Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

16 Czerwca 2010

Żałujesz, że nie będziesz mogła śledzić dalszych losów serialowych postaci? Nic straconego! Oto filmowe propozycje na dziś!

Co dziś warto zobaczyć w telewizji?
> -->

Środa, 16 czerwca

HBO, 10:05, Trening serc

Komedia

Dwudziestosiedmioletnia Stefania (Nicoletta Romanoff) właśnie skończyła studia i próbuje znaleźć pracę. Pewnego dnia poznaje niefrasobliwego piętnastoletniego licealistę, Stefano (Federico Costantini), który uwielbia malować graffiti i grać w baseball. Stopniowo rodzi się między nimi uczucie. Ich nietypowy związek wzbudza jednak kontrowersje wśród najbliższych przyjaciół i rodziny. Aby ich uczucie przetrwało muszą pokonać wiele przeciwności losu, a także barierę wieku jaka ich dzieli. Na podstawie powieści Alessandry Montrucchio pod tym samym tytułem.

TVN7, 20:05, Imperium słońca

Dramat wojenny

Młody Brytyjczyk stara się przetrwać w ekstremalnych warunkach japońskiej okupacji podczas II Wojny Światowej.

HBO, 20:10, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

Film fantastyczny 

Nowy Orlean, koniec I wojny światowej. Na świat przychodzi Benjamin Button (Brad Pitt), noworodek przypominający osiemdziesięcioletniego starca. Jego matka umiera tuż po porodzie, a ojciec, porażony brzydotą syna, porzuca go pod drzwiami domu starców. Opuszczonym chłopcem z troską i poświęceniem opiekuje się czarnoskóra Queenie (Taraji P. Henson). Wraz z upływem czasu Benjamin młodnieje i zaprzyjaźnia się z Daisy - wnuczką jednej z pensjonariuszek. Po latach, kiedy Benjamin jest w kwiecie wieku, a Daisy (Cate Blanchett) dorosłą kobietą, ich drogi znowu się ze sobą krzyżują. Wielka miłość nie ma jednak szans, by wygrać z upływającym czasem, który odmładza Buttona, a Daisy dodaje lat. Wyreżyserowany przez Davida Finchera, twórcy "Siedem" i "Podziemnego kręgu", obraz otrzymał trzy statuetki Oscara: za scenografię, charakteryzację i efekty specjalne.

Strony

Komentarze (17)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 18:45:00

hmm chyba oglądnę tę wyliczankę, już sama reklama filmu mnie zaintrygowała więc jeśli będzie czas i nie zapomnę czemu nie ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 18:41:49

a jak ja nie mam HBO ?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 15:10:08

o musze oglądac ciekawy przypade; Benjamina:D ! co do tamtej dziewczyny jak nie stać Cie na pakiet,żeby miec Hbo, to nie obrażaj papilota, bo większosc ludzi ma wiecej programów niz jedynka dwójka i trójka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 15:39:40

ta wiecej programów ;D wiecej telewizoró już jest programy to powinni mieć już kazdy ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 20:27:42

Ja mam kablowke od bardzo bardzo dawna ale nie jest tam HBO. i powiem Ci , ze większość ludzi nie ma tego kanału.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 14:35:17

po co oni opisują filmy na HBO ? mało osób to ma , reklamę robisz , papilocie ? skoro nie macie co opisywać w podstawowych programach to po cholerę piszecie takie artykuły ? aby zapełnić nimi stronę ? spadasz , papilocie , spadasz . jesteś prawie na dnie , przed tobą jest tylko muł .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 12:50:32

Dziekuje za propozycje. Na pewno obejrzę Niezwykły przypadek... No chyba że brat będzie chciał mecz obejrzec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 11:58:49

pierwsza miłośc jeszcze się ciągnie więc czemu nie opisujecie tego co zostało??????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 10:52:49

oglądałam "Ciekawy przypadek..." i muszę przyznać, że ciężko jest znaleźć nudniejszy film. 2 godziny i zero akcji. Po prostu nic.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 12:01:10

100% racja!! ponad 2 godziny - zero akcji

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 14:34:46

bo to nie jest film z serii akcja tylko dramat w dramacie zazwyczaj nic się nie dzieje, dramat ma pewne przesłanie do przekazania a nie zakla pościgi itp. nie wypowiadaj się jak nie jesteś wielbicielem/wielbicielką gatunku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 09:51:57

HBO nie mam, a film "Mafia" jest kompletnie żałooosny, bawił mnie kiedy miałam 10 lat, ale wątpie żeby ktokolwiek starszy mial tak denne poczucie humoru

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 09:26:02

spoko, tylko że HBO ma niewiele osób ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 08:52:29

gdzie sie podział skrót seriali????????????????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-16 09:18:29

nie ma juz seriali jedynie chyba jeszcze leci samo zycie i pierwsza miłosc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz