5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

05 Października 2013

Odważne powieści dla odważnych kobiet!

nogi

Co zawdzięczamy „Pięćdziesięciu twarzom Greya”? Miliony kobiet na całym świecie mają własne przemyślenia. Dla jednych to wspaniała rozrywka, dla innych zupełnie nowe spojrzenie na intymną sferę naszego życia, a jeszcze dla innych – inspiracja, by pozwolić sobie w relacjach z mężczyzną na znacznie więcej... Jedno jest pewne, najpopularniejsza i jedna z najbardziej skandalizujących powieści ostatnich lat nie pozostawia żadnego czytelnika obojętnym.

Jeśli z wypiekami na twarzy pochłaniałaś kolejne zdania trylogii autorstwa E. L. James, zapewne odczuwasz pewien niedosyt. Tęsknisz za wieczorami z książką i kieliszkiem wina, ale nie wiesz po jaką pozycję sięgnąć teraz? Na listach bestsellerów pojawiają się kolejne dzieła z szeroko pojętej literatury kobiecej. Któremu z nich warto się przyjrzeć, a które swoją wysoką pozycję zawdzięczają jedynie sprawnej reklamie?

Oto 5 książek, które klimatem przypominają intymne przygody Christiana Greya i Anastazji Steele. Powinny Ci się spodobać!

Strony

Komentarze (61)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Liwia
(Ocena: 5)
2016-11-04 14:48:34

o

Słuchaj, ja kupuje same romansidła więc na pewno i Tobie spodobają się te wybrane z bookmaster.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-29 10:33:21

renata

ja polecam dotyk crossa, ostatnio zamówiłam sobie całą serię na ksiegarnia-internetowa.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-05-24 18:58:09

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

Polecam również "Uwikłani"L.Paige...czekam z niecierpliwością na trzecią część☺

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
try
(Ocena: 5)
2016-04-18 09:29:47

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

a ja za nimi nie przepadam, zdecydowanie wolę inną literaturę. Jak wam też zależy na tym, żeby poszerzać swoje czytelnicze horyzonty polecam sięgnąć po książkę Katarzyny Michalak Zemsta. Jest ona naprawdę super.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-11-07 14:50:34

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

a może jednak coś innego? a mogę polecić nową książkę Michała Witkowskiego fynf und cfancyś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-10-19 21:52:54

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

Polecam książkę Anny Mytyk pt.Pani męskich umysłów!!! Totalny odjazd!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-07-06 22:15:55

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

Z mojej strony dodałabym "After" Anny Todd książka przedstawia dosyć trudną miłość która ocieka pikanterią posiada 3 tomy 4 ukarze się pod koniec sierpnia jak dla mnie 10/10

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-22 22:07:05

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

polecam " Ten meżczyzna " lub "Uwolnij mnie "

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-03-16 17:52:49

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

eee tam dziewczyny nie oszukujmy się! nie ma takich książek jak 50 twarzy greya już ;D no i co nie mogłam poprzestać na niej więc poszukałam alternatywy i odnalazłam się w historjach erotycznych ;d Są ciekawe blogi z nimi dla mnie najlepszy mysli-bez-cenzury.blog.pl w sumie same spradzcie! ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
AS
(Ocena: 5)
2015-03-05 09:10:05

re: 5 książek, po które powinnaś sięgnąć, jeśli uwielbiasz „50 twarzy Greya”! (HOT LISTA)

Ja polecam 'Piękny drań'

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz