10 najpiękniejszych filmów o tańcu

08 Lipca 2012

Zachwycają, nastrajają do zabawy, wzruszają do łez. Obecne w nich taneczne choreografie na stałe zapisały się w historii kina.

Dirty Dancing

Na fali popularnych, tanecznych programów rozrywkowych z udziałem gwiazd, stare filmy z muzycznym motywem zyskały kolejnych fanów, a nowe miały szansę powstać. Taniec w nich wyraża więcej niż rozbudowana konwersacja, a bohaterowie najsłynniejszych scen przechodzą do historii kina.

Zobaczcie filmy, które podbiły miliony serc na całym świecie. Dzięki nim na pewno nabierzecie olbrzymiej ochoty na gorącą, wakacyjną imprezę do białego rana!

Dirty Dancing: Wirujący seks

Honey

W rytmie hip-hopu

Step Up- Taniec zmysłów

Wytańczyć marzenia

Burleska

Hairspray

Kochaj i tańcz

Taniec ostatniej szansy

Gorączka sobotniej nocy

Komentarze (25)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2013-07-05 14:10:29

re: 10 najpiękniejszych filmów o tańcu

Nie znam nie których filmów z tąd i nie wiem jakie mają opis fabuły , ale znam lepsze , które opowiadają o tańcu !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-10-13 23:21:38

Jakie ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-09 01:15:53

o Boziu, przecież Hairspray jest tragiczny ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-09 01:12:24

a co z footloose?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 21:58:41

polecam gorąco burlesqe ; D znam na pamięć ^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 21:11:03

i wszystkie dziewczyny z drużyny....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 18:13:46

Nie odnosicie wrażenia, że Polki absolutnie nie potrafią tańczyć? Jestem w połowie Brazylijką i porównując poczucie rytmu nie dorównują latynoskim dziewczynom do pięt. Wiem, iż panuje przekonanie, że winę ponoszą ich wielkie " biodra i tyłki", ale większość z nich to całkiem szczupłe kobiety. Widać to głownie w polskich dyskotekach gdzie co druga wijąc się przy swoim chłopaku myśli o sobie jako o drugiej Rihannie lub Jennifer Lopez :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 21:28:48

nie, nie odnosimy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 22:38:09

nie wiem, jak inne Polki, ale ja tańczyć nie potrafię. jestem umuzykalniona, podobno mam świetne poczucie rytmu, ale niestety w tańcu tego nie widać. no cóż, nikt nie rodzi się idealny ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-09 11:10:52

jestem tancerką new style od kilku lat i z moim poczuciem rytmu wszystko w porządku. Na vixiarniach może tancerek nie ma. Nie wiem po co ich tam w polskich dyskotekach wgl szukać chyba że na rurze na etat.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 17:40:24

Flashdance !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 14:36:54

wytanczyc marzenia polecam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 14:49:39

ja też mój ulubiony !! ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 13:07:09

oglądałam wszystkie :) footlose dodałabym świetny film:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 15:34:43

zgadzam się ;D Footlose jest boski , ta nowa wersja bardziej mi sie podoba niz ta stara ;D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-07-08 12:01:52

Właśnie zgadzam się ze wszystkimi, poza tym gdzie jest TYLKO TANIEC?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz