Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

02 Grudnia 2013

Co nowego wydarzy się w `Pierwszej miłości` i innych serialach? Zajrzyj do naszego przewodnika!

na wspólnej

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 1019

Zuza niechętnie zgadza się na wizytę u psychologa. W trakcie sesji otwiera się przed terapeutką. Kostek i Edyta uważają, że do nieszczęścia doszło przez ich zaniedbania i kłótnie. Jeleń postanawia na własną rękę wymierzyć gwałcicielom sprawiedliwość. Dąbrowski zaprasza Martę i Urszulę na obiad. Korzeniak zostaje wezwana na plan filmowy, szybko ich opuszcza. Gdy Mikołaj zostaje sam na sam z Martą, proponuje przejście na ty. Bartek jest podekscytowany ślubem z Asią.

TVP 2, 20:45, M jak miłość, odc. 1021

Mirka postanawia sprzedać mieszkanie i razem z Kingą otworzyć bar mleczny. Gdy odkrywa, że przyjaciółka znalazła pracę, ale trzymała to w tajemnicy, wybucha wściekłością. Irek proponuje, by Kwiatkowska kupiła razem z nim zakład kamieniarski. Piotrek zauważa, że Lubiński interesuje się Kingą. Robert pisze do Zduńskiej list z wyznaniem miłości. Marta odbiera telefon do Budzyńskiego, odkrywa, że Łukasz nadal planuje zakup motoru. Wojciechowska robi mężowi wymówki. Budzyński kolejny raz postanawia okłamać ukochaną.

TVN, 20:00, Na Wspólnej, odc. 1832

Zuza i Kamil spędzają z małą Ulą radosny dzień. Niestety, dziewczynka musi wrócić do domu dziecka. Zuza stara się przekonać Ulę, że wraz z mężem będą ją codziennie odwiedzać, aż do dnia, kiedy z nimi zamieszka. Roman planuje rozwinięcie produkcji ciastek z ziołami Sergiusza na szeroką skalę. Przestraszony Sergiusz próbuje oponować. Mimo to Roman proponuje Ziębom współudział. Danka nie zamierza dostosować się do zaleceń dyrektora. Oświadcza, że wraca do pracy.

Strony

Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Jane Austen
(Ocena: 5)
2013-12-03 13:34:26

re: Co dziś warto zobaczyć w telewizji?

www.jane-austen.cba.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1