Co dziś w serialach?

18 Grudnia 2009

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Co dziś w serialach?

Przeczytaj streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane podczas weekendu! Dowiedz się już teraz, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych bohaterów!

Piątek, 18 grudnia

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Michał rano konferuje z Zytą przez telefon. Antek spotyka kolegę ze szkoły, który prowadzi firmę spedycyjną. Okazuje się, że poszukuje właśnie sekretarki. Surmaczowa daje Marioli tekst do odśpiewania na ślubie. Mariola jest niezadowolona z efektu. Agnieszka pyta Olę o relacje z Norbertem. Michał zajmuje się synami. Zaprasza do siebie Zytę. Rysiek, Grażyna i dzieci odwiedzają Beatę i Jacka. Michał i Zyta przygotowują wspólnie kolację, kiedy Jerzy przywozi Kingę. Zyta prosi Michała, żeby po kolacji odwiózł ją do domu.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Andrzej przechodzi do kościoła. Całą noc spędził w samochodzie. Wyznaje Antkowi, że uderzył żonę i że jest też mordercą. Uważa, że nie nadaje się ani na męża, ani na ojca, ani na żołnierza. Antek prosi Andrzeja, żeby spróbował za wszelką cenę  odbudować dobre relacje w domu. Mówi, że w Leśniowie jest sanktuarium paulinów, którzy prowadzą rekolekcje dla małżeństw. Pomogli wielu rodzinom. Jaro opiekuje się matką, nie chce znać ojca od chwili, gdy ten ją pobił. Ada próbuje bronić męża. Andrzej namawia żonę, by pojechała z nim do Leśniowa.

TVP 2, godzina 20:05, Na dobre i na złe 

Bożenka wyjeżdża z van Graffem do Holandii. Rodzice Ruuda ciepło ją przyjmują. Van Graff postanawia się oświadczyć. Do szpitala przychodzi Adam, kolega Manfreda. Chce, by ten zbadał wycinek guza jego psa. Nie zdaje sobie sprawy, że sam musi zrobić badania kontrolne. Doktor Iwona po raz pierwszy zostaje na samodzielnym dyżurze. Wiki robi wszystko, aby podważyć kompetencje koleżanki. Nie podoba się to Samborowi.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość

Beata i Marek kończą  wieczór w sypialni w mieszkaniu kobiety. Marek wycofuje się jednak w ostatniej chwili. Ma wyrzuty sumienia i opowiada o wszystkim Teresie. Paweł jest przejęty wezwaniem Marysi do sądu na sprawę  rozwodową Stasiaka. Robi się podejrzliwy i chce wiedzieć, czy Marysia na pewno nie spała z lekarzem.

TVN, godzina 17:55, BrzydUla

Ula rozstaje się  z Piotrem. Maciek odbywa decydującą rozmowę z Anią. Marek nie wie, że Ula była u niego w szpitalu.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy Polacy znowu zapożyczą się  na święta?

Czy 27 grudnia, tradycyjnie już, jak co roku, obudzimy się z ogromnymi wyrzutami sumienia, a niejeden z nas z ogołoconym kontem  i kredytem, który trzeba spłacać do… kolejnych Świąt?

Bożonarodzeniowe prezenty dla dzieci – 20 propozycji!

Czym obdarować  nasze pociechy, aby szalały z radości?

Strony

Komentarze (40)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-19 19:54:20

www.videofilmyonline.pl FILMY i SERIALE ONLINE - POLECAM!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 19:56:07

lubie brzydule ale tam wszystko jest do przewidzenia wiadomo pzreciez ze Marek bedzie z Ulka a Violetta z Sebkiem a no ta z bufety z panem Władkiem tym z monitoringu a zreszta ja i tak tez lubie piersza milosc bo tam sa niespodziewane zwroty akcji a wy tylko piszecie o brzyduli juz nie macie ochoty ogladac pierwszej milosci jak bylo ze ola jest w ciazy to kometarze byly tylko o tym czy jest w ciazy a jesli jest to z kim czy z adamem czy z danielem czy z tym narkomanem wy juz zwariowaliscie na punkcie brzyduli ja tez ja lubie ale bez przesady zeby pisac i love marek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 17:33:34

Zyta prosi Michała, żeby po kolacji odwiózł ją do domu. -Co? jak to możliwe? MIchał nie może jej zawieść, kurde no.. Klan, Klan, Klan, Klan, Klan, Klan, Klan, Klan, Klan, Klan dlaczego obchodzi was tylko brzydula? Klan też jest fajny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 17:09:10

Po komentarzach pod tymi artykułami o serialach,mam niezłomne wrażenie,ze siedzą tu same hot 13,dla ktorych serial Ula Brzydula jest guru i odpowiada im ten poziom intelektualny... bo rozumiem,ze można coś lubic,ale po jaką cholerę pisac : loveee Marek i Ula <3 na forum i przeżywac jak stonka wykopki,jak stare babcie Mode na sukces.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 14:35:05

Marek jest wspaniały!! Ideał faceta i jeszcze taki przystojny i slodki! Och, szkoda ze naprawdę racy nie istnnieją! S ciekawe jaki jest Filip prywatnie : D Marekk bóstwo, nie wytrzymam bez Brzyduli !!! : *

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 14:55:58

tez go kocham ! ;DDD szkoda ze juz koniec ;(((((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 16:48:51

no weźcie jak leci ta zapowiedź Majki i jak Ula się pakuje to mi się płakać chce xDDD żal trochę, że brzydula znika.;/;/;/;/ ;((

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 16:59:12

Jak nie raz czytam te wszytskie komentarze to poprostu jest mi Was wszystkich szkoda. Komu się ten serial podoba to ogląda komu nie to po co tak narzekać i wrzucać głupimi komentarzami ?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 12:46:52

Wszystkie komentarze o 'Brzyduli' ;D szkoda ze juz nie uslysze nowych tekstow Violetty :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 11:10:20

hahaha,brzydula jak nic -brazylijska telenowela :D:D:D:Dnormlanie kicz jak ....!!!! przeciez musiala w oncu rzucic piotra,bo jeszcze 3 odcinki i po brzyduli :D:D:D:D mam nadzieje,ze ta Majka bedzie lepsza i nie bedzie w niej takiego syfu jak brazylijska telenowela :D:D a do roli uli to mogliby dac jakas fajna laske a nie taka gruba wywloke :P:P:P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 15:32:58

Przecież sam tytuł mówi "Brzydula" dlatego nie dalie jakiejs mis świata tumoku !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 16:32:30

A ta aktorka co gra Ulę to jest niby gruba ? =O Ma ładną figurę. Taką samą jak np. Paula :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 17:12:31

ale ona akurat jest modelką ;/ powinna mieć figure a Paula nie ma takich krzywych nóg i duzych bioder ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 17:40:50

duże biodra są sexy. a poza tym nie trzeba być bardzo bystrym żeby zobaczyć że tak po prostu jest ubierana aktorka, że wyeksponowane sa te biodra, zupełnie nie rozumiem - czy to jest celowo czy mają takich charakteryzatorów do bani?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 22:49:04

Paula wygląda jakby miała perukę - może ma, nie wiem, nie interesują mnie zbytnio aktorzy i ich kolory włosów w życiu prywatnym ;). a czasem miałam wrażenie że aktorka grająca Ulę jest w ciąży :P. i ładną mają obie figury :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 23:41:20

Maja Hirsh grająca paulę w brzyduli ma perukę ponieważ ma ona króciutkie włosy :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 09:50:04

Ula powinna być z Piotrem bo pasują do siebie! Brzydka ona, brzydki on.. A Marek zdecydowanie pasuje do Pauli.. No ale jak to bywa w telenowelach zawsze na końcu wszystko szybciutko się układa i każdy jest z tym co powinien niby być wg scenariusza... Szkoda że w życiu nie ma takich różnych zbiegów okoliczności itp.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 10:55:03

w życiu prywatnym ta kobieta co gra Paulę jest z Tym facetem co gra Pshemko, więc rożnie bywa, a czy pasują do siebie... kwestia gustu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 09:32:00

Ten piotr jest obrzydliwy. co ty ulka ślepa ??!1

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-18 09:36:54

masz rację już mi sie wymiotować od niego chciało;;; już myślałam że z sobą będą i zotawiła by ślicznego Mareczka:?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-19 13:10:02

ccccccccccccccccccccoooooooooooooooo ffffffffffffrrrraaaaaaaajjjjjjjeeeeeeeeeeeerrrrrrrrzeeeeeeeee?/////

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)