Kategorie
  1. Papilot.pl
  2. >
  3. Lifestyle
  4. >
  5. Kultura
  6. >
  7. KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

2010-06-24

KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

2010-06-24
  • Strona 1 z 5

Pamiętacie Chylińską sprzed metamorfozy albo Bartka Wronę z „Just 5”? Zapraszamy w kolejną szaloną podróż wehikułem czasu!

KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

Po zeszłotygodniowej publikacji KULTOWYCH PRZEBOJÓW LAT 90-TYCH stało się jasne, że ze strychu wypada znieść kufer ze starymi, polskim kasetami magnetofonowymi i odświeżyć pamięć! Co prawda u nas w roli strychu wystąpił niezastąpiony YouTube, więc kręcących się w oczach łez nie mogłyśmy wytłumaczyć kurzem, ale emocje wciąż te same…

Polak też potrafi! Także w sferze muzyki nie mogliśmy pozostawać w tyle. W dobie Backstreet Boys także nad Wisłą powstawały boysbandy. Najbardziej kultowy? Oczywiście Just 5! Gdy wystylizowani chłopcy wpadali na scenę, by wykonać swój niezbyt skomplikowany układ choreograficzny, czuć było powiew  Ameryki… I podczas gdy pierwszoklasistki zakochiwały się  w Kubie Molendzie, który dzięki pierwszej miłości „mógł wszystko”, ich starsze siostry  traciły dziewictwo w rytm „Aichy”. Ach, to były czasy!

 

 

 

 

 

 

  • Strona 1 z 5
  1. Strony:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5

Komentarze (73)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  1. Tomasz (Ocena: 5) 2013-08-21 0:13:17 zgłoś do usunięcia re: KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Rotary - Na jednej z dzikich plaż To był bodaj 96 lub 97 rok...tekst pamiętam do dziś

  2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  3. Dziedzic Pruski (Ocena: 5) 2013-04-26 23:53:03 zgłoś do usunięcia re: KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90.

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    A gdzie Kostek Joriadis i jego zespół Human, rok 1993 wielki hit POLSKI

  4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  5. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-04 16:48:54 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    W biegu natalia kukulska

  6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  7. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-09 22:58:57 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Tutaj wpisz treść komentarza do KULTOWE POLSKIE PRZEBOJE LAT 90....

  8. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  9. Anonim (Ocena: 5) 2010-07-11 12:40:38 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    W latyach 90 zaczal sioe hip hop w Polsce wyszly pierwsze plyty mysle ze warto byloby o tym wspomniec

  10. aq (Ocena: 5) 2013-05-31 19:29:05 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    nie koniecznie

  11. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  12. Anonim (Ocena: 5) 2010-07-06 17:47:28 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Hey, O.N.A., Myslovitz! prawidziwa, dobra muzyka przez duże "M".

  13. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  14. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-26 4:24:49 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    BABY DO GARÓW

  15. Anonim (Ocena: 5) 2010-07-08 9:33:30 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Maciek nie wygłupiaj się, będziesz chciał dzisiaj obiad, to dostaniesz szpachelke i roboty! elewacje trzeba skonczyć!

  16. Anonim (Ocena: 5) 2012-11-04 1:43:42 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    i gotowac twoje jaja a potem sypac na wrednego sasiada auto :)) chyba ze beda zbuki

  17. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  18. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 16:39:09 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    to nie ja! byla jest i bedzie zawsze piekna i to jest piosenka na miare finału eurowizji niewiem dlaczego nie wygrala a nie to co dzisiaj...tego nawet konkursem sie nie da nazwac.

  19. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  20. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 16:17:42 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    to nie ja

  21. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  22. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 16:13:32 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    nie nawidze Aichy !!

  23. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  24. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 13:18:46 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    i to była prawdziwa Eurowizja,na której liczyła się muzyka, a nie takie idiotyczne show jak teraz.

  25. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  26. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 11:59:32 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    "Im wiecej Ciebie tym mnieeeeeeeej" ;PP ahhhh ^^

  27. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  28. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 10:04:29 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    "Traciły dziewictwo w rytm Aichy" xD

  29. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  30. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 9:49:34 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    dziękuje za przypomnienie mi starych przebojów, wszystkie znam, ale lata nie sluchałam :)

  31. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  32. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-25 1:52:52 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    matko, piosenki mojego dzieciństwa! ;))

  33. Anonim (Ocena: 5) 2011-10-31 22:38:33 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    i moje tagże jaki wtedy był piękny świat

  34. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  35. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 23:34:13 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    jamayka1704.blogspot.com reggae ragga dancehall dub rap and moreeee

  36. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  37. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 23:07:19 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    A Kult?;]

  38. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  39. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 23:00:45 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Hey, Myslovitz, Budka Suflera, Bartosiewicz, Chylińska, Kowalska... to była prawdziwa muzyka... dlaczego te czasy tak się zmieniły i obecnie na scenie muzycznej panuje w większości chłam...?

  40. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  41. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 22:53:51 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    LO27

  42. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  43. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 22:19:01 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    jestem za Peggy Brown

  44. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  45. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 22:17:02 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Oh, jak ja kochałam się w Kubie chociaż byłam kilkuletnią smarkulą :) Kiedy "Mogę wszystko" leciało w telewizji wszystko traciło dla mnie znaczenie. Ehh, stare dobre czasy. "Kolorowe sny" też uwielbiałam!

  46. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  47. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 21:58:32 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Just 5 wymiata hahaha :P

  48. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  49. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 21:24:44 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Peggy Brown bije wszystko!!!

  50. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  51. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 21:12:54 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    "Im więcej Ciebie tym mniej" jak ja to lubiłam ;D

  52. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  53. Anonim (Ocena: 5) 2010-06-24 21:07:18 zgłoś do usunięcia