Jesienna ramówka telewizyjna: Nowe seriale na TVP, TVN i w Polsacie - będą dobre?

28 Sierpnia 2012

Co ciekawego będzie można obejrzeć w telewizji po wakacjach?

Lekarze, TVN

W tegoroczne wakacje telewizja zbytnio nas nie rozpieszczała. Ciągłe powtórki seriali i filmów nie zachęcały do spędzania czasu przed telewizorem.

Na szczęście, wraz z końcem lata, największe stacje telewizyjne znów rozpoczęły walkę o widza. Tegoroczna jesienna ramówka zapowiada się bardzo imponująco. Oto, czego możemy się spodziewać:

TVP stawia na seriale

Na antenę „Jedynki” i „Dwójki” powrócą tej jesieni bardzo dobrze znane widzom produkcje. Pojawi się oczywiście kolejna odsłona kultowego już „Klanu”, serialu „M jak miłość”, czy „Barw szczęścia”. Spać spokojnie mogą również fani „Rodzinki.pl” i „Czasu honoru”.

Telewizja publiczna przygotowała dla nas także zupełnie nowe propozycje. Od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:15 na antenie TVP1 będziemy mogli oglądać serial „Wszystko przed nami” (produkcja podejmuje temat powrotu młodych ludzi z zagranicy do kraju). Nowością będzie także serial kryminalny TVP2 pt. „Paradoks” z Bogusławem Lindą w roli głównej. Wielbicieli komediowych klimatów powinna zainteresować „Siła wyższa” – to nowa produkcja TVP 1, której akcja toczy się w... klasztorze.

Jesień w Telewizji Publicznej upłynie również pod hasłem muzyki. Już od września osiem nowych gwiazd i ich drużyny stoczą bój w „Bitwie na głosy”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (28)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 23:18:04

Najbardziej czekam na Must be the music. Ale myślę, że bd oglądała także M jak miłość nadal (tak z sentymentu, szkoda skończyć), MasterChef i może czasem Kubę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 23:06:07

Nieprawdopodobne, a jednak moim faworytem!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 22:36:10

Prawo Agaty, MasterChef, Ugotowani i Czas Honoru :) zabrakło tylko Przepisu na życie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 22:33:50

W końcu Czas Honoru!!!!!!!!!!! Love

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 12:38:02

czas honoru! w końcu nowe odcinki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 12:13:55

Lekarzy kreca w toruniu :) dzis ide na motoarene jako statysta :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 22:18:15

O no ja będę oglądać Lekarzy, bo studiuję w Toruniu :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-29 12:08:07

łoooooo zaje*iście! a jak mieszkam w warszawie i będę oglądać wszystko oprócz lekarzy, bo to kręcą w toruniu, a ja tam nie studiuję

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 11:23:47

what the fuck??? dlaczego P na Ż dopiero wiosna chyba ich już do reszty podupcyło jak dlamnie to oni sie jusz skonczyli dekade temu tak jasne na wiosne otem bedzie ze na jesien a potem do zdejmna z anteny hahahaha na bank tak bedzie haahhaahah :-D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 16:28:15

śmiać się czy płakać nad Twoim słownictwem? :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 10:57:08

szkoda ze polskie stacje bawią się w kręcenie beznadziejnych kopii wzorowanych na kultowych zagranicznych serialach (przyjaciółki to podobno polski sex w wielkim miescie, wszyscy kochaja romana, brzydUla itp) zamiast wyemitować dobre zagraniczne seriale np. milion razy bardziej wolałabym obejrzeć powtórkę amerykańskiej brzyduli betty lub gotowych na wszystko, sex w wielkim miescie niż te "podróbki".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 16:14:40

amerykańska brzydula to też podróbka ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 16:27:03

zgadzam się. Na te polskie serialiki nie mogę już patrzeć. Żadnego nie oglądam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 10:26:16

szkoda, że przepis na życie dopiero na wiosnę..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 10:08:44

mam nadzieje ze ten sezon pierwszej milosci bedzie ciekawy, bo ostatni byl beznadziejny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 12:06:31

ale ciekawe od kiedy czy zaraz od początku września, tj. 3ciego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-28 13:01:38

tak, od trzeciego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)