„Chcę żyć” – autobiografia Michała Piróga (Będzie wydawniczy HIT?)

08 Marca 2014

Książka już od 16 kwietnia w księgarniach.

Michał Piróg Chcę żyć

Michał Piróg w odważnej autobiografii opowiada o kulisach medialnego świata oraz o tym, jak  tak kontrowersyjnej osobie udało się odnaleźć własną drogę w bezwzględnym świecie showbiznesu. Kiedy był dzieckiem lekarze przepowiadali, że nie będzie chodził. Jednak dzięki swej determinacji został uznanym tancerzem i choreografem. Za najważniejsze uznaje  zasady: być wiernym sobie i nie przestawać walczyć o swoje marzenia. „Chcę żyć” to bardzo osobista historia postaci z pierwszych stron gazet, a przy okazji uniwersalna opowieść o trudnej drodze do spełniania marzeń.

Michał Piróg jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego showbiznesu. „Chcę żyć” to jego pierwsza, bardzo szczera autobiografia. Swoją opowieść zaczyna od historii z wczesnego dzieciństwa. Urodził się w Kielcach. Rodzice półtorarocznego Michała usłyszeli smutną diagnozę: w wyniku zbyt dużej dawki szczepionki chłopiec miał nigdy nie stanąć na nogi. Historia potoczyła się jednak inaczej. Walka z chorobą sprawiła, że stracił wiele dni dziecięcej swobody, zyskał jednak wrażliwość, która ukształtowała jego dalsze losy. W wieku 16 lat odkrył, że miłością jego życia jest taniec. Specjaliści orzekli, że już za późno na profesjonalną karierę. Dzięki determinacji Michał zdołał udowodnić, jak bardzo się mylili.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 14:13:39

re: „Chcę żyć” – autobiografia Michała Piróga (Będzie wydawniczy HIT?)

Nie ma to jak wydawanie autobiografi przez celebrytę. Nie dość że nic nie zrobił dla świata to jeszcze sam napisał o sobie książę. Ewidentnie widać że mu kasy mało. Panie piróg radziła bym sprawdzić w słowniku słowo pokora. Bo w tej osobie ewidentnie jej brak. Ja można napisać książkę o sobie skoro tak na prawde nic ważnego i wielkiego się w życiu nie zrobiło. Ale jeszcze zapłaci za to swoje błaznowanie i naciąganie naiwnych hipsterów z warszawki. :P Dlatego nie kupujcie książki nie sponsorujcie kolejnego celebryty. Niech pracuje za najniższą krajową gej od siedmiu boleści

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-14 00:09:49

nikt ci jej nie każe czytać ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Doris
(Ocena: 5)
2014-04-05 01:08:02

Jest milion różnych książek, akurat ta nie musi trafić w Twoje ręce, poza tym skoro w nie nie dotarła nie ma się o czym wypowiadać, bo nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Poza tym jest niesamowitym choreografem i nauczył wieleeee wiele wiele osób tak pięknej sztuki jaką jest taniec, wydaje mi się że wnosi więcej wartości niż jakiś głupi nieoczytany anonim, który potrafi tylko krytykować nie znając gruntu, który komentuje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 13:45:09

re: „Chcę żyć” – autobiografia Michała Piróga (Będzie wydawniczy HIT?)

kiedys wydawalo mi sie, ze to kolejny celebryta, ale im dluzej mu sie przygladam, tym bardziej twierdze, ze to b. madry i rozsadny facet :) nie ma latwo - nie dosc, ze gej, to jeszcze Zyd. w Polsce to DRAMATYCZNA sytuacja. ale on nie traci pogody ducha i robi swoje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 14:19:40

Aż taki fajny myślisz jest? A znasz go tylko z gazet i tv? Gratuluje podejścia. A to że chce zarobić na takich jak ty właśnie naiwniakach nie widzisz? Bo po co celebryta wydaje autobiografie ? No po co ? Myślisz żeby być bliżej ciebie co ? Żeby zedrzeć kasy najwięcej ile się da i żyć w 100 metrowym apartamencie w najmodniejszej warszawskiej dzielnicy. I śmiać się z takich naiwniaków jak ty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 11:11:32

re: „Chcę żyć” – autobiografia Michała Piróga (Będzie wydawniczy HIT?)

A kogo to obchodzi...?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 10:27:55

re: „Chcę żyć” – autobiografia Michała Piróga (Będzie wydawniczy HIT?)

Teraz każdy jeden celebryta wydaje jakąkolwiek ksiązkę, żeby kasy sobie dorobić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 09:45:29

re: „Chcę żyć” – autobiografia Michała Piróga (Będzie wydawniczy HIT?)

Nie kupujcie książki tego żydowskiego geja. Jak mu się tak bardzo nie podoba w naszym kraju to droga wolna, Izrael stoi otworem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 11:02:21

gratuluję...mama byłaby dumna, że tak "dobrze" cię wychowała. Koleś nie robi nikomu krzywdy a krytykujesz go bo jest innej orientacji? Tylko u nas jest takie zacofanie w innych krajach nikogo nie interesuje co kto robi w swojej sypialni. Lepiej czepiać się jego niż polityków, którzy okradają nas na każdym kroku albo pedofila, który wyszedł na wolnośc i dostał ochronę i nową tożsamość? Brak słów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-03-08 11:37:01

Komentarz nade mną... Brawo. W końcu jakaś mądra osoba :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xoxo
(Ocena: 5)
2014-03-08 15:06:43

nie czepiajamy sie gejów- macie racje. rozszczą sobie coraz więcej praw od akceptacji społecznej zaczynając, za chwile będą chcieli dzieci adoptować to też powiecie że Polska to zacofany kraj a gdzie indziej jest inaczej. Tak jak z Arabusami- wpuścili ich a oni teraz robią sobie co chcą. Trzeba mieć swój własny umysł dziewczynki a nie patrzeć jak jest gdzie indziej i co media mówią.To ja wole być tak zacofana! Brawo mama byłaby z Was dumna!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
jfijdn
(Ocena: 5)
2014-03-08 18:41:51

nie wierze w takie osoby.."wpuścili Arabusów i robią co chcą" to samo mówią o Polakach w Anglii czy Holandii. nie ocenia się ogółu przez pryzmat jednostek, a niestety nasz kraj oceniają jak skonczonych id.iotów przez takie jednostki jak Ty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
xo
(Ocena: 5)
2014-03-08 21:52:55

to uwierzysz jak Arabusy któregos dnia obleją Cie kwasem w Twoim państwie. a jak jestes taka swiatowa i wiesz co inne narody o nas sądzą to zapytaj ich czy nie żaluja ze na tak wiele im pozwolili, na tworzenie własnych obozów bo z tego co ja wiem ( a jestes z mniejszosci idiotów to raczej bardzo tego zaluja); o Halandii nie wspominaj bo widze już na jak wiele jesteś w stanie pozwolic gejom. za pare lat jak Twoje dziecko wróci z przedszkola i zapyta :"dlaczego mój kolega ma dwóch tatusiów" to powiedz ze mamusia nie była idiotką i nie oponowała za adopcją przez dwóch kochających się ludzi tej samej płci:) a przez takich ludzi jak Ty ten kraj zmierza tam gdzie zmierza. mnie jednak wychowali że nie zawsze to co robi większośc jest dobre, jednak Ciebie najwyraźniej nie nauczyli myślenia. jednym zdaniem: akceptujmy Arabów w naszym kraju i przyzwolnym gejom na jeszcze większą tolerancje!!! :) bez odzewu, pozdrawiam:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz