Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

14 Grudnia 2013

Ambitny performance czy obrzydliwość?

Casey Jenkins

Sztuka nowoczesna rządzi się swoimi prawami. Jednym z podstawowych jest... absolutny brak zasad. Możesz robić wszystko, na co tylko masz ochotę i wmówić innym, że tak powinno być. Odbiorcy twierdzą, że dzieło jest kompletnie pozbawione sensu? Najwyraźniej nie rozumieją. Nie chcemy wyjść na nieobyte i pozbawione zmysłu artystycznego, więc to „dzieło” pozostawimy do zinterpretowania Wam.

Casey Jenkins jest artystką, która specjalizuje się w gatunku performance. Robi różne dziwne rzeczy, które mają sprowokować publiczność do myślenia. Nie maluje, nie rzeźbi, nie tworzy instalacji, ale sama staje się dziełem sztuki. W swoim najnowszym przedsięwzięciu zaszła bardzo daleko. Jej „występ” jest niezwykle wymagający, bo będzie trwał przez niemal miesiąc. Każdego dnia artystka będzie siedziała na środku galerii sztuki i dziergała szaliczek.

Samo robienie na drutach nie wydaje się aż tak ekscytujące, więc performance potrzebuje jakiegoś urozmaicenia. W tym przypadku będzie to sama włóczka, którą ukryła we własnej pochwie. O co w tym wszystkim chodzi?

Strony

Komentarze (41)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

G.
(Ocena: 5)
2014-02-19 12:23:23

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

Jaką wariatką by nie była, trzeba jej przyznać jedno- wie jak zarobić grubą kasę niespecjalnie się wysilając.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-22 23:06:07

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

i glupia dupa zarobi miliony

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gosc
(Ocena: 5)
2013-12-15 21:37:58

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

i cipnik na zime gotowy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-15 21:32:24

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

zastanawia mnie tylko PO CO ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-15 15:52:59

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

szaliczki prosto z piczki ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-16 18:15:59

hahahahahahahahahah;DDDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-15 15:52:29

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

ogoliła by chociaż łonowce dla sztuki ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
zzz
(Ocena: 5)
2013-12-15 14:13:19

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

co za obleśna baba :DDD masakra

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
fujfujfujfujfuj
(Ocena: 5)
2013-12-14 22:19:38

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

przynajmniej będzie miała spokój z lataniem do łazienki co chwilę żeby zmienić podpaskę albo tampon

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-14 20:19:29

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

To nie jest żadna sztuka, tylko zwykłe zwrócenie na siebie uwagi. W głowie mi się nie mieści jak ludzie mogą robić coś takiego. Ta istota powinna się leczyć..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-14 18:55:06

re: Artystka robi na drutach z włóczki, którą... NOSI W SOBIE! (SICK?)

Za niedługo ludzie będą malować własnymi wymiocinami. I niby człowiek to najinteligentniejsza żyjąca istota? Zaczynam w to szczerze wątpić...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-12-16 17:21:53

nie poddawaj takich pomyslow, bo jeszcze ktos wykorzysta;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz