Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix Reaktywacja, Mój nauczyciel, Zeszłej nocy)

02 Maja 2013

Oto co stacje telewizyjne przygotowały na dzisiejszy wieczór!

Zeszej nocy

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 934

Irek jest przekonany, że Natalia wiedziała o romansie Magdy z ojcem. Narzeczeni się kłócą. Matka chłopaka namawia go, by zerwał z dziewczyną. Uważa, że młodej Zwoleńskiej zależy tylko na pieniądzach rodziny. Władek prowadzi śledztwo w sprawie dotacji, które Biomer otrzymuje na badania. Jest zaszokowany wysokością tych kwot. Wkrótce Warecki wzywa go do siebie na rozmowę. Iwona jeszcze raz próbuje przekonać Agatę, że w jej wieku ślub jest zbyt pochopną decyzją. Tuż przed ceremonią dziewczyna mówi Kamilowi, że chce zaczekać z zamążpójściem.

 

TVN, 20:05, Na Wspólnej, odc. 1755

Emilka ma nadzieję, że Błażej nie pojawi się na rozprawie. Chłopakowi udaje się dotrzeć na czas. W sądzie adwokat Dawida mówi coś, co powoduje, że wściekły Błażej wychodzi z sali. Marta przeprowadza się do Pawła. Woliński chce spędzić romantyczny dzień z ukochaną, ale Roman psuje te plany. Jerzy prosi wydawcę, żeby wycofał jego powieść z druku. Okazuje się, że za zerwanie umowy będzie musiał zapłacić 300 tysięcy złotych kary.

Polsat, 21:00, Przyjaciółki, sezon 2, odc. 10

Kilka godzin przed wyjazdem z Rafałem Inga przychodzi do Patrycji. Wyjawia przyjaciółce, że spędziła namiętną noc z Piotrem. Obecność Stefy irytuje Zuzę. Matka i córka kłócą się na każdym kroku. Patrycja odwiedza Oliwię w szpitalu psychiatrycznym. Znajoma trafiła tam po nieudanej próbie samobójczej. Jest w depresji. Patrycja stara się podnieść ją na duchu, ale bezskutecznie. Paweł zawozi matkę na zabieg do gabinetu rehabilitacyjnego Michała. Czekając na Marię, zagaduje Sylwię. Rejestratorka bardzo mu się podoba.

Strony

Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-05-02 13:44:08

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Matrix Reaktywacja, Mój nauczyciel, Zeszłej nocy)

www.facebook.com/pages/Stacja-Uroda/179770388846616 ZAPRASZAM DO POLUBIENIA! WSZYSTKO O URODZIE :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1