10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

12 Września 2015

Idealne na jesienne wieczory!

filmy romantyczne

Amelia, reż Jean-Pierre Jeunet

Amelia Poulain jest piękną, młodą dziewczyną. Żyje sama w wielkim Paryżu. Pracuje jako kelnerka w małej kafejce. Czuje się zagubiona i samotna, nie ma ani narzeczonego, ani przyjaciół. Aż pewnego dnia... Odnajduje ukryty w swojej łazience przed laty skarb. Postanawia odnaleźć właściciela. Widząc wzruszenie i łzy człowieka po otrzymaniu „przesyłki” coś się w niej przełamuje. Odnajduje życiowy cel. Będzie uszczęśliwiać ludzi! Wszystko się zmienia, a w dodatku w życiu Amelii pojawia się mężczyzna...

Strony

Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-13 00:06:24

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

od kiedy "Bracia" to film o romantycznej miłości ?! to mega film ale raczej taki dramat psychologiczny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
rrr
(Ocena: 5)
2015-09-12 17:12:54

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

co polecacie na babski wieczór? :) nie musi być ambitnie, byle nie głupio. Pozdrawiam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-13 00:08:45

gwiazd naszych wina, szkoła uczuć, list w butelce, i wciąż ją kocham, szczęściarz a dla lubiących dobre thrillery - zaginiona dziewczyna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-13 17:28:33

"kobiety pragną bardziej" chyba idealny :) bo te wymienione wyżej to głównie wyciskacze łez a chyba nie o to chodzi w babskim wieczorze by ryczeć przed ekranem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-16 15:38:11

"jak się pozbyc celulitu" :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-12 13:11:24

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

Pamiętnik raz przypadkiem oglądałam przepiękny !!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Różowy Gerber
(Ocena: 5)
2015-09-12 11:18:36

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

Bracia to jest piekny film, nie nazwalabym go w ogole romantycznym, a raczej bardzo psychologicnym, z mega obsadą- tam nawet dzieci swietnie graja!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-13 12:35:10

też go uwielbiam. Świetny film. Tylko jak ktoś oczekuje romansu to się zawiedzie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-12 10:45:51

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

Jeszcze Szkoła uczuć :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-12 08:48:28

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

Zakochana Jane, Dom nad jeziorem, Miasto aniołów I wciąż ją kocham, Gwiazd naszych wina

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-09-12 07:54:35

re: 10 najbardziej romantycznych filmów wszech czasów. Który obejrzysz dzisiaj? ♥

Duma i uprzedzenie ...uwielbiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz