Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

12 Kwietnia 2013

Oto propozycje filmowe na dzisiejszy wieczór.

dziewczyna w czerwonej pelerynie

TVP 1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5813

Brooke obawia się, że Steffy może zaszkodzić Hope. Donna i Stephen cierpią po stracie Beth. Czują wielką złość do Stephanie i wszystkich Forresterów. Stephen zapowiada, że nie pozwoli ponownie skrzywdzić córek. Planuje zemstę. Rozpoczyna się konferencja prasowa. Jarrett jest wśród dziennikarzy. Oliver stara się uspokoić zdenerwowaną Hope.

TVP 2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 920

Ludmiła odkrywa, że Kostek zaangażował Olenkę do pracy w reklamie. Stanowczo się temu sprzeciwia. Nie chce, by dziecko wybrało taką drogę kariery. W Biomerze pracownicy zaczynają plotkować na temat orientacji seksualnej Władka. Cieślak podejrzewa, że jest to zemsta Beaty za to, że ją odtrącił. Obawia się, że będzie miało to negatywny wpływ na jego dalszą karierę. Marlena odwiedza Basię. Prosi Grzelakową, by dała jej jeszcze jedną szansę i przyjęła do pracy w kawiarni.

TVP 2, 20:40, Rodzinka.pl, odc.89, 90

Ludwik komplementuje sylwetkę Natalii na zdjęciu z albumu, nie zauważa, że żona jest na nim w zaawansowanej ciąży. Dzieci nie potrafią przypomnieć sobie niani Eli. Odzyskują pamięć dopiero wówczas, gdy Ludwik wspomina o jej wydatnym biuście. Natalia nie potrafi się przełamać i po raz pierwszy w życiu zaprosić rodziców na weekend.

Kuba robi wszystko, by Agata nie uważała go za skąpca. Bierze na siebie wszystkie rachunki, co zmusza go do szukania oszczędności. Zosia namawia Kacpra, by oficjalnie zostali parą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Marta
(Ocena: 5)
2013-04-12 19:38:08

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

Dziewczyna w Czerwonej Pelerynie - jeden z najlepszych filmów jakie widziałam!!! (moja subiektywna ocena :)) gorąco polecam, i dodam że to wcale nie jest horror - ma dreszczyk emocji, element romansu i przygody - super!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 13:59:16

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

Mam włosy jak dziewczyna ze zdjęcia, ale chcę mieć gładkie i prostsze! Suszę suszarką z jonizacją, używam dobrych odżywek w ogromnych ilościach (i przed myciem, i po myciu), nie prostuję, żeby nie zniszczyć końcówek... Co robić!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 18:17:26

zapytaj Anwen :) www.anwen.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 18:22:39

moim zdaniem oleje mogą poradzić i emolientowe odżywki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kosta
(Ocena: 5)
2013-04-12 11:20:09

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

686 18:00 13.04.2013 Wojtek wyjaśnia podejrzenia związane z dzieckiem nastoletniej Marleny. Patrycja i Mirka wybaczają sobie ostatnie nieporozumienia. Błażej informuje Grażynę o zwolnieniu ochroniarzy przez Grzegorza. 1687 18:00 15.04.2013 Podczas wspólnej nauki Mirka częstuje winem Patrycję i Fabiana. Patrycja, zniechęcona propozycją, wychodzi. Mirka wykorzystuje jej nieobecność i całuje Fabiana. Emilka i Bartek opiekują się Jasiem. Wojtek stara się odnaleźć prawdziwego ojca dziecka. Prosi Ryśka o znalezienie w policyjnych kartotekach informacji na temat Łysego. Filip i Beata decydują się na rozstanie. Kiedy rozżalony Filip zwierza się Kindze, z kurtki wypadają mu lekarstwa i wizytówka lekarza. 1688 18:00 16.04.2013 Kinga domaga się od Filipa informacji na temat stanu jego zdrowia. Okazuje się, że ma on zaplanowaną wizytę u profesora Mrozińskiego, specjalisty w dziedzinie tętniaków mózgu. Załamana Kinga decyduje się poinformować o tym Beatę. Wojtek postanawia pomóc Marlence i prawdziwemu ojcu jej dziecka, Darkowi. Mirka upija Fabiana do nieprzytomności podczas imprezy u Krystiana. 1689 18:00 17.04.2013 Emilka pomaga Marlence w przygotowaniach do ślubu. Rączka i Łysy niespodziewanie pojawiają się w Wadlewie. Skruszony Fabian próbuje przeprosić Patrycję za niewłaściwe zachowanie. Zbliża się finał konkursu Mister Polska. Zwycięzca zostanie wybrany głosowaniu SMS-owym. Robert jest jednym z faworytów, ale ma nadzieję, że nie wygra. Tymczasem Błażej i Mikser namawiają wszystkich znajomych do głosowania na niego. 1690 18:00 19.04.2013 Robert ciężko pracuje pod okiem Laury przed zbliżającym się finałem konkursu. Biuro podróży, które organizowało wakacje "Kaśki", zbankrutowało, a on utknął na lotnisku w Zurychu bez pieniędzy. Zapłakana Beata opowiada Kindze o wynikach konsultacji Filipa u profesora Mrozińskiego. Okazuje się, że Filip powinien być operowany w Kanadzie. Hubert dowiaduje się o problemach zdrowotnych Filipa. Czuje się winny za atmosferę, w jakiej zakończyli współpracę. 1691 18:00 19.04.2013 Laura coraz bardziej interesuje się Robertem. Pozostali uczestnicy konkursu uważają, że go faworyzuje. Marysia obiecuje Beacie zdobycie informacji na temat kliniki w Toronto, gdzie Filip mógłby być operowany. Igor pomaga "Kaśce" w powrocie do Polski. "Kaśka", zachwycony operatywnością Igora, proponuje mu przyjaźń. Hubert wyjeżdża służbowo, a kompletnie pijani Szymon i Filip niespodziewanie odwiedzają Marysię. 1692 18:00 23.04.2013 Hubert podejrzewa Marysię o zdradę. Wszystko wskazuje na to, że pod jego nieobecność spędziła ona noc z Szymonem. Mężczyzna robi Szymonowi awanturę i biję go w twarz. "Kaśka" wraca do Wrocławia. Nikola nie zamierza dłużej zwlekać ze znalezieniem sobie pracy. Przegląda dostępne w Internecie ogłoszenia. Radek zapewnia ją, że o wszystko zatroszczy się sam. Prosi Sabinę, by zgodziła się na jego powrót do salonu mody. Igor spotyka Olgierda. Ojciec gratuluje mu zaręczyn z Sabiną i domaga się zaproszenia na ślub. 1693 18:00 23.04.2013 Hubert próbuje się dowiedzieć, czy Marysia go zdradziła. Oddaje do badania resztki alkoholu, który piła, by wykonać testy na obecność narkotyków i substancji odurzających. Olgierd zjawia się nieproszony w mieszkaniu Igora pod pretekstem poznania przyszłej synowej. Igor nie jest zachwycony obecnością ojca. Nikola jest zawiedziona brakiem odzewu ze strony pracodawców, do których wysłała CV. Radek martwi się, że dziewczyna będzie chciała wrócić do Juliana. Prosi Miksera, by urządzili imprezę, na której znajomi poznają jego dziewczynę. 1694 18:00 24.04.2013 Radek jest zawiedziony postawą przyjaciół. Sandra jest zła na Huberta, że zostawił ją samą z klientami w krytycznym momencie wypełniania projektu. Hubert opowiada jej o tym, co się stało. Przy okazji pyta byłą żonę, dlaczego kiedyś zdradziła go z jego najlepszym przyjacielem. Sandra przyznaje, że takie rzeczy robi się z głupoty. Kobieta twierdzi, że Marysi nie byłoby stać na coś takiego. Hubert nie potrafi znieść tej myśli. Postanawia się wyprowadzić. Natan dowiaduje się, że z jego winy zmarł pacjent. 1695 18:00 26.04.2013 Natan nie może pogodzić się z myślą, że poprzedniego dnia stracił pacjenta podczas dyżuru. Sabina stara się dodać mu otuchy. Opowiada o problemach lekarza narzeczonemu. Ten staje się rozdrażniony i zazdrosny. Artur wraca do Wrocławia. Z wakacyjnej wyprawy przyjeżdża z nim Angelika, którą poznał na Karaibach. Śmiałek informuje Emilkę, że nie zamierzają z Mirkiem i Aurelią wracać do Wadlewa, mimo że podróż po Polsce odbywają w trakcie roku szkolnego. Zaniepokojona Emilka postanawia sama przywieźć dziecko z powrotem do domu. 1696 18:00 26.04.2013 Natan zostaje wysłany na przymusowy urlop. Rodzina zmarłego oskarża go o błąd w sztuce medycznej, twierdząc, że pomimo zebranego wywiadu medycznego lekarz podał choremu leki, na które ten był uczulony. Pod nieobecność rodziny Śmiałków Roman, Łazanek i Seweryn rozpoczynają poszukiwania poniemieckiego skarbu. Marysia stara się porozmawiać z Hubertem i wyjaśnić mu, co się stało. On jest przekonany, że Majka zdradziła go z Szymonem. Artur zjawia się z niezapowiedzianą wizytą w domu Żukowskich. Korzysta z okazji, by wyznać Kindze miłość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 10:31:48

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

Gdzie pierwsza miłość ????????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 09:25:05

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

kolejny raz nie ma pierwszej miłości chamstwo;/ wiecej tu nie wchodzę!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 09:22:52

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

i ja sie pytam, a pierwsza miłość gdzie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-04-12 06:22:53

re: Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (Iron Man, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Naprzeciw ciemności)

a pierwsza miłość gdzie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1