Co dziś warto zobaczyć w telewizji?(D.E.B.S., Na zawsze razem, Rok pierwszy)

10 Lipca 2013

Oto najciekawsze propozycje stacji telewizyjnych na dzisiejszy wieczór.

D.E.B.S.

HBO, 18:20, Pamiętny obóz, komedia

Dziesięcioletni Fetus i grupka jego najlepszych przyjaciół - Reckless, Grandpa i Toast - nie należą do śmietanki uczestników letniego wyjazdu. Chłopcy chodzą własnymi drogami, psocą i mają milion pomysłów na minutę. Pojawienie się na obozie ślicznotki Sundae sprawia, że ich życie wywraca się do góry nogami. Fetus zakochuje się na zabój i zrobi wszystko, żeby zdobyć serce dziewczyny. Zazdrośni koledzy nie ułatwią mu sprawy.

Polsat Film, 19:10, D.E.B.S., komedia sensacyjna

Po przeszkoleniu w akademii tajnych agentów, znanej jako D.E.B.S., cztery obdarzone wyjątkowymi umiejętnościami dziewczyny otrzymują pierwsze ważne zadanie. Mają schwytać przebiegłą szefową mafii Lucy Diamond. Misja staje pod znakiem zapytania, gdy w tajemniczych okolicznościach znika jedna z agentek. Dziewczyny nie dają jednak za wygraną i rozpoczynają poszukiwania Lucy, przekonane, że ma ona związek z zaginięciem ich koleżanki.

FilmBox HD, 19:30, Na zawsze razem,  komedia romantyczna

Grace i Michael spotykają się na rocznicy ukończenia liceum. W latach szkolnych nie widzieli poza sobą świata. Okazuje się, że po dwudziestu latach nadal darzą się uczuciem. Jednak Grace ma chłopaka. Wszystko utrudnia też wścibska matka Michaela.

Strony

Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

demotmen
(Ocena: 5)
2013-07-10 18:07:13

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?(D.E.B.S., Na zawsze razem, Rok pierwszy)

zapraszam na demotmenpl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1