Co dziś warto zobaczyć w telewizji? (Łatwa dziewczyna, Za szybcy za wściekli, Ja ty i on)

17 Kwietnia 2013

Oto najciekawsze propozycje na dzisiejszy wieczór.

łatwa dziewczyna

TVP 1, 17:55, Klan, odc. 2432

Podczas spotkania z ojcem Norbert chwali się osiągnięciami na uczelni i propozycją stypendium, ale nie wspomina o rozstaniu z Olą. Po południu jedzie do sądu i czeka, aż ukochana skończy pracę. Dochodzi do szarpaniny. Widząc, co się dzieje, Rafał staje w obronie dziewczyny. W trakcie realizacji pierwszego odcinka nowego programu dochodzi do nieporozumienia między Zytą i Martą. Chojnicka żali się Michałowi na nieuczciwe postępowanie Marty i obawia się, że nie dostanie angażu do kolejnych odcinków.

TVP 1, 18:45, Wszystko przed nami, odc. 96

Podczas rozprawy Starzak przyznaje się do kradzieży przewodów z firmy byłego szefa. Paweł stara się wybronić Antoniego, wykazując, że ten przywłaszczał sobie cudze mienie z nędzy spowodowanej nieterminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Agata ma żal do ukochanego, że zaniedbuje ją przez nadmierne zaangażowanie w proces Starzaka. Basia jest zazdrosna, gdy Leszek z zainteresowaniem ogląda się za Kariną. Wraz z Agatą proszą Janka, by rozmówił się z prostytutką. Wojtek kłóci się z Pawłem, który zamierza ostro zaatakować Olgierda.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 923

Zrozpaczeni Władek i Sabina szukają Kajtka, który nie wrócił na noc do domu. Jeden z tropów prowadzi do starej fabryki. Władek zastaje na miejscu Krystiana. Chłopiec wyznaje, że zamknął Kajtka i Hanię na dachu. Po nocy spędzonej na mrozie dzieci są w złym stanie. Do Zwoleńskich i Marczaków docierają niepokojące wieści - ciąża Julii jest zagrożona, dziewczyna będzie musiała leżeć do czasu rozwiązania. Małgorzata postanawia jechać do Włoch, by zaopiekować się synową. Jola postanawia wprosić się na Wigilię do Grzelaków.

Strony

Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz