7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

04 Czerwca 2015

Ty też masz coś na sumieniu?

kino

Statystyczny Polak spędza przed telewizorem kilka godzin każdego dnia. I chociaż przed szklanym ekranem przesiadujemy z roku na rok coraz mniej, wciąż nie wyobrażamy sobie życia bez tego medium. To szczególnie ciekawe zjawisko, bo kiedy ktoś zapyta nas, co najbardziej lubimy oglądać, natychmiast dochodzimy do wniosku, że telewizja nie ma nam do zaoferowania niczego interesującego. Wstydzimy się przyznać, na jakiego typu produkcje marnujemy swój cenny czas.

Niemal każdy z nas ma swoją własną, jak mawiają na Zachodzie, „guilty pleasure”. To grzeszna przyjemność, czyli coś, do czego wstyd się przyznać. Mowa o programach i serialach uznawanych powszechnie za ogłupiające i kiczowate, ale i tak chętnie przez nas oglądanych, kiedy tylko nikt na nas nie patrzy...

A co Ty masz na sumieniu? Oto 7 produkcji telewizyjnych, do których oglądania mało kto potrafi się przyznać, a mimo to cieszą się niesłabnącą popularnością...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (13)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-06 08:14:20

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

jedyną rzeczą która oglądam ( regularnie) w tv jest na dobre i na złe. I wcześniej project runway. A tak, zasadniczo przez resztę tygodnia tv stoi nie oglądany.... wolę książkę poczytać!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-05 19:09:49

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

Oglądam tylko 1 z dziesięciu :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-05 14:00:36

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

niczego z tego nie oglądam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-04 23:33:35

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

Ja się przyznaję do miłości do Kardashianek i oglądam to jak tylko mogę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-04 17:01:33

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

Na sumieniu? Co za bzdura. Jeśli coś oglądam to robię to, bo w danej chwili mam na to ochotę, więc nie mam się czego wstydzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-04 15:38:43

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

Samo życie przestali produkować jakieś 10 lat temu! I jak tu wierzyć w takie artykuły jak autorzy nawet nie są w stanie dobrze określić jakie seriale obecnie emitowane są w telewizji :/ słaboooo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-04 12:23:30

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

nie mam tv, odpalam czasem w sieci odcinki o których jest głośno, bo się wszyscy znajomi śmieją :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Charlotte
(Ocena: 2)
2015-06-04 11:19:17

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

Oglądam wszystko poza reality show i przyznaję się do wszystkiego. To obciach? Poza tym i wiadomościami w telewizji nie ma zupełnie nic!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-06-04 10:43:28

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

A czego mam się wstydzić? Mam 21 i oglądam to z przyjaciółmi, każdy to ogląda więc gdzie tu powód do wstydu?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2015-06-04 10:08:41

re: 7 programów telewizyjnych, które oglądasz, ale WSTYDZISZ SIĘ do tego przyznać

Jedynie ddtvn i warsaw shore.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz