. wolę przeczytać "każdą szmirę", która mi się podoba, niż okrzykniętych klasyką "Krzyżaków", których nijak nie da się czytać, bo zniechęca do tego sam język i nieporywająca fabuła. poza tym, to chyba dobrze, że czytanie jest modne?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-29 21:53:34

mnie też nic z tych propozycji nie zainteresowało, ale uważam że lepiej czytać cokolwiek niż nie czytać wcale

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-30 14:12:59

Jestem kobietą i mimo wszystko wolę Tołstoja, Dostojewskiego, czy choćby Polewoja. Nie czytam każdej szmiry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz