Co dziś warto obejrzeć w telewizji? (`Francuski numer`, `Władca pierścieni`, `Szkoła stewardes`)

18 Stycznia 2013

Brak planów na piątkowy wieczór? Spędź go w gronie serialowych i filmowych bohaterów!

szkoła stewardess

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5756

Steffy grozi Billowi, że jeśli nie odsprzeda jej domu mody, ona pokaże Katie pierścionek, który zabrała z ich sypialni. Katie oznajmia mężowi, iż zwolniła Steffy z pracy.

TVP1, 21:25, Francuski numer, komedia

Biznesmen Kurowski, właściciel skradzionego, zdezelowanego mercedesa, wysyła na poszukiwanie auta dwóch pracowników - Leona i Chwastka. Pojazd trafia do komisu i ma się stać własnością Magdy. Nie mając pieniędzy, kobieta zamieszcza w gazecie ogłoszenie z propozycją zabrania 4 osób do Paryża za stosowną opłatą. Na anons odpowiadają 50-letni Stefan i jego syn Janek, czarnoskóry student Machu oraz Ormianin Siergiej. Za autem i pięcioma podróżnymi podążają Leon i Chwastek, gotowi za wszelką cenę odzyskać skradziony samochód.

TVP2, 20:05, Barwy szczęścia, odc. 862

Podczas badania USG Kasia dowiaduje się, że będzie miała syna. Dziewczyna zaczyna się bać samotnego macierzyństwa. Stefan wspiera córkę. Obiecuje, że pomoże w wychowywaniu dziecka. Sabina jest załamana bezowocnym poszukiwaniem pracy. Bogumił niespodziewanie proponuje jej, by wydzierżawiła jego salon. Hubert podejrzewa, że chłopcy z zespołu chcą mu ukraść piosenkę. Jedzie rozmówić się z Kubą. Klara i Ada boją się, że między kolegami dojdzie do bójki.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (15)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

karolina
(Ocena: 5)
2013-01-18 17:47:31

4 miesiące 3 tygodnie i 2 dni.. Polecam szczerze, świetny film..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 15:03:30

władca rządzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 14:36:23

władca pierścieni,świetny film!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 13:23:16

Polećcie mi jakąś super komedie ;) Może być taka głupia amerykańska.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 14:35:27

duże dzieci :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
olga
(Ocena: 5)
2013-01-18 11:21:19

ale szczerze , mam te programy ale to sie strasznie nie oplaca, 100 zl miesiecznie - no ok, jest duzo tych programow ale powtarzaja jeden film caly tydzien tak naprawde duzo tego ale i tak nie ma co ogladac i konczy sie na dlaczego ja na polsacie hahha :D lepiej by bylo placic za jakis program iles np 1 zl albo 2 zl i miec te programy ktore sie naprawde oglada a nie , ma sie ich 100o i co z tego, wiekszosc jets tak zalosna ze sie nie oglada... przez to ludzie nie kupuja cyfry itd, no i cyfra ciagle podwyzsza sobie ceny, jak kupywalismy placilismy ok 60 zl, potem podwyzszyli na 70 a tera zjuz prawie 80 .... za ten sam pakiet, a maja taki kruczek ze jak pdpisuje sie umowe to zastrzegaja sobie ze moga zmienic cennik.... porabane to, nie zdecyduje sie chyba juz na cyfre :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ann
(Ocena: 5)
2013-01-18 12:08:19

to wybierz N, sama decydujesz jakie kanały tematyczne chcesz mieć w ofercie i płacisz za to które chcesz :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
sara
(Ocena: 5)
2013-01-18 12:41:52

wlasnie.. tez mam N i jestem zadowolona. no i fajnie ze mozna nagrywac programy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 22:19:44

no ale tematyczne, a ja bym chciala troche komedi, troche muzycznych jakies style cafe itd , to tematyka rozszerzona ... tylko nie wszytskie sie oglada.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 11:06:22

o jeju po co dajecie jakies filmboxy czy inne hbo jak wiekszosc osob tego nie ma :/ jest fajny film, a tu wyskakuje hbo. masakra z wami :/ ja w takim razie tylko Wladca Pierscieni, ale i tak nie bedzie mnie w domu, wiec nic nie bede ogladac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-18 12:44:37

to kup sobie cyfre albo n to bedziesz miala. co sie burzysz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)