7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

10 Stycznia 2016

Kiedyś wielkie przeboje - dziś wywołują obrzydzenie.

wkurzające piosenki

Muzyka popularna ma to do siebie, że z łatwością się rozprzestrzenia, a równocześnie nie musi mieć żadnej wartości artystycznej. Im prostsza i bardziej skoczna melodia, tym większy sukces komercyjny. Wszyscy znamy utwory, które są tak złe i irytujące, że potrafią wyprowadzić z równowagi każdego. Poznaj te najbardziej denerwujące. Tylko nie złość się, że Ci je przypomnieliśmy...

Internauci z całego świata wzięli udział w badaniu, którego celem było wskazanie najbardziej drażniących piosenek w historii muzyki. Jedne doceniono ze względu na prostotę przekazu, inne działają nam na nerwy, bo przesadnie promowano je w mediach. Większość słuchaczy reaguje na nie w podobny sposób – natychmiast przełączając stację radiową, a w skrajnych przypadkach – wyładowując się fizycznie na odbiorniku.

Uda Ci się wysłuchać ich do końca? Wątpliwe!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (29)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-01-13 22:00:43

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

You`re Beautiful to piękna piosenka !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-11 00:27:34

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

kocham my humps nie wiem co za debil tworzył te liste....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
a.
(Ocena: 5)
2016-01-10 23:19:32

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

jezu, uwielbiam the ting tings i tę piosenkę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 23:17:44

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

A gdzie blu dabu dibu di dam (Eifel 65 czy coś takiego) - mam odruch wymiotny. To samo Cher - if you believe no i Dragosta din dei (maja hi, maja ha, maja ho, maja heeee)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 18:57:06

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

"Umbrella ella ella yyy yyyy yyy" najgorsze z możliwych.....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 17:31:37

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

Ja nie znoszę "Bałkanicy". Durne to i do znudzenia wałkowane. Poza tym, moim zdaniem, autorzy inspirację czerpali z Svetlana Loboda - Be My Valentine.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 16:41:59

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

głupia ta lista. The Ting Tings, Black eyed Peas czy JAmes Blunt, serio? A gdzie wszystkie możliwe utwory disco polo? Albo chociaż moja "ulubienica" Sylwia Grzeszczak? Jak słyszę jej grafomańskie teksty pełne rymów częstochowskich to mam ochotę przebić sobie błonę bębenkową. Najstraszniejsze utwory dla mnie to Księżniczka i Nowy ty, Nowa JA. Straszliwe też są Jula, Sarsa i inne tego typu piosenkarki

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-11 12:35:03

Prawda!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 16:41:52

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

Chyba "hity" ludzi bez odrobiny gustu. Crazy frog to w ogóle nie wiem jakim cudem znalazły się na tyle ułomne osoby aby tego słuchać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 16:35:47

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

PSY- Gangnam style jest denerwujące? Gdyby było to by nie miało tyle wyświetleń. Kto robił ten artykuł?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 17:39:08

Wyświetlenia żyły swoim życiem. Jeden drugiemu podawał, podsyłał, opowiadał "a widziałeś to...?", ale to nie znaczy, że zawsze się podobało. Według mnie jest to jeden z bardziej durnych utworów, teledysków, tańców.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-10 16:33:58

re: 7 najbardziej denerwujących piosenek w historii. Wysłuchasz do końca?

Crazy frog jest super. Nie wiem dlaczego to tujaj wrzucili.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz