Film na dziś: American Pie, czyli kultowa komedia o dorastaniu - ma już 13 lat!

04 Lipca 2012

Ten film można oglądać setki razy, a i tak nigdy się nie nudzi!

American Pie

American Pie, reż. Chris Weitz, komedia, USA 1999

Obsada: Jason Biggs, Chris Klein, Thomas Ian Nicholas, Alyson Hannigan, Eddie Kaye Thomas, Seann William Scott

Czterech młodych chłopców - Jim, Kevin, Finch i Oz - postanawia przed pójściem do college`u zdobyć pierwsze doświadczenia seksualne. Nie pozostało im już jednak wiele czasu na realizację tego zamierzenia. Ostatnią szansą ma być bal z okazji zakończenia szkoły. Zniecierpliwieni licealiści przekonują się, że droga do świata seksu pełna jest komplikacji, pułapek, a także upokorzeń. Ale największym niebezpieczeństwem okazuje się nieodwzajemniona miłość.

Obejrzysz dziś o 20:35 w Polsacie.

Poleca Kinga Walczak

Zobacz także:

LIST: Wstyd mi za córkę! Cały rok się obijała, teraz matura niezdana. I nie chce poprawiać!

Magdalena (45 l.) jest mamą Julii, która nie zdała matury z matematyki.

Wiedz, że coś się dzieje: Polscy piłkarze nie wygrali Euro 2012 przez… TATUAŻE?!

Kolejna kontrowersyjna teoria księdza Natanka. Koniecznie obejrzyj to video!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (21)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 20:11:21

chcesz dostać pudełko z kosmetykami? pisz na maila : katja0@wp.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 16:39:01

Nie byłam w stanie obejrzeć tego chłamu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 18:53:36

ja również. to jakieś gó.wno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 22:46:31

popieram Nie da się obejrzeć ani razu - tak powinien brzmieć tytuł "artykułu"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 12:51:15

Ten film jest zajebisty :) Ci co jeszcze nie oglądali to polecam. Cześć 1, 2, 3 i zjazd absolwentów - te części najlepsze, chociaż nie oglądałem jeszcze tej najnowszej to mam zamiar niedługo ją obejrzeć :) Pozdrawiam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 14:11:46

najnowsza to zjazd absolwentów.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 16:07:04

Tak wiem że najnowsza to zjazd absolwentów ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 19:25:52

to skąd wiesz, że jest jedną z najlepszych skoro nie oglądałaś? -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-07 12:17:01

Widziałem trailer i opowiadał mi trochę kolega, sam wiem że najlepsze bo wracają starzy aktorzy jak Stifler, Finch itd. :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 11:36:42

american pie - zjazd absolwentow, oglafala, tylko 1 2 3 a te nasteopne z innymi aktorami do bani, ale maerican pie zjazd absolwentow i 3 pierwsze no poprostu boskiem:D najlepszy kultowy film na swiecie dla mlodych ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 05:37:32

Akurat wczoraj wieczorem AP był na Polsat Film ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 01:22:34

nie przepadam za jedynką, wolę 2 :D najzabawniejsza wg mnie, a te pozniejsze to juz nie to samo...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 00:51:48

Omg, moj facet mowi, ze jestem rownie walnieta jak Michelle. :D (Nie, nie wkladalam mu trabki ani innych rzeczy wiecie gdzie).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 09:52:15

yy ... kogo to obchodzi ? ! po za tym twój komentarz świadczy tylko o niskiej kulturze ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 11:20:35

MI mój ukochany powiedział też, że ją przypominam :( A to nieprawda i teraz wciaz mówi na mnie Michelle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 11:35:25

michelle jest najlepsza, uwielbiam ją:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 16:46:53

Do dziewuchy o `wysokiej kulturze` - o niskiej kulturze swiadczy twoj (celowo z malej litery) komentarz, gdyz czepiasz sie detali, a wspomnialam o tym, bo artykul dotyczy American Pie. :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 00:50:24

nie bawi mnie ta niskobudzetowa 'komedia'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 10:08:50

mnie rowniez

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-04 11:26:10

I mnie. Ani trochę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz