ADELE i jej płyta 21 podbiły serca świata muzycznego. KTO JESZCZE TRIUMFOWAŁ?

13 Lutego 2012

Piosenkarka wygrała we wszystkich sześciu kategoriach, w których została nominowana. To fenomenalne osiągnięcie!

grammy

Adele po raz kolejny pokazała na co ją stać! Dzisiejszej nocy, podczas gali w LA w Staples Center, po raz 54. wręczono nagrody muzyczne Grammy, z których aż 6 powędrowało właśnie w jej ręce. Artystka triumfowała w każdej kategorii, w jakiej była nominowana. Za najlepsze w 2011 uznano między innymi jej utwór "Rolling in the deep" (Piosenka roku) oraz krążek "21" (Płyta roku).

Komu jeszcze należą się brawa? Z pewnością na oklaski zasłużył Justin Vernon, twórca folkowej grupy Bon Iver. Otrzymał on statuetkę za najlepszy debiut 2011. Jeśli hasło Bon Iver nic Wam nie mówi, koniecznie posłuchajcie - to w redakcji Papilota zdecydowanie numer 1. już od kilku miesięcy!

Pięć złotych gramofonów otrzymał rokowy zespół Foo Fighters założony przez Dave'a Grohla, dawnego perkusistę Nirvany. Ich ostatni album "Wasting Light" obwołano najlepszym albumem rockowym minionego roku, a "Walk" - najlepszym utworem w tej kategorii. Bez nagrody nie pozostała także Taylor Swift. Kawałek "Mean" okazał się najlepszą piosenką folkową 2011.

Gala odbyła się w cieniu śmierci leganedy muzyki Whitney Houston. Podczas imprezy wspominali ją między innymi Mariah Carey, Jennifer Hudson i Rihanna.

Poniżej nasz ulubiony kawałek Adele - Someone Like You...

Zobacz także:

Co dziś w serialach? Program TV na poniedziałęk, 13. lutego 2012

Na co iść do kina w Walentynki?

Strony

Komentarze (36)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-16 15:07:49

FOO FIGHTERS!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-15 01:43:33

BON IVER!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 17:09:53

pioseneczki Adele są łatwe lekkie i przyjemne i ok, ale nic poza tym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 23:33:40

hm myślę, że powinnaś jeśli nie rozumiesz przeczytac tekst po polsku tych utworów, mają magię i niesamowitą głębię.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 13:41:10

Skrillex

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 10:28:34

skrillex jest zajebisty, brawo! należały mu się wszystkie 3, a nawet jeszcze więcej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 09:38:45

SKRILLEX !!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-13 20:43:53

Według mnie ona nie jest wspaniała artystka, zadufana w sobie panna. Nie dawała koncertów przez wiekszosc swojej kariery, bo ponoc zle sie czuła z tym, jak dla mnie olewala fanów. Ludzie sie nia zachwycaja bo jest gruba a pomimo to się wybiła. Tak naprawde śpiewa durnowate piosenki bez głebszego przesłania. Podniecaja sie jej głosem a zadna rewelacja...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-13 21:46:37

bez głebszego przesłania ? rozmumiesz wgl teksty tych piosenek ? jak nie to polecam przeczytac przynamniej ich tłumaczenie . Adele zadufana w sobie ? wiekszej bzdury nie słyszałam , slyszałas/les kiedyś zeby się czym chwaliła ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-13 22:13:22

Zgodzę się z tym, że jej teksty nie są jakieś powalające "lalala życzę ci szczęscia, pamietaj o mnie, spotam znów kogoś takiego jak tyy" to nie jest głęboki tekst. To jest zwykły tekst. Ale głos ma moim zdaniem znakomity. Też nie jestem jej fanką, znam dwie jej piosenki z radia i nie przeszkadza mi jako osoba czy artystka ale jej płyty nie kupię bo ta muzyka nie wydaje mi się aż tak pociągająca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-13 23:57:55

Też nie lubię jej twórczości a co dziwne również nie lubię jej -wywarła na mnie złe wrażenie ..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-13 17:19:50

MUSE jest the best !!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-14 13:59:55

dokładnie !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)