Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

19 Stycznia 2014

Matt Bomer byłby bardziej przekonujący w tej roli?

50 twarzy Greya

Pamiętacie fragment z 50 twarzy Greya, w którym Christian postanowił obdarować swoją nową zdobycz, Anastazję, luksusowym samochodem? Dziewczyna była oburzona szczodrością swojego bogatego kochanka, choć drogi prezent mile połechtał jej kobiece ego. Potem okazało się, że Grey dawał takie auto każdej swojej „uległej”…

Właśnie tę scenę z książki kręcono niedawno na planie filmowym 50 twarzy Greya. Tuż po tym, jak zdjęcia z planu wyciekły do Sieci, wśród fanów książki po raz kolejny podniosły się głosy, że aktorzy odtwarzający główne role kompletnie do siebie nie pasują. Posypały się również opinie, że między Dakotą Johnson a Jamiem Dornanem zupełnie nie iskrzy.

Jak myślicie, Matt Bomer byłby bardziej przekonujący jako Grey?

Strony

Komentarze (40)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kula
(Ocena: 5)
2015-03-15 16:04:43

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

w filmie najwiekszą porażką jest jak pomylili imię Anastazji przyjaciela .I mało tego bardzo dużo pomylono faktów już nie chodzi o akty seksualne ale o całość.Film jest porażką mam nadzieje że dużo osób się ze mną zgodzi.A co do książki to najlepsza jaką czytałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
mimi
(Ocena: 5)
2015-03-15 15:57:51

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

Czytałam książki wszystkie części i film jaki został zrobiony to jest jedna wielka porażka mam nadzieje że do drugiej części się postarają.A co do książek to super napewno każda kobieta marzy o takim Greyu.Bardzo się chce ją czytać i szkoda że musiała się skończyć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
tweetie
(Ocena: 1)
2015-03-09 12:50:09

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

Matt Bomer nie pasowałby za nic do tej roli, taki goguś. Za to Jamie Dornan jest REWELACYJNY, jego wzrok jest onieśmielający. Jest cholernie męski...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-24 20:01:58

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

Jak ktos czytal uwaznie ksiazke to wie ze audi R8 dostala w drugiej czesci a A8 dostala czerwone i w pierwszej czesci ksiazki i w filmie tez nie bylo rozowe chyba ze ktos jest daltonista:-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Oliwka
(Ocena: 5)
2015-02-20 18:21:08

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

Wczoraj z mężem obejrzałam film po czym rzucił się na mnie jak zwierz, polecam wszystkim online z napisami po polsku www.Piecdziesiat-twarzy-Greya-hd.rfv.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lalala
(Ocena: 2)
2014-11-06 19:49:13

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

Idealni aktorzy, Anastasia do opisu świetnie dobrana. Nieśmiałość i niewinność aż bije od niej, a od niego tajemnica, tak jak powinno być. Po cholerę Wy sobie w scenach seksu wyobrażacie różnych aktorów. Spójrzcie na prawdziwy temat tej książki, czyli jego problemy psychiczne. Jamie Dornan w samym spojrzeniu już ma tą tajemnicę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-12 17:19:36

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

Ale zrozumcie jedno nie wszyscy aktorzy marzą o seksie na planie filmowym, to nie są łatwe role ze względu na pikantne sceny, które odbywały się między głównymi bohaterami filmu. Nie polegajmy na razie na zdjęciach z filmu, bo wydaje mi się, że istotniejszy jest sam film. Poczekajmy do walentynek i wtedy wyrażajmy swoją opinię na temat filmu, bo jak widać jeszcze nie ma go w kinach i komentujemy zdjęcia, które tak naprawdę nic nie pokazują. Nawet jeżeli film będzie do dupy, a mam nadzieję ze tak się nie stanie, to podratuje go ścieżka dźwiękowa, ponieważ Beyoncé jest świetna piosenkarką i jak widać po zwiastunie muzyka z filmu może być miłym zaskoczeniem, który spowoduje wzrost jego popularności. Aktorzy wyglądają na zdjęciach inaczej niż w filmie, więc nie obrażajmy aktorów bo nie ma jeszcze powodu, aby ich negatywnie oceniać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ana
(Ocena: 5)
2014-07-24 20:43:38

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

a ja sobie ją tak właśnie wyobrażałam nie przeczytałyście uważnie opisu panny Steel

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
oj tam oj tam :)
(Ocena: 5)
2014-03-04 22:49:20

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

mnie on kręci i odzwierciedla Greya z książki ;) taki tajemniczy się wydaje a przecież w istocie został przedstawiony jako nieodkryta zagadka czyż nie? ;) a Anastasia się wyrobi, dajcie im szansę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ajajaj
(Ocena: 5)
2014-03-02 11:31:18

re: Kolejne zdjęcia z planu „50 twarzy Greya” (Między aktorami nie iskrzy…)

ciekawe czy producenci przeczytali wszystkie części książki. Grey opisywany był jako zabójczo przystojny mężczyzna o miedzianych włosach. W książce Ana dostaje białe audi R8 na urodziny a w filmie piekielnie różowe audi innej marki bodajże na zakończenie studiów. Według mnie doskonale dobrana jest Rita Ora, która będzie występować jako Mia. Trochę to smutne ale miejmy nadzieję, że film mimo wszystko wyjdzie dobry.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-02-17 19:00:47

ktoś dokładnie nie przeczytał, bo Ana dostaje czerwone audi a3 :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz