7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

30 Stycznia 2014

Proponujemy Wam muzyczną podróż w przeszłość!

Whitney Huston

Lata 90. daleko za nami, jednak niekiedy na ich wspomnienie popadamy w nostalgię. Pamiętacie kolorowe karteczki na wymianę, pachnące gumki do ścierania i  adidasy z diodami? Ówczesnych nowinek technologicznych w dzisiejszych czasach na próżno szukać. Jednak obecnie pozostało coś z tamtych lat – piosenki, do których mamy wielki sentyment. Są mocne, rytmiczne i bardzo uzależniające!

W latach 90. wypromowano wiele wspaniałych kompozycji, których słuchaliśmy codziennie i nadal chętnie do nich powracamy. Dorastaliśmy ucząc się słów i muzyki, tym samym piosenki te stały się częścią naszego życia.

Zobaczcie, jakie przeboje w tamtych latach królowały na listach przebojów, i które każdy z nas doskonale zna!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 22:14:46

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

I Freedom Georga Michaela! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 22:06:44

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

Spice Girls najlepszy zespół wszechczasów!! Oczywiście z takich do poskakania! :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ona
(Ocena: 5)
2014-01-30 20:46:33

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

moje czasu... ale skoro jest Spice Girlm to gdzie Backstreet Boys?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 17:29:37

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

To były czasy, teraz muzyka jest beznadziejna, a w każdym teledysku pokazują gołe dupy, bo nic innego do zaoferowania nie mają (oczywiście są wyjątki)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gość
(Ocena: 5)
2014-02-01 11:04:26

bardziej się z tobą zgodzić nie mogę, muzyka zeszła na psy, moim zdaniem gdzieś od 2005 r, do tego czasu znałam wszystkie piosenki, a teraz... szkoda gadać nie ma czego słuchac

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 12:53:41

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

to piosenki,ktore ciagle leca w radiu i od nich juz tylko na wymioty mi sie zbiera

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Olaa
(Ocena: 5)
2014-01-30 11:36:49

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

jak dla mnie zapomnieliście o Depeche Mode - Enjoy The Silence!!! ta piosenka nie umarła, jest piękna do dziś.. ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Karolina
(Ocena: 5)
2014-01-30 09:53:46

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

"Debiutujący singiel przez bardzo długi czas utrzymywał się na pierwszej pozycji listy Billboard zaledwie przez tydzień" WTF?? że tak zapytam?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2014-01-30 10:45:55

Też zwróciłam na to uwagę.. I też mam ochotę spytać WTF!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 09:42:22

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-01-30 01:43:15

re: 7 piosenek z lat 90., do których mamy sentyment

artykuł bez sensu. aaa i rozumiem ,że przed Vogue MAdonny ludzie nie tańczyli i nie pokazywano tego w mediach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
RP
(Ocena: 5)
2016-03-20 11:36:38

Nie chodzi ogólnie o taniec, tylko o ten charakterystyczny, mocno wystylizowany taniec, czerpiący ruchy, pozy i dynamikę ze świata wybiegów, modelek i kolorowych czasopism, tzw. vogue.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz