Kategorie
  1. Papilot.pl
  2. >
  3. Lifestyle
  4. >
  5. Kultura
  6. >
  7. Kultowe seriale lat 90-tych

2012-02-26

Kultowe seriale lat 90-tych

2012-02-26
  • Strona 1 z 11

Losy ich bohaterów śledziły miliony widzów z całego świata! Nie mogliśmy odejść od telewizorów!

Przyjaciele

Przyjaciele

Beverly Hills, 90210

Amerykański przebój telewizyjny dla młodzieży. Jeden z telewizyjnych hitów dla nastolatków. Producentem serialu był Aaron Spelling, ojciec Tori, grającej jedną z głównych ról. Serial przedstawiał szkolne, a następnie uniwersyteckie i domowe perypetie bliźniąt Brendy i Brandona Walshów, którzy pewnego dnia musieli opuścić rodzinną Minnesotę i przeprowadzić się do Kalifornii, gdzie w Beverly Hills ojciec otrzymał nową pracę. Serial zyskał miano kultowego i niepowtarzalnego w swojej klasie.

Beverly Hills 90210 Beverly Hills 90210
  • Strona 1 z 11
  1. Strony:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. 11

Komentarze (103)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  1. Anonim (Ocena: 5) 2013-09-12 14:59:10 zgłoś do usunięcia re: Kultowe seriale lat 90-tych

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Bonanza, Dr Kilder, Scigany, Domek na prerii , Autostrada do nieba , Szogun, Ptaki ciernistych krzewów itp itp itp

  2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  3. łuksz (Ocena: 5) 2013-06-24 12:51:50 zgłoś do usunięcia re: Kultowe seriale lat 90-tych

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    renegat strażnik teksau

  4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  5. ares (Ocena: 5) 2013-04-11 10:14:08 zgłoś do usunięcia xd

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    idooci jak moze nie byc herculesa i xeny i to podium zalosne

  6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  7. Sweet:* (Ocena: 5) 2013-01-05 12:33:54 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Czy boisz sie ciemności, Gęsia skórka, Asy z Klasy, Szkoła Przetrwania [Higher Ground] - z Haydenem Christensenem...Pełna Chata była the best! Dr.Quinn,Czynnik PSI, Niesamowite Historie - Spielberga,

  8. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  9. Anonim (Ocena: 5) 2012-09-30 2:51:22 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    nie ma tez niebezpiecznych uiec,druzyny a,airwoolfa,

  10. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  11. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-19 0:10:49 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Alaska??

  12. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  13. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-28 23:34:12 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    A ŚWIAT WG BUNDYCH???

  14. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  15. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-28 22:22:39 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a Twin Peaks gdzie?

  16. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  17. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-28 19:38:47 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Roswell było emitowane w Polsce już po 2000 roku, więc ciężko zaliczyć go do kultowych seriali lat 90.

  18. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  19. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-28 9:22:26 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a gdzie Roswell w kręgu tajemnic ?

  20. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  21. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 20:58:17 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    i jeszcze ps hasło kocham Cie, na wariackich papierach, żar tropików

  22. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  23. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 17:17:58 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a gdzie ` na południe` ?

  24. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  25. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 16:01:32 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    przyjaciele *.* znam każdy odcinek na pamięć i do dzisiaj oglądam z uśmiechem. aktualnie leci na tvn7.

  26. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 22:14:00 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    dokładnie :) mam to samo. Ponadczasowy serial, najlepszy ever :)

  27. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  28. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 16:00:30 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Brakuje Buffy postrach wampirów, Ostrego Dyżuru i JAG!

  29. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  30. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 16:00:01 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    boston public ;D

  31. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  32. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 15:10:19 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Gdzie Roswell ?

  33. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  34. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 1:56:39 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a gdzie szkola złamanych serc?!

  35. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  36. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-27 0:32:51 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    GDZIE ZBUNTOWANY ANIOŁ?!?! : /

  37. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  38. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 23:26:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    A gdzie jest jack wojskowe biuro śledcze?

  39. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 23:54:36 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Hahaha chyba JAG

  40. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  41. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 23:21:43 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    FRIENDS!!! najsmieszniejszy serial jaki moze byc

  42. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  43. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 23:17:44 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    a ostry dyzur, moj ulubiony do dzis!!

  44. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  45. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 23:03:40 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Gdzie jest Świat według Bundych sie pytam?? ;)

  46. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  47. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 22:42:05 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    ally..fajny madry film to byl ;(

  48. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  49. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 21:30:09 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Wszystkie seriale super oprócz Dynastii i Seksu w wielkim mieście

  50. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  51. Anonim (Ocena: 5) 2012-02-26 21:15:22 zgłoś do usunięcia