WODNIK 20.01. – 19.02.

27 Czerwca 2011

Samopoczucie: Przyjaciółka zwierzy ci się z bardzo osobistej rzeczy, która trochę ...

Samopoczucie: Przyjaciółka zwierzy ci się z bardzo osobistej rzeczy, która trochę cię zaniepokoi. Poważnie z nią porozmawiaj, bo sama sobie z tym nie poradzi. Twoja pomoc jest jej potrzebna.

Miłość i seks: Jeśli przygodny seks, to tylko z zabezpieczeniem. Ten tydzień będzie sprzyjał przykrym wydarzeniom dotyczącym sfery intymnej, więc miej się na baczności.

Kariera i pieniądze: Wakacje to dobry moment, żeby rozejrzeć się za jakąś pracą. Nie licz na to, że uda ci się znaleźć prestiżowe zajęcie na dwa, trzy miesiące. Poszukaj pracy dorywczej.

Strony

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 18:23:52

No, faktycznie. Przyjaciółka zwierzyła mi się,że próbowano ją zgwałcić, miałam niezły kocioł z nią ,trochę się załamała. A jeśli chodzi o przygodny seks- ups. Zdarzyło się, całkiem niedawno, po pijaku. A aktualnie myśle nad rzuceniem pracy i poszukanie lepiej płatnej. Ktoś mnie obserwuje? ;>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-28 01:42:38

Piernicz, piernicz, ja posłucham. Dla przyjaciół jestem zawsze, przygodnego seksu nie uprawiam, bo nie ufam ludziom, a prace mam na 12 tygodni z niezła płacą, więc fak ju

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1