Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

31 Grudnia 2009

Jeśli w tym roku nie wybierasz się na huczną imprezę, umil sobie wieczór ciekawym filmem lub transmisją jednego z odbywających się koncertów. Przedstawiamy, co, gdzie i o której!

Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

Jeśli w tym roku nie wybierasz się na huczną imprezę, umil sobie wieczór ciekawym filmem lub transmisją jednego z odbywających się koncertów. Przedstawiamy, co, gdzie i o której!

TVP 1, 20:25, Flinstonowie

W prehistorycznej osadzie o nazwie Bedrock, w czasach kamienia łupanego, żyją dwie zaprzyjaźnione rodziny. Mężczyźni: Fred Flintstone i Barney Rubble, pracują w kamieniołomach. Ich piękne żony: Wilma Flintstone i Betty Rubble, wychowują dzieci i zajmują się domem. Ich sielankę pewnego dnia przerywa szef kamieniołomu, który postanawia zredukować personel.

TVP 1, 22:05, Johnny English

Z zamku Tower w Londynie zrabowano drogocenne klejnoty koronne. Brytyjskie służby specjalne postawiono w stan najwyższej gotowości. Niestety, ginie agent numer jeden i wszyscy jego współpracownicy z wywiadu. Akcję odzyskania kosztowności musi kontynuować Johnny English, niepozorny pracownik biurowy w służbach wywiadu. W rozwikłaniu kradzieży pomocą służą mu najnowsze gadżety techniczne: nowoczesna broń i wielofunkcyjny samochód. Ku zaskoczeniu przełożonych i przestępców, śledztwo posuwa się do przodu.

TVP 1, 23:35, Sylwester z “Jaka to melodia?” – wydanie specjalne z toastem noworocznym o 23:55

Specjalne wydanie przebojowego show. Program będzie miał charakter widowiska karnawałowego. W pierwszej części rywalizować będą artystki kabaretowe: Katarzyna Piasecka, Katarzyna Pakosińska i Katarzyna Kwiatkowska. Wystąpią też: grupa taneczna Volt, zespół muzyczny pod kierunkiem Dariusza Janusa, Natasza Urbańska i Golec uOrkiestra.

TVP 2, 20:05, Sylwester z Dwójką – Gwiezdna Odyseja

W Łodzi odbędzie się impreza sylwestrowa, podczas której wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady. Spośród zagranicznych gości widzowie usłyszą Oceanę, Katerine, Bel-Mondo i Booty Luv. Koncert rozpoczną najpopularniejsze polskie kabarety, które przeistoczą się w gwiazdy światowego formatu, m.in.: Michaela Jacksona, Kylie Minogue, The Rolling Stones, Rihannę, Lady GaGa i innych. Dalszy ciąg widowiska przybierze formę muzycznej odysei, będzie to podróż przez tunel czasu, który przeniesie widzów w 2010 rok.

Polsat, 20:00, Sylwestrowa noc przebojów

Stolica po raz drugi przywita Nowy Rok na wielkim koncercie sylwestrowym organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję POLSAT. Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będą największe hity niekwestionowanej ikony popu Michaela Jacksona. Wspólnie z mieszkańcami Warszawy w zabawie wezmą udział widzowie. Nie zabraknie największych polskich gwiazd, a także wykonawców i zespołów z zagranicy.

TVN, 20:00, Vinci

Robert Cumiński, specjalista od kradzieży dzieł sztuki, wychodzi warunkowo z więzienia. Zwolnienie aranżuje Gruby, paser, który zleca Cumie kradzież legendarnej "Damy z łasiczką" Leonarda da Vinci z Muzeum Czartoryskich. Złodziej zwraca się o pomoc do dawnego kolegi, Szerszenia. Nie wie, że ten wycofał się z branży i pracuje w policji. Choć zgadza się na udział w akcji, planuje ochronę skarbu przed grabieżą. W tym celu zamierza zlecić wykonanie kopii obrazu. Fałszerz Hagen poleca mu genialnego kopistę 28-letnią Magdę.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Czas noworocznych obietnic

Przy odrobienie starań i wysiłku, nadchodzące miesiące mogą być o wiele lepsze od minionych.

Kto rządził światem mody w 2009 roku?

Wielkie osobowości, najsłynniejsze marki i nazwiska z pierwszych stron gazet. Kto wyznaczał w tym roku trendy, kto już jest passé, a kto przetrwa do kolejnego sezonu?

Strony

Komentarze (44)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 17:13:38

a ja juz za 2 godzinki ide do chlopaka na romantyczny wieczor we dwoje :) jak dla mnie to najlepszy sposob zeby spedzic sylwestra :) po co imprezy , alkohol jak moge spedzic ten czas z tym jedynym sam na sam :) pozdrawiam i zycze milego sylwestra:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 16:32:55

Miejmy nadzieję, że mniej niż połowa polaków tak spędzi sylwestra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 15:54:30

jesteś taka bogata, a podniecasz się jacuzzi czy masażem? myślałam, że skoro jesteś taka bogata to codziennie z tego korzystasz i nie stanowi to dla ciebie jakiejś nowości

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 15:09:54

najlepszy z tego wszystkiego jest film 'Vinci' . ; DD . xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 13:47:48

NIE MA TO JAK SYLWESTERZ POLSATEM LUB DWÓJKA..ŻAŁOSNE ALE JAKŻE PRAWDZIWE..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 13:24:03

mało coś w tym roku fajnych filmów, kilka lat temu pamiętam że był maraton LOST na AXN chyba

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 12:36:44

ja siedzę na polsacie i wyczekuje powrótu michaela !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 16:40:50

Też na niego czekam ;] Ale na pewno nie spędzę sylwestra przed telewizorem. I polsatu nie mam zamiaru oglądać bo nienawidzę gdy ktoś śpiewa piosenki M.J ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 12:09:13

Pff a ja właśnie siedzę sobie w Grecji i piszę z mojego fajowego lapka i za chwilę idę do jakuzzi a potem wspaniały masaż całego ciała, maseczka i szykowanie się do wspaniałej imprezki. Tylko nieudacznice spędzą ten czas w domu :P Zapewne, zaraz mnie nazwiecie kłamczuchą i co nie tylko, bo przecież zazdrość i tego typu odp, to jakby nie patrzeć, już znak rozpoznawalny polskiej mentalności... ale co tam ^^ postanowiłam się pochwalić, bo mogę, b jestem tak podekscytowana ^^ A teraz wybaczcie ale mój grecki przyjaciel czeka w jakuzzi (mmm ale ciacho). PAPA.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 12:15:01

Pisze się jacuzzi a nie jakuzzi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 12:16:44

A my bardzo lubimy prowokacje :-) Szczęśliwego Nowego Roku : D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 12:17:56

niektorzy po prostu musza zostac w domu, bo sa chorzy lub nie swiatuja czegos takiego jak sylwester. po co sie podniecac? to tylko wymysly. i wcale tobie nie zazdroszcze :) nie chcialabym byc na sylwka w grecji, wolalabym z przyjaciolmi i rodzina spedzic spokojnie czas, a nie slajac sie z obcokrajowcami w upal. narty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 15:10:36

nieudacznice twierdzisz ? niektórzy po prostu wolą czasem odpocząć od ludzi, zamiast iść gdzieś spędzać sylwka. Generalnie, to do szczęścia potrzeba nawet jednej osoby w takim dniu. A ty widocznie nie masz się czym pochwalić siedząc w Grecji i opalać dupsko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 15:26:32

załosne...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 15:48:36

ale sie usmialam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 17:20:48

Chwalisz się czy zalisz ;> ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 17:20:57

opalac? hahaha gratuluje znajomosci geografii, w Grecji o tej porze roku jest zimno!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 17:53:33

No i...?? a ja moge sie pochwalic ze przwjdzie zaraz do mnie najlepsza przyjaciułka z polski do mojego polskiego domu...papa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 18:18:42

NO to masz sylwestra w Grecji :P Na prawdę jest się czym chwalić. Przyjmij do wiadomości, że budzisz w ludziach NIE ZAZDROŚĆ LECZ ŚMIECH z twojego mikroskopijnego mózgu... co ja gadam? z twojego braku mózgu! Widać że sie nudzisz - nie masz co robić, piszesz brednie, a sama siedzisz za laptopem.... w domu na kiblu! Szkoda mi cię...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 18:28:24

hahaha dobrze mówisz! ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 18:41:26

no na pewno nie przegapię sylwestra z "jaka to melodia"...buahahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 18:41:57

no na pewno nie przegapię sylwestra z "jaka to melodia"...buahahah

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 18:44:01

a ja ide spać;P super, prawda?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 10:34:41

ja bede w domu ale z przyjaciolmi....napewno bedzie swietnia zabawa... oczywiscie z vinci i gwiezdna odyseja

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-31 10:29:55

15.10 na TVP 1 albo 2 "Historia Michaela Jacksona" Średni film dokumentalny, ale gdyby się komuś nudziło, warto obejrzec ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz