Co dziś w serialach?

13 Października 2011

Nie czekaj do wieczora i już teraz sprawdź, co nowego wydarzy się w Twoich ulubionych serialach!

dr house

TVP1, 16:25, Moda na sukces, odc. 5504

Jackie powtarza, że Nick nie powinien żenić się z Katie. Uważa, iż to Katie go uwiodła, żeby zająć miejsce Bridget. Clarke daje do zrozumienia Bridget, że Jackie przyjęła ją do pracy nie tylko ze względu na jej talent, ale również z powodu Nicka. Rick spotyka się ze Steffy. Informuje ukochaną, że wstępuje do wojska. Wyjaśnia jej, że tylko w ten sposób może odzyskać szacunek najbliższych.

TVP1, 18:00, Klan, odc. 2141

Rafalski ma pretensje do Jasia, że wczoraj wrócił późno bez uprzedzenia i nie odbierał telefonu. Marek zgadza się porozmawiać z Rafałem. Zyta uprzedza Michała, że wieczorem pracuje i późno wróci do domu. Razem z szefem na kolacji biznesowej będą prowadzić negocjacje z klientem z Włoch - Cuttinim. Małgorzata ma pomysł na kolejną wyprawę. Tym razem chce pojechać na narty do północnej Skandynawii. Okazuje się, że Cuttini nie przyleciał z Włoch. Rutka mimo wszystko zaprasza Zytę na kolację. Jacek przyjmuje gości - Jasia i Rafalskiego.

TVP1, 21:35, Rezydencja, odc. 16

Luiza Droska informuje Marka o wizycie Basi Kochanowskiej w redakcji Polska TV. Łukasz ma pretensje do Julii, że zostawia chore dziecko z nianią. Marek dowiaduje się, że rozeszła się plotka o przejęciu przez firmę Podhoreckich lokalnej gazety, aby uciszyć dziennikarkę. Jeden z inwestorów chce się wycofać. Marek radzi, aby Łukasz poinformował o wszystkim ojca. Julia znajduje projekty Jagody. Proponuje jej spółkę. Marek informuje Jana o przejęciu lokalnej gazety przez Łukasza.

TVP2, 18:50, Wiadomości z drugiej ręki, odc. 24

Adama i Magdę cieszy myśl o zarobku, który uzyskają dzięki wiadomości o ciąży Agaty. Kobieta nie może dojść do siebie po rozmowie z Danielem, który wyparł się dziecka. Piotr obiecuje jej, że razem wychowają malucha. Sądząc, że robi to dla kariery, Agata odrzuca pomoc. Jacek dzwoni do Piotra, informuje go, że przyjechała babcia. Zgodnie z planem Piotr ma udawać przed nią Marcina. Zabierają starszą panią do studia teatralnego, gdzie ma się odbyć mistyfikacja. Dorota Lenarcińska zaprasza Jacka na drinka do klubu nocnego.

Strony

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-13 09:47:48

uwielbiam dr house'a. każdy sezon jest super

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-13 15:56:41

zgadzam się! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1