Jak muzułmanie „bawią się” kobietami

01 Sierpnia 2016

Czy na pewno powinniśmy być tak tolerancyjne dla biednych imigrantów?

muzułmanie a kobiety

Media, politycy, a nawet niektórzy ludzie z naszego najbliższego środowiska przekonują, że powinniśmy być bardziej tolerancyjni dla innych kultur oraz wyznań. Mają na myśli głównie muzułmańskich imigrantów, którzy bardzo różnią się od nas – Europejczyków. Mamy im okazać nie tylko pomoc, ale i szacunek. Rządy państw robią wszystko, co w ich mocy, aby przybysze poczuli się w Europie jak u siebie i mieli możliwość wyznawania swojej wiary. W niektórych krajach, takich jak Francja, budowane są meczety. Dziesiątki nowych meczetów. Z kolei wiele kościołów znika pod buldożerami. Zdaniem władz nie przedstawiają one żadnej wartości religijnej ani kulturalnej i są bardzo drogie w utrzymaniu. Środków finansowych nie brakuje za to na budowanie świątyń dla muzułmanów. W raporcie senatu we Francji została zawarta prognoza na najbliższe kilka lat. Ok. 2800 kościołów ma być wyburzonych. Niektórzy posuwają się do stwierdzeń, że jesteśmy świadkami upadku zachodniej cywilizacji realizowanego za pomocą polityki małych kroków. Francja jest tylko jednym z wielu przykładów państw. Te zjawiska pojawiły się w Europie wraz z napływem `uchodźców`. Najgorszy z nich jest jednak terror, jakiego doświadczają kobiety. W karajach, w których jest więcej muzułmanów, przemoc jest już normą.

Budowanie nowych meczetów dla muzułmanów i zachęcanie ich tym samym do swobodnego wyrażania wiary jest w tym kontekście bardzo niepokojące, ponieważ według islamu kobieta stoi w hierarchii niżej od mężczyzny, można ją bić i gwałcić. Straszna sytuacja kobiet na Bliskim Wschodzie, a zwłaszcza chrześcijanek, nie jest wystarczająco nagłośniona. Czy czeka nas podobny los?

Do jakich okrutnych czynów dopuszczają się muzułmanie na kobietach?

Zobacz także: LIST: „Przyjmijmy imigrantów! Sama chętnie im pomogę, bo na to zasługują...”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (73)
ocena
2.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-29 21:06:16

Och,drodzy ludzie...właśnie wróciłam z "wakacji" w Tunezji.Masakra.Jakiś gościu brudnej krwi (arabskiej) uderzył córkę (maksymalnie 7 lat) tak mocno,że złamał jej nos tylko za to,że brat ściągnął z niej tę chustkę na twarz.A jemu nie zrobił nic.Dlatego właśnie myślę-ICH TRZEBA PRZYJĄĆ-atrakcyjne obozy na Syberii współfinansowane przez Moskwę czekają ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gość
(Ocena: 5)
2016-08-27 15:11:35

to po to przez stulecia walczyliśmy z najazdami barbarzyńców, turków, tatarów i innych, wyznania muzłumańskiego, żeby dziś ich zapraszać i budować im meczety??? a oni będą traktować nasze kobiety jak swoje samice? Precz z tym bydłem - przymusowa deportacja!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
BRAWO
(Ocena: 5)
2016-08-21 18:58:47

Naprodukowałam się, a tu mój komentarz narusza regulamin? Ha, czyżby cenzura? A już cieszyłam się, że w końcu ktoś napisał prawdę w artykule oraz bardzo ważne informacje. Szkoda tylko, że nie mogę dodać własnego uzupełnienia pełnego poparcia. No cóż, dodam tylko, że nie spodziewałam się czegoś takiego na papilocie i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Szczególnie, że o tym nie mówi się w TV tylko manipuluje jakimiś zdjęciami dzieci, których jest może 1/10 z całej rzeczy najeźdźców bez dokumentów, którzy następnie napastują europejki. Uważajcie na siebie, kobietki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
PRECZ Z ISLAMEM
(Ocena: 5)
2016-08-09 14:12:08

Możemy godnie przyjąć muzułmanów... Ośrodek wypoczynkowy Aushwitz czeka! xDDDDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-05 00:25:53

W moim osobistym odczuciu religia chrześcijańska jest religią miłości. Gdzie jest prawdziwa miłość nikomu nie przyjdzie do głowy chęć krzywdzenia innych. W religii uchodzcow niestety dostrzegam tylko nienawiść co okazują swoimi czynami. Po dobrych owocach poznasz dobre drzewo. Jako chrześcijanka chcę mieć prawo czuć się swobodnie w swoim kraju a nie bać się, że za chwilę w Polsce będziemy przeżywać to co się dzieje we Francji. Nasz kraj, nasze reguły i zasady, jak się to uchodźcom nie podoba i nie chcą się podporządkować to tym bardziej nie zapraszamy do Polski.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-14 00:19:06

Religia chrzescijanska, religia miłości? Niestety tylko w teorii, nie raz ci " wspaniali chrześcijanie" nie odbiegaja za wiele od " dzikich muzulmanow"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zuza
(Ocena: 5)
2016-08-17 12:57:39

Jak muzułmanie traktują kobiety

Trzeba być kompletnym idiotą, kretynem i imbecylem, by porównywać chrześcijan (prawdziwych, idących zgodnie z ideologią tej religii) do zboczonych, brudnych muzułmanów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-03 14:54:05

ukraincy są podobni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 16:49:32

Do wszystkich obrończyń biednych muzułmanów. Co innego u nas co innego u nich i nauczcie się rozróżniać pojęcia. Gwałt w Polsce to patologia surowo zabronione i karane przez społeczeństwo. U nich kobieta pójdzie siedzieć za to, że na ulicy została zgwałcona albo lepiej ... ulubiona rozrywka w ich społeczeństwie kamieniem w łeb. U nas kobieta zgwałcona zostanie otoczona opieką . U nich kobieta zgwałcona zostanie poniżona wyśmiana i zdeptana jak robal. U nich Allah mówi zabijać nie wiernych . U nas miłuj bliźniego jak brata swojego . Serio nie widzicie różnicy ? To co u nas w społeczeństwie jest niedopuszczalne u nich jest super okazją do zabicia . Nie podoba mi się wrzucanie wszystkich do jednego worka. Ale porównam to tak np kiedy u nas jakieś 20 to patole , u nich 80 to dla nas patole a dla nich normalne społeczeństwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-02 16:12:03

Za gwałt powinna być kastracja i oczywiście długoletnie surowe więzienie. Myślę,że dałoby to niektórym do myślenia...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mścicielka
(Ocena: )
2016-08-12 19:17:18

Uważam że kastracja i więzienie to zbyt łagona kara.Najuczciwiej byłoby zgotowac gwałcicielom najgorsze tortury,niewolnicze życie i okrutną śmierć w męczarniach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-14 16:56:42

Dokładnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
basiula
(Ocena: 5)
2016-08-02 15:19:01

Smutne, że osoba pisząca ten artykuł nie ma pojęcia o tym co pisze a ma za to zapłacone. Najpierw należy mieć w ręku Koran i go PRZECZYTAĆ! Bo słuchając innych, równie dobrze można stwierdzić, że Biblia namawia do oddawania swoich dzieci w ofierze. Po drugie, niestety, ale ze względu na to, gdzie rozpowszechniony jest islam, podejście wierzących do własnej religii jest uzależnione głównie od ich wykształcenia, wykształcenia rodziców i miejsca zamieszkania. Z reguły muzułmanie z miast mają całkowicie inne podejście do religii niż wyznawcy islamu wychowujący się na wsi, w dość specyficznym społeczeństwie. I wreszcie po trzecie, w Polsce zgłasza się rocznie ok. 1300 gwałtów i stanowi to tylko 20 wszystkich dokonanych tego typu zbrodni...porównajcie sobie to z sytuacją np. w Szwecji, gdzie są imigranci a prawo dotyczące gwałtu jest znacznie bardziej surowe! Wnioski wyciągnijcie same i zastanówcie się, czy aby na pewno katolicki kraj jest taki bezpieczny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-02 16:49:43

Moja babcia mawiała,że jak Bóg chce kogoś ukarać,to mu rozum odbiera..uważam basiula,że nie masz rozumu! Islamscy tak zwani uchodźcy nie przybywają do Europy w celach pokojowych,wbij sobie to raz na zawsze do głowy! Jesteś zafascynowana ich religią,to jedź tam,pożyj,a jak wrócisz to opowiedz nam jak ci było :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
annn
(Ocena: )
2016-08-03 00:07:35

miałam w ręku Koran i czytałam i dlatego mam wrażenie że basiula ewidentnie nie wie co pisze. Sorry ale nie jestem niczyim polem i nie podoba mi się stwierdzenie "Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie" czy "pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu."

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mmmm
(Ocena: 5)
2016-08-23 09:27:12

No właśnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-08-02 14:19:37

Gorszych glupot nie czytalam. Propaganda sieje propagande. Oczywiscie sa idooci ktorzy zachowuja sie jak zwierzetam Tyle ze czemu nie slyszymy co robia zydzi na przyklad. Poczytajcie kim dla nich sa niewierni. IIKoran nigdzie nie daje przyzwolenia na sex pozamalzenski nigdzie nie pisze ze wolno gwalcic i zabijac niewinnych Zacznijmy tez od tego ze europa placze ze imigranci po tym jak wpychala swoj nos do ich krajów. Pierwsza co usa rozwalalo w Iraku to byly szkoly bo glupim ludem latwiej sterowac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
basiasamosia
(Ocena: )
2016-08-16 13:45:15

niewinnych nie ale koran wyraznie precyzuje kto jest winny - kazdy niewierny. i tu nie przeskoczysz tematu - miloscią do muzułman - on ma przyjsc i czynic kazdą piędź ziemi na jaką stąpnie na chwałę allaha - no i to jest z koranu - oni niewinnych nie ruszą - ale winnych - jest dla nich chlubą zgwałcic zabic obciąż głowę i do niej nasrać. to inny swiat i czy są z miast czy z wsi czy nawet z pustyń to nie religię wyznają a system wojskowo - polityczny i koran swoje a tezy przez immamów dawane do wierzenia to inna sprawa - immam wyduma - ma byc - i tyle samo ważne co rzekome slow allaha - no ludzie- jak można przekonywać europeiczyka do tego że muzułmanin to jest brat -nie jest on bratem - on bratem jest tylko drugiemu muzułmaninowi i to mężczyźnie, mam muzułman w rodzinie - z prisztiny - moja kuzynka pracuje w telewizji - nie wyszla za mąż i nie wyjdzie - bo ? bo musialaby sluchac meza - jest wiec sama, z wielkiego miasta - sama sobą decyduje, mówi wam to cos - sama muzułmanka nie wybiera meza muzułmanina - innej wiary nie chce bo jest praktykująca - wiec jest sama. bo wie ze u meza byłaby zerem. chciałby to w obliczu koranu - buty by nią sobie wytarł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz