Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

29 Marca 2013

Dzisiaj wiele ciekawych filmów – jest w czym wybierać!

Jak zostać królem

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5804

Oliver pracuje nad muzyką do wideoklipu reklamowego. Ogląda go razem ze Steffy i Hope. Po pogrzebie Beth rodzina zbiera się w domu Brooke i Ridge`a. Marcus powtarza Donnie, że Eryk to dobry człowiek. Tymczasem Bill Spencer tłumaczy Katie i Brooke, że ich siostra powinna się rozwieść i zażądać od męża rekompensaty.

TVP2, 20:55, Jak zostać królem, film biograficzny

Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-30 15:02:56

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

Ahh Colin *.*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 18:17:17

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

i co tu począć? chciałabym powtórnie obejrzeć i incepcję, i przerwaną lekcję muzyki, ale o 22 na polsacie będzie siedem dusz... jak żyć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sylviaa
(Ocena: 5)
2013-03-29 16:55:31

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

7 dusz na polscacie o 22, ten film goorąco polecam !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 16:14:10

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

Incepcja! Jak zostać królem i Przerwana lekcja muzyki !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
12345
(Ocena: 5)
2013-03-29 16:08:01

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

Obejrzałabym Przerwaną Lekcję Muzyki ale niestety nie dali mi CBS Europa :

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 12:14:29

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

jak zostać królem, incepcja, przerwana lekcja muzyki!!!! tyle dobrych filmów w jednym czasie ;

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zuziza
(Ocena: 5)
2013-03-29 10:45:02

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

incepcja! polecam gorąco ... jak i życzę wytrwalosci w początku tego filmubo jest dosc nudny ale jak sie rozkreci nie da sie oczu oderwac ... ani mrugac zerby nie ominac kawalka..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 11:40:07

chciałam obejrzeć jak zostać królem, ale postawię na incepcję :P lubię ten film i z chęcią obejrzę go po raz drugi :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 14:57:56

tez mam problem co wybrać - oba widziałam, oba fajne. ale incepcje powtarzają dzisiaj po 1 jakby komuś bardzo zależało na zobaczeniu obu tych filmów ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
juu
(Ocena: 5)
2013-03-29 10:11:30

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

dlaczego nie wspomnieliście o filmie "siedem dusz" (polsat, godz.22.05)? również bardzo świetny film.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 16:15:12

no polecam ! Płakałam na nim jak głupia XD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 00:31:50

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Przerwana lekcja muzyki, Jak zostać królem, Incepcja)

Przerwana lekcja muzyki - świetny film.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-03-29 09:32:56

popieram, dzisiaj chyba po raz setny bede go ogladac : )

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz