Kategorie
  1. Papilot.pl
  2. >
  3. Lifestyle
  4. >
  5. Kultura
  6. >
  7. 10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

2012-05-20

10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

2012-05-20
  • Strona 1 z 4

Spraw, by wspólny seans filmowy stał się dla Was niezapomnianym przeżyciem.

Vicky Cristina Barcelona

Vicky Cristina Barcelona

Top Gun, reż. Tony Scott

Maverick i Goose to dwaj piloci marynarki udowadniający z każdym lotem, że są najlepsi w szwadronie. Zostali wybrani do szkolenia w szkole asów przestworzy - Top Gun. Tutaj są szkoleni na najlepszych pilotów na świecie. Maverick zakochuje się w swojej instruktorce Charlie.

Dom nad jeziorem, reż. Alejandro Agresti

Skrzypiąca skrzynka na listy nieopodal położonego nad malowniczym jeziorem domu w magiczny sposób czaruje miłość wiążącą się pomiędzy dwojgiem samotnych osób. Budzącego się uczucia nie jest w stanie okiełznać nawet granica czasu, a pisane do siebie przez zakochanych listy zastępują widok kochanych oczu, dotyk ciepłej dłoni i szaleństwo zmysłów. Czym jest potęga miłości, czym jest oczekiwanie na nią, czy los zawsze zsyła drugą szansę i czy odnaleziona już miłość nie oznacza dalszego czekania..?

Honey, reż. Bille Woodruff

Honey Daniels czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy. W dzień uczyła tańca dzieci, w nocy pracowała jako barmanka. I w końcu zdarza się szansa „jedna na milion” w postaci wpływowego magnata muzycznego...

  • Strona 1 z 4
  1. Strony:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4

Komentarze (57)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  1. kaka (Ocena: 5) 2013-05-21 17:11:31 zgłoś do usunięcia re: 10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ja polecam Pamietnik. don juan de marco i wode dla slonia

  2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  3. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-28 21:35:12 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    drive to po prostu rewelacja. najpiękniejszy i najdłuższy "teledysk" jaki widziałam. Muzyka wbija się w pamięć a Ryan Gosling zagrał genialnie

  4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  5. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-22 13:41:38 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Ja polecam "One day"

  6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  7. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 23:25:54 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Przełamując fale - cudo, trochę długie więc trzeba naprawdę oglądać, a nie zajmować się sobą nawzajem ;) i raczej nie na jedną z pierwszych randek, wiadomo jak to u Triera... a co do lżejszych i bardziej romantycznych filmów to oczywiście Pamiętnik :) I że cię nie opuszczę, Słodki listopad, Godziny, Wielkie nadzieje, Wyznania gejszy, Jedwab, Pokuta, Casablanca, Wichrowe wzgórza, Angielski pacjent, Malowany welon, Blue valentine...

  8. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-22 11:31:28 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Obawiam się, że nie wszystkie czytelniczki Papilota docenią Triera :( Napiszą, że to nudziarstwo, a bohaterka była denerwująca.

  9. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  10. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 17:22:25 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Lsty do Julii

  11. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  12. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 15:51:33 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    "wciąż ją kocham" czyli "dear john"- placze jak bobr za kazdym razem, i moje kolezanki tez, mimo ze nie przepadam za takiego rodzaju filmami, ten film ma cos w sobie hmm.. chyba troche magicznego ;p

  13. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 18:31:13 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Ja tak samo. Polecam gorąco ten film

  14. Anonim (Ocena: 5) 2012-08-31 14:17:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    film fajny. jednak najpierw przeczytałam ksiazke a potem obejrzałam film i bylam troche rozczarowana...ksiazka jest 1000 razy lepsza.poza tym jest inne zakonczenie. polecam goraco jesli podobal ci sie film ksiazką bedziesz zachwycona;))

  15. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  16. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 0:41:35 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    skad przekonanie ,że kobiety uwielbiają takie kino? kiedys koles zabrał mnie na pierwsza randkę do kina na jakies romantyczne gówno. myślałam ,że zejdę z nudów. JA z moim facetem uwielbiamy ogladać horrory albo filmy akcji.

  17. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 10:26:16 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Bo większość kobiet to lubi :) Ja w gimnazjum i przez połowę liceum też musiałam obejrzeć każdą taką produkcję a później mi przeszło. Gdy w zeszłe wakacje byłam zmuszona obejrzeć z pięć czy sześć takich filmów pod rząd (w tym trzech polskich, jedynym odstępstwem od gatunku był "Turysta", którego widziałam już wcześniej) w autokarze jadącym do Szwajcarii to myślałam że się tam wykończę. Książkę miałam, ale po godzinie czytania w samochodach się męczę więc nie mogłam się przełączyć. Poza mną jednak wszystkim się podobało bo śmiali się z żarcików i raczej nie rozmawiali gdy była projekcja. A patrząc na większość moich znajomych to one takie kino uwielbiają więc coś w tym jest ;) Horrorów czy filmów akcji też nie lubię jakoś szczególnie (wyjątkiem jest "Lśnienie", ale Kubrick to geniusz filmowy więc nie mogło być źle), ale to już lepsze niż ta ckliwa mamałyga.

  18. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  19. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 23:26:39 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana darmową wysyłką produktów znanych marek polecam: shinybox.pl/?ref=e7ba441 :)

  20. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  21. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 20:06:59 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    wszystko co chcielibyście wiedzieć o seksie w. allena

  22. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 20:47:48 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    haha to rzeczywiście bardzo romantyczny film :D:D

  23. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  24. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 20:02:49 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    uwielbiam "BRZYDKA PRAWDA"! polecam!

  25. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  26. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 18:08:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    My tam jakoś nigdy nie możemy do końca filmu dotrzeć... albo skupić się na środku, no wiecie o co chodzi :D

  27. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 18:59:36 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    gratki...;>

  28. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  29. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 16:54:08 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Vicky Cristina Barcelona kocham ten film, bardzo polecam ! :)

  30. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 19:00:15 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    pierdoły jakich mało... do dzis slyszę tą okropną muzyczkę :|

  31. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  32. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 15:34:49 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    vicky cristina barcelona świetny film. widziałam już kilka razy i chętnie do niego wracam. i ta wspaniała piosenka (Giulia y los Tellarini - Barcelona) mmm:) to nie tylko interesująca, niekonwencjonalna historia, ale też film, po którego obejrzeniu chce się pojechać do Hiszpanii :) ale nie wiem, czy jest to dobry film we dwoje. byłam na tym filmie z moim chłopakiem i się strasznie wynudził. a co do tego zestawienia, to zamiast filmów typu "Drive" proponowałabym raczej "50 pierwszych randek" i "PS I love you" :)

  33. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 16:13:00 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Zgadzam sie w 100% Mamy podobne gust:D

  34. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  35. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 14:02:35 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    "Drive" na romantyczny wieczór? Chyba nikt z redakcji Papilota nie oglądał tego filmu...

  36. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 18:27:20 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    "Drive" ma w sobie historię miłosną - idealny dla kobiet oraz akcję - idealny dla mężczyzn.

  37. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  38. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 13:16:57 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Moj facet w zyciu by nie obejrzal takich mydlin ze mną.

  39. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 19:01:53 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a szkoda, bo kompromis podtawą udanego związku. raz on obejrzy z tobą "mydliny" a kiedy indziej ty pojdziesz z nim na jakis film akcji...

  40. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  41. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 13:12:10 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Ja polecam wszystkim z całego serca TRZY METRY NAD NIEBEM, ale oczywiście produkcję włoską, oryginał z 2007 r, oglądałam już go z 10 razy i dalej mi się nie znudził. Przepiękny!

  42. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 21:12:54 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    hiszpańska wersja z 2010 jest o wiele lepsza, ale film jest przepiękny

  43. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-21 15:44:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ta i ta wersja jest piękna, też oglądałam ten film parę razy i wciąż chce do niego wrócić i obejrzeć po raz kolejny :) !

  44. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-22 0:35:25 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Zgadzam się, film przepiękny, ale hiszpańska wersja lepsza. Mimo, że włoska jest starsza, to wygląda jak nieudana parodia. Idealny film i dla kobiet, i dla mężczyzn. !

  45. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  46. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:51:05 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Dom nad jeziorem - piękny film :)

  47. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:52:33 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    i jeszcze ''I że Cię nie opuszczę'' oraz ''Szkoła Uczuć'' :)

  48. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  49. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:28:11 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    fajne jest dziewczyna z sąsiedztwa,polecam :) P.S kocham Cię również :)

  50. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  51. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:14:48 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    co wy nie znacie dobrych komedii romatycznych? polecam: wzwód od poranku, wzgórza mają sutki, małe nie jest piękne, kac kupa

  52. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  53. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:14:29 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    obejrzyjcie koniecznie TRZY METRY NAD NIEBEM z 2010 r. swietny!:):) ogladalam wczoraj na zalukaj,polecam :)

  54. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 21:13:53 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ja dokładnie tak samo, film naprawdę godny polecenia

  55. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  56. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:12:00 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    shinybox.pl/?ref=874b6ee Darmowe kosmetyki. Zapraszam

  57. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  58. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 11:54:56 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ja polecan one day. świetny fil romantyczny , mozna sie poplakać na nim;)

  59. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 12:22:43 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Płakałam :) Ja od siebie polecam "Nie opuszczaj mnie", wyłam jak bóbr, bardzo mi się podobał.

  60. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  61. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 11:50:04 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    VICKY CRISTINA BARCELONA , uwielbiam ten film oglądałam go 4 razy i na pewno obejrzę go jeszcze kilkakrotnie! poza tym powinien się znaleźć tutaj "PAMIĘTNIK", "PS. KOCHAM CIĘ" a coś dla młodszej widowni "SZKOŁA UCZUĆ"

  62. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  63. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 11:47:16 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    narzyczony mimo woli zajebiste jednym słowem

  64. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  65. Anonim (Ocena: 5) 2012-05-20 11:42:11 zgłoś do usunięcia