Bestsellerowa seria `Babylon`: Dla wszystkich spragnionych sensacji!

02 Września 2012

Imogen Edwards-Jones obnaża kulisy wielkiego świata.

babylon

Jak wygląda prawdziwe życie ludzi showbiznesu? Co kryje się za kulisami pokazów mody? Jakie sekrety skrywają w sobie hotelowe pokoje? Jeżeli intrygują Cię te pytania, koniecznie sięgnij po książki z serii `Babylon`. Bestsellerowe pozycje stworzone przez Imogen Edwards-Jones, brytyjską dziennikarkę i blogerkę obnażają największe tajemnice współczesnego świata.

Oto pozycje, które musisz przeczytać:

Plaża Babylon. Sekretne życie milionerów i celebrytów na rajskiej wyspie

Pop Babylon. Kulisy showbiznesu

Fashion Babylon

Hotel Babylon

Air Babylon

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-03 12:46:33

air babylon najlepszy !! przeczytalam cala serie, ale air polecam najbardziej!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 20:42:49

fashion babylon mnie nudził

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 18:22:13

fashion babylon - super, wlasnie skonczylam czytac :))) na prawde polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 17:21:10

Polecam FASHION BABYLON dla osób które nie ineresują się modą oraz znanymi projetantami będzie denna ale ja przeczytałam ją w jeden dzień naprawde polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 15:11:44

A są tam jakieś wątki miłosne ? O czym to opowiada ? jakaś historia? Czy tylko takie przedstawienie jak tam jest ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 23:19:33

jestem w trakcie czytania plazy babylon. spodziewałam się właśnie jakiś historii itp ale to są tylko opisy kolejnego dnia w tygodniu, co sie dzieje i jak to ogarnąć. aczkolwiek bardzo lekka i fajnie napisana książka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-03 19:06:44

Raczej tylko opisy branży, bez specjalnej intrygi - po prostu podróż przez konkretny odcinek czasu, różny w zależności od książki. Czyta się BŁYSKAWICZNIE.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 11:04:26

ja czytam fashion babylon i ksiazka jest denna !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 10:05:24

uwielbiam tą serię:) jeśli chcecie zacząć czytać to radze zacząć od Air Babylon:) czyta się ją najszybciej bo książka opisuje jeden dzień linii lotniczych, a każdy rozdział to jedna godzina:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-02 01:47:26

UWIELBIAM! I ksiazki, i serial. Super. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1