Film na dziś: Przejmujący `Plac Zbawiciela` - dramat z akcją w centrum Warszawy

30 Sierpnia 2012

Już dziś wieczorem w TVP 2.

Plac Zbawiciela

Plac Zbawiciela, reż. Krzysztof Krauze, dramat obyczajowy, Polska 2006

Obsada: Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Beata Tyszkiewicz

Beata i Bartek są małżeństwem na dorobku. Mają dwóch synów i dużo planów na przyszłość, spośród których najważniejszym jest zakup mieszkania. Aby zaoszczędzić pieniądze, rezygnują z wynajmowanego lokalu i wprowadzają się do matki Bartka. Ta nie darzy synowej sympatią, poucza ją i strofuje. Nie szczędzi też złośliwości synowi. By odreagować, małżonkowie snują się po kondygnacjach swojego przyszłego bloku. Tymczasem deweloper bankrutuje i wychodzi na jaw romans Bartka. Beata popada w depresję, a w końcu decyduje się na desperacki krok.

Poleca Kinga Walczak

Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet: Sylwetki okrutnych zabójców - Tobin, Wilder i inni

Nie chciałabyś ich spotkać w ciemnym zaułku…(TYLKO DLA DOROSŁYCH)

Seryjna panna młoda: Brała ślub 15 razy, choć ma dopiero… 33 lata! (SZUKA JEJ POLICJA)

Po ceremonii zaślubin okradała swoich świeżo upieczonych mężów.

Strony

Komentarze (19)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-31 21:48:20

ryje psyche ale polecam:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-31 10:40:32

przepraszam - błąd rzeczowy - fabuła a scenariusz :):P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-31 10:38:22

Widziałam przypadkowo kilkakrotnie (3?) - za każdym razem powodował rollecoaster w mojej głowie - mieszankę wybuchową przeróżnych uczuć, utożsamianie się z głównymi bohaterami, także na pewno pozostawił po sobie ślad w mojej pamięci, z tym, że gdybym znowu przypadkowo natknęła się na niego w tv bądź puszczane przez kogokolwiek w domu nie skuszę się na niego po raz kolejny, za dużo emocji, bardzo negatywnych, nie w związku z realizacją bądź fabułą filmu, lecz mówiąc oględnie scenariuszem - bardzo mocna, prawdziwa historia, która niejedną osobę poruszy do głębi. Tylko dla mocnych bądź też nieczułych na odbiornik telewizyjny ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 19:43:43

doskonały dramat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 17:25:26

dobry mój znajomy tam gra :) pozdrawiam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 17:24:11

a skad wy wzieliscie tu tyszkiewicz?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 13:52:31

Cieżki film, po oglądnięciu człowiek staje się smutny i przybity, pokazuje jak życie z dnia na dzień może zamienić się w piekło, polecam ale tylko na jedno oglądnięcie, po jednym razie ma się już dość takich filmów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 20:08:20

Dla mnie to też film o tym jak problemy zmieniają ludzi, jakie cechy w nich uwydatniają. No i nauczył mnie by zawsze mieć coś swojego, robić coś na własny rachunek, nie rezygnować z planów zawodowych i nie polegać w 100% na bliskich bo wszystko jest zmienne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 13:49:04

Tak, to jest faktycznie bardzo dobry film. Rowniez polecam!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 11:40:04

Oglądałam traumatyczny ale polecam !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-30 11:04:57

czemu nie ma podanej godziny ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)