Co dziś w serialach?

15 Października 2010

Zanim nadejdzie weekend, sprawdźcie co wydarzy się w życiu Waszych ulubionych, serialowych bohaterów.

Co dziś w serialach?

TVP1, 16:00,Moda na sukces, odc. 5181

Nick stara się uspokoić i zapewnić Taylor o tym, że jest w stanie być dobrą matką dla Jacka. Donna i Brooke zamierzają usunąć z firmy Stephanie. Później Donna opowiada Nickowi, w jaki sposób Stephanie jest odpowiedzialna za zgwałcenie Brooke.

TVP1, 17:55, Klan, odc. 1942

Ola opowiada Agnieszce, że była z Pączkiem w kinie. Zdała sobie sprawę, że w jego towarzystwie może być fajnie. Agnieszka postanawia znaleźć nowe przedszkole dla Zosi. Feliks chce, żeby Monika uczestniczyła w obiedzie pożegnalnym, który ma zamiar wydać na cześć niemieckiego inwestora. Hans prosi ojca o pozwolenie pozostania w Polsce jakiś czas, ale ten nie wyraża zgody, domyśla się, że powodem tej prośby jest Agata. Rysiek w kafejce internetowej drukuje zdjęcie Niny. Jerzy zamierza osobiście nauczyć Elżbietę pływania.

TVP2, 20:05, Na dobre i na złe, odc. 416

Lena publikuje artykuł w piśmie medycznym. Orlicka snuje plany kontynuowania badań, które opisała Lena, jednak potrzebuje więcej endoskopistów. Agata zgłasza się na ochotnika. Rozpoczyna staż u doktora Gawryły, który powierza jej ważne zadanie. Do szpitala trafia chłopak, którego męczy kaszel. Okazuje się, że przyczyną są zmiany nowotworowe. Plany pacjenta wobec ukochanej ulegają zmianie. Lekarze próbują go przekonać, że nie wszystko stracone. Lena broni pracy doktorskiej. Latoszek zabiera Lenę na kolację z szampanem.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (19)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 15:26:46

Wiecie jaki jest ulubiony napój Ryśka z Klanu? Woda z kranu ;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 16:47:54

O ja ! Ale zabawne!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:18:25

pierwsza miłość rządzi, najlepszy serial dla młodych w tym momencie, lepszy od Majki na bank

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:16:41

Majka zmądrzała w końcu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:14:45

i tak samo życie jest najlepsze!:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:13:19

ja zawsze najbardziej się cieszę z mody na sukces:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:07:31

Rysiek potrafi obsłużyć komputer? Pamiętam jak oglądałam, to dopiero uczył się z książki jak używać kompa:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:08:43

o, to dużo straciłaś :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:06:29

samo życie, ale fajowo:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:05:46

na dobre i na złe! super, obejrzę sobie dziś:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:01:53

a co było wczoraj w ratownikach, bo przegapiłam:(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:04:56

wczoraj byli ratownicy? chyba Ci się pomyliło:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 09:50:33

kto mi wytłumaczy o co chodzi w Housie, bo opuściłam5 dwa odcinki..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 09:52:28

a czego nie wiesz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 09:53:34

kogo i jak zabił Chase?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 09:54:53

no właśnie! też nie wiem o co chodzi, tak się wczoraj skończyło, że Chase przyznał się, zabił kogoś. chyba chodziło o to, że popełnił jakiś srogi błąd podczas operacji.. ale nie wiem dokładnie. Kto wie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-15 10:19:58

sfałszował wyniki badań pacjenta żeby doprowadzić do jego śmierci a nie uratować go ponieważ pacjentem był prezydent jakiegoś zacofanego kraju. To był dyktator, zły człowiek, planował zabić setki tysięcy ludzi. Chase nie chciał do tego dopuscic, wiec sfałszował wyniki badań by tamten zmarł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz