Kategorie
  1. Papilot.pl
  2. >
  3. Lifestyle
  4. >
  5. Kultura
  6. >
  7. 10 najpiękniejszych filmów o tańcu

2012-07-08

10 najpiękniejszych filmów o tańcu

2012-07-08
  • Strona 1 z 12

Zachwycają, nastrajają do zabawy, wzruszają do łez. Obecne w nich taneczne choreografie na stałe zapisały się w historii kina.

Dirty Dancing

Dirty Dancing

Na fali popularnych, tanecznych programów rozrywkowych z udziałem gwiazd, stare filmy z muzycznym motywem zyskały kolejnych fanów, a nowe miały szansę powstać. Taniec w nich wyraża więcej niż rozbudowana konwersacja, a bohaterowie najsłynniejszych scen przechodzą do historii kina.

Zobaczcie filmy, które podbiły miliony serc na całym świecie. Dzięki nim na pewno nabierzecie olbrzymiej ochoty na gorącą, wakacyjną imprezę do białego rana!

Dirty Dancing: Wirujący seks

Honey

W rytmie hip-hopu

Step Up- Taniec zmysłów

Wytańczyć marzenia

Burleska

Hairspray

Kochaj i tańcz

Taniec ostatniej szansy

Gorączka sobotniej nocy

  • Strona 1 z 12
  1. Strony:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11
  13. 12

Komentarze (25). Ocena artykułu 5 na 5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  1. Anonim (Ocena: 5) 2013-07-05 14:10:29 zgłoś do usunięcia re: 10 najpiękniejszych filmów o tańcu

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Nie znam nie których filmów z tąd i nie wiem jakie mają opis fabuły , ale znam lepsze , które opowiadają o tańcu !

  2. Anonim (Ocena: 5) 2013-10-13 23:21:38 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Jakie ?

  3. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  4. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-09 1:15:53 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    o Boziu, przecież Hairspray jest tragiczny ;d

  5. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  6. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-09 1:12:24 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a co z footloose?

  7. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  8. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 21:58:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    polecam gorąco burlesqe ; D znam na pamięć ^^

  9. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  10. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 21:11:03 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    i wszystkie dziewczyny z drużyny....

  11. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  12. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 18:13:46 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Nie odnosicie wrażenia, że Polki absolutnie nie potrafią tańczyć? Jestem w połowie Brazylijką i porównując poczucie rytmu nie dorównują latynoskim dziewczynom do pięt. Wiem, iż panuje przekonanie, że winę ponoszą ich wielkie " biodra i tyłki", ale większość z nich to całkiem szczupłe kobiety. Widać to głownie w polskich dyskotekach gdzie co druga wijąc się przy swoim chłopaku myśli o sobie jako o drugiej Rihannie lub Jennifer Lopez :)

  13. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 21:28:48 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    nie, nie odnosimy.

  14. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 22:38:09 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    nie wiem, jak inne Polki, ale ja tańczyć nie potrafię. jestem umuzykalniona, podobno mam świetne poczucie rytmu, ale niestety w tańcu tego nie widać. no cóż, nikt nie rodzi się idealny ;)

  15. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-09 11:10:52 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    jestem tancerką new style od kilku lat i z moim poczuciem rytmu wszystko w porządku. Na vixiarniach może tancerek nie ma. Nie wiem po co ich tam w polskich dyskotekach wgl szukać chyba że na rurze na etat.

  16. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  17. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 17:40:24 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Flashdance !

  18. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  19. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 14:36:54 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    wytanczyc marzenia polecam

  20. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 14:49:39 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ja też mój ulubiony !! ;D

  21. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  22. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 13:07:09 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    oglądałam wszystkie :) footlose dodałabym świetny film:)

  23. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 15:34:43 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    zgadzam się ;D Footlose jest boski , ta nowa wersja bardziej mi sie podoba niz ta stara ;D

  24. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  25. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 12:01:52 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Właśnie zgadzam się ze wszystkimi, poza tym gdzie jest TYLKO TANIEC?

  26. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  27. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 12:01:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ja zamiast kochaj i tańcz dałabym Billy Eliot

  28. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  29. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 11:01:32 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a gdzie ten nowy FOOTLOS czy jakoś tak :P

  30. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  31. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 8:56:48 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Mnie najbardziej podobały się,oczywiście te,których tu nie ma.... Dirty Dancing 2 choć dziewczyna trochę sztywna,to całe rytmy Havany były cudowne! A drugi to "Wytańczyć marzenia" z Antonio Banderasem :) Oba filmy piękne,choć drugi trochę mniej,ale liczy się historia!

  32. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 13:07:37 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    przeciez są tutaj Wytańczyć marzenia" -.-

  33. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  34. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 8:26:49 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Ja bym wolała dodać Dirt Dancing 2. Zlitujcie się ale jak Burleska ma się do tańca. Tam jest show taneczno muzyczne, ale tro nie jest taniec stricte sobie. Co do Gorączki Sobotniej Nocy - straszny film. Zwłaszcza, jak Anette chce odzyskać Tony'ego pozwalając by dupczył ją jego najlepszy przyjaciel, a jeszcze śmierć kumpla w głupich okolicznościach.

  35. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  36. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 7:48:31 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    No litosci, takie shitowe filmy? A gdzie Black Swan, Umrzec dla Tanca, Center Stage?

  37. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-08 16:50:51 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    w black swan to akurat to akurat tańca nie było za wiele...

  38. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-09 11:14:24 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    w black swan nie było tańca? błagam. zlitujcie się. Z tych wszystkich wymienionych to chyba jedyny film, który pokazuje jaki wpływ na taniec mają emocje tancerza i to czy potrafi nie w nim wyrażać.

  39. Anonim (Ocena: 5) 2013-03-21 20:06:13 zgłoś do usunięcia