10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

20 Maja 2012

Spraw, by wspólny seans filmowy stał się dla Was niezapomnianym przeżyciem.

Vicky Cristina Barcelona

Top Gun, reż. Tony Scott

Maverick i Goose to dwaj piloci marynarki udowadniający z każdym lotem, że są najlepsi w szwadronie. Zostali wybrani do szkolenia w szkole asów przestworzy - Top Gun. Tutaj są szkoleni na najlepszych pilotów na świecie. Maverick zakochuje się w swojej instruktorce Charlie.

Dom nad jeziorem, reż. Alejandro Agresti

Skrzypiąca skrzynka na listy nieopodal położonego nad malowniczym jeziorem domu w magiczny sposób czaruje miłość wiążącą się pomiędzy dwojgiem samotnych osób. Budzącego się uczucia nie jest w stanie okiełznać nawet granica czasu, a pisane do siebie przez zakochanych listy zastępują widok kochanych oczu, dotyk ciepłej dłoni i szaleństwo zmysłów. Czym jest potęga miłości, czym jest oczekiwanie na nią, czy los zawsze zsyła drugą szansę i czy odnaleziona już miłość nie oznacza dalszego czekania..?

Honey, reż. Bille Woodruff

Honey Daniels czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy. W dzień uczyła tańca dzieci, w nocy pracowała jako barmanka. I w końcu zdarza się szansa „jedna na milion” w postaci wpływowego magnata muzycznego...

Strony

Komentarze (60)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anonim
(Ocena: 5)
2016-01-07 22:54:23

re: 10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

sztuka zrywania

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
malgosia
(Ocena: 5)
2015-06-18 11:56:29

re: 10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

z nowości filmowych idealnych na romantyczny wieczór polecam teorię wszystkiego. Byłam na tym z chłopakiem w Heliosie w ramach świętowania rocznicy. Z filmu i z kina byłam bardzo zadowolona

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
szpeszial
(Ocena: 5)
2015-03-18 13:01:44

re: 10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

no to dobrze, że dajecie pomysły na filmy. Bo już mam wszystko naszykowane. Bieliznę efelina, wino czerwone no i kolację.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kaka
(Ocena: 5)
2013-05-21 17:11:31

re: 10 FILMÓW idealnych na romantyczny wieczór we dwoje (Sprawdzone klasyki, kino ambitne, komedie o miłości)

ja polecam Pamietnik. don juan de marco i wode dla slonia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-28 21:35:12

drive to po prostu rewelacja. najpiękniejszy i najdłuższy "teledysk" jaki widziałam. Muzyka wbija się w pamięć a Ryan Gosling zagrał genialnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-22 13:41:38

Ja polecam "One day"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-21 23:25:54

Przełamując fale - cudo, trochę długie więc trzeba naprawdę oglądać, a nie zajmować się sobą nawzajem ;) i raczej nie na jedną z pierwszych randek, wiadomo jak to u Triera... a co do lżejszych i bardziej romantycznych filmów to oczywiście Pamiętnik :) I że cię nie opuszczę, Słodki listopad, Godziny, Wielkie nadzieje, Wyznania gejszy, Jedwab, Pokuta, Casablanca, Wichrowe wzgórza, Angielski pacjent, Malowany welon, Blue valentine...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-22 11:31:28

Obawiam się, że nie wszystkie czytelniczki Papilota docenią Triera :( Napiszą, że to nudziarstwo, a bohaterka była denerwująca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-21 17:22:25

Lsty do Julii

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-21 15:51:33

"wciąż ją kocham" czyli "dear john"- placze jak bobr za kazdym razem, i moje kolezanki tez, mimo ze nie przepadam za takiego rodzaju filmami, ten film ma cos w sobie hmm.. chyba troche magicznego ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-21 18:31:13

Ja tak samo. Polecam gorąco ten film

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-08-31 14:17:41

film fajny. jednak najpierw przeczytałam ksiazke a potem obejrzałam film i bylam troche rozczarowana...ksiazka jest 1000 razy lepsza.poza tym jest inne zakonczenie. polecam goraco jesli podobal ci sie film ksiazką bedziesz zachwycona;))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-21 00:41:35

skad przekonanie ,że kobiety uwielbiają takie kino? kiedys koles zabrał mnie na pierwsza randkę do kina na jakies romantyczne gówno. myślałam ,że zejdę z nudów. JA z moim facetem uwielbiamy ogladać horrory albo filmy akcji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-05-21 10:26:16

Bo większość kobiet to lubi :) Ja w gimnazjum i przez połowę liceum też musiałam obejrzeć każdą taką produkcję a później mi przeszło. Gdy w zeszłe wakacje byłam zmuszona obejrzeć z pięć czy sześć takich filmów pod rząd (w tym trzech polskich, jedynym odstępstwem od gatunku był "Turysta", którego widziałam już wcześniej) w autokarze jadącym do Szwajcarii to myślałam że się tam wykończę. Książkę miałam, ale po godzinie czytania w samochodach się męczę więc nie mogłam się przełączyć. Poza mną jednak wszystkim się podobało bo śmiali się z żarcików i raczej nie rozmawiali gdy była projekcja. A patrząc na większość moich znajomych to one takie kino uwielbiają więc coś w tym jest ;) Horrorów czy filmów akcji też nie lubię jakoś szczególnie (wyjątkiem jest "Lśnienie", ale Kubrick to geniusz filmowy więc nie mogło być źle), ale to już lepsze niż ta ckliwa mamałyga.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz