Kategorie
  1. Papilot.pl
  2. >
  3. Lifestyle
  4. >
  5. Kultura
  6. >
  7. „Sex w wielkim mieście 3” jednak wejdzie na ekrany kin, ale z innymi aktorkami!

2011-07-28

„Sex w wielkim mieście 3” jednak wejdzie na ekrany kin, ale z innymi aktorkami!

2011-07-28
  • Strona 1 z 8

Zobacz, które młode gwiazdki zastąpią Sarah Jessicę Parker i jej koleżanki z planu kultowego serialu lat 90-tych!

Sex and the City

Sex and the City

Seks w wielkim mieście był kręcony przez HBO od 1998 roku. Inspiracją scenarzystów była powieść Candance Bushnell pod tym samym tytułem wydana rok wcześniej w USA. Fabuła, której zarys znają nie tylko wielbiciele serialu, to wciągające przygody i miłosne perypetie czterech nowojorskich przyjaciółek – kochliwej Carrie, rozmarzonej Charlotte, praktycznej Mirandy oraz rozwiązłej Samanthy.

Ostatni odcinek 6. sezonu wyemitowano w 2004 roku, ku ogromnej rozpaczy miłośników serii. Na otarcie łez dostali oni od producentów dwa filmy, będące kontynuacją serialowej serii – Sex and the City: The Movie oraz Sex and the City 2, w których ulubienica i ikona wszytskich singielek świata – Carrie – wreszcie wychodzi za mąż za Mr. Biga, z którym luźny romans przeplatany szeregiem innych miłostek rozpoczyna już w pierwszym odcinku serialu.

Tuż po wejści SATC2 na ekrany kin pojawiła się plotka, jakoby podczas kręcenia filmu przygotowano jednocześnie część trzecią. Miał być to celowy zabieg, mający na celu „zatrzymanie czasu” – wszak twarze Sarah Jessicy Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis oraz Cynthii Nixon zdradzały już poważne oznaki starzenia i kolejne lata zwłoki mogłyby tylko zaszkodzić walorom estetycznym produkcji. Aktorki, które podobno w życiu prywatnym darzą się głęboką niechęcią, zdmentowały jednak medialne doniesienia, na zawsze pozbawiając nas złudzeń i nadziei – SATC3 to marzenie, którego nikt nie zamierza spełnić!

Okazuje się, że fani serii o przygodach nowojorskiej felietonistki i jej trzech przyjaciółek otrzymają jednak smakowity kąsek w postaci nowego filmu, ale… nie zobaczą w nim ani Sarah, ani Kim, Kristin czy Cynthii! Producenci postanowili bowiem odświeżyć fabułę i zatrudnili cztery aktorki młodego pokolenia, które miałyby przenieść się w czasie do lat 80-tych, by pokazać pierwsze fazy znajomości głownych bohaterek serialu. Scenariusz ma powstać na podstawie wydanej w 2010 roku powieści Pamiętniki Carrie oraz książce z tego roku Summer and the City autorstwa Candance Bushnell.

Pomysł nie jest szczególnie świeży. Już w SATC2 pojawiła się retrospekcja, ale wówczas to znane nam aktorki wystrojono w ciuchy stylizowane na połowę lat 80-tych i pokazano, jak dziewczyny stawiały pierwsze kroki na nowojorskich ulicach.

KTO ZAGRA W TRZECIEJ CZĘŚCI? Czytaj dalej!

Dzienniki Carrie Dzienniki Carrie
  • Strona 1 z 8
  1. Strony:
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8

Komentarze (150). Ocena artykułu 5 na 5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu (1-5)

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  1. .... (Ocena: 5) 2014-09-19 6:30:06 zgłoś do usunięcia re: „Sex w wielkim mieście 3” jednak wejdzie na ekrany kin, ale z innymi aktorkami!

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Shit !!! Gomez jako Sam ? Shit będzie z tego niezle gowno

  2. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  3. ja (Ocena: 5) 2014-02-22 19:51:10 zgłoś do usunięcia re: „Sex w wielkim mieście 3” jednak wejdzie na ekrany kin, ale z innymi aktorkami!

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    szkoda ,(

  4. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  5. Anonim (Ocena: 5) 2012-10-20 14:34:20 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Jak dla mnie nikt nie zastąpi aktorek które grały dotychczas więc może czas zakończyć na tym co jest a nie kombinować i zmieniać aktorki bo i tak to nie będzie to samo!

  6. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  7. Anonim (Ocena: 5) 2012-07-16 1:11:18 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    NIKT NIGDY NIE zastąpi 4 "starych" aktorek z SWWM !!! KOCHAM TEN SERIAL I FILMY. Skończyłam oglądać niedawno 6 serię i pozostała taka pustka teraz.. człowiek czeka aż przysiądzie do komputera i zobaczy co dalej dzieje się u dziewczyn, a po obejrzeniu całości pozostaje niedosyt , bo chciałoby się WIĘCEJ i WIĘCEJ !! :)))

  8. Anonim (Ocena: 5) 2012-08-26 23:58:37 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Wciąż są powtórki na blink

  9. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  10. Anonim (Ocena: 5) 2012-06-20 21:46:02 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    jestem fanką serialu od lat, film obejrzałam z zapartym tchem, ale niestety uwążam że pomysł z nowymi aktorkami jest raczej nietrafiony. Blake w Gossip Girl może jest i rozwiązła ale nie ma tego czegoś co ma Samantha... Sexapilu i tego uśmieszku :)

  11. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  12. Anonim (Ocena: 5) 2012-06-07 13:22:13 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    z wielką chęcią zobaczę trzecią częśc, jak na moj gust aktorki sa dobrane do swoich rol bardzo dobrze, zobaczymy jak sie sprawdza na ekranie.

  13. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  14. Anonim (Ocena: 5) 2012-01-05 8:08:01 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Zamieniłabym Mirande z Cariie.

  15. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  16. Anonim (Ocena: 5) 2011-12-25 9:51:23 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Jeśli komuś nie podobają się młodsze aktorki do tych ról to poprostu tego nie obejrzycie. A ja z chęcią zobacze jak sprawdzą się te młode aktorki:)

  17. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  18. Anonim (Ocena: 5) 2011-08-11 17:49:48 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Jak mają tak na siłę odmładzać ten serial, to niech już go w tym momencie zakończą.

  19. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  20. Anonim (Ocena: 5) 2011-08-05 18:47:46 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    to bedzie jeden wielki szajs, nie tkne tego palcem. Tych aktorek nie da sie zastapic

  21. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  22. Anonim (Ocena: 5) 2011-08-04 23:02:42 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Nieeeeeeeeeeeeeeeee !! Nikt inny nie może zagrac tamtych! One musza muszą! To są boginie serialu !!

  23. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  24. Anonim (Ocena: 5) 2011-08-02 18:58:50 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    też nie jestem wielką fanką seleny, ale czy wy, przypadkiem nie przesadzacie?! Szufladkujecie ją w jednej roli na całe życie, i zakazujecie grac w innych produkcjach niż tylko bajeczki disney'a ? No sory, ale dziewczyna jest już dorosła, punkt widzenia ma inny, i może raczej chciałaby się wypróbować w doroślejszej produkcji? Ja osobiście uważam, że to będzie ciekawa odmiana, może nawet coś odbiegającego od wcześniej znanych części serii, i chętnie zobaczę jak nowe aktorki sprawdzą się w tej roli :) .

  25. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  26. Anonim (Ocena: 5) 2011-08-01 11:43:53 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    seleenaa ?!!!!!! brak słow

  27. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  28. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-31 18:16:25 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    moim zdaniem lively lepiej by pasowała jako carrie ma podobny uśmiech albo Anne Hathaway

  29. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  30. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-31 11:12:31 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    to już nie będzie ten serial co kiedyś,

  31. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  32. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-30 15:42:01 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    jakis zart? jesli mam byc wgl szczera serial uwielbialam, byl genialny film to nie bylo juz to samo... wiadomo ze musieli go zrobic troche bardziej 'cenzuralnego' ale to juz nie byl seks w wielkim miesci do tej pory mi znany po co trzecia czesc

  33. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  34. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-30 8:16:52 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    to juz nie bedzie to samo;/ masakra ;/ Sarah Jessica Parker ♥!

  35. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  36. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-30 0:30:01 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    z innymi aktorkami to już nie będzie to samo.

  37. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  38. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-30 0:12:41 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    Dziewczyny, opanujcie się! Selena Gomez to dobra aktorka! Ale nie, wy widzicie tylko ten zdubbingowany shit disneya. Obejrzyjcie sobie wersję angielską, która jednoznacznie pokaże, że Selena to najlepsza aktorka ze wszystkich "gwiazdek" Disneya. Chociaż muszę przyznać, że Demi Lovato świetnie sprawdziła się w "Grey's Anatomy". Na szczęście Amerykanie są o wiele bardziej tolerancyjni. I patrzcie jakich oni mają aktorów, a jakich my. Ale dla was to na zawsze pozostaną "gwiazdki Disneya". Polaczki.

  39. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  40. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-30 0:04:25 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    to jakis zart?

  41. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  42. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-29 20:30:20 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    matko tylko nie blake i selena! :/

  43. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  44. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-29 20:19:20 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    bez sensu:/ Seks w wielkim miescie wiaze sie z tymi aktorkami, z tymi to nie bedzie seks w wielkim miescie tylko podruba z jakimis mlodymi cipami.

  45. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-31 23:36:20 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    hahahahahahah dokładnie cały czar tego serialu jest w tych aktorkach

  46. Kasia (Ocena: 5) 2013-12-04 21:11:21 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    masz racje , jestem tego samego zdania . Z innymi aktorkami to nie bedzie juz to samo. Jak chcą zrobić nowy film to z tymi samymi aktorkami , nie są aż takie stare wystarczy dobry makijaż i bd ok:)

  47. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  48. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-29 20:04:24 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    BLAKE!!! xD

  49. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  50. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-29 18:45:14 zgłoś do usunięcia

    Podaj powód, dla którego chcesz usunąć ten komentarz

    Anuluj

    coooooo?? to jakis zart?? nikt tego nie obejzy! na pewno ja NIE! to juz nie bedzie to samo;/ żal.pl

  51. Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

    Ocena artykułu (1-5)

    Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

  52. Anonim (Ocena: 5) 2011-07-29 17:22:52 zgłoś do usunięcia