Horoskop

15 Sierpnia 2011

Lew...

Lew

Samopoczucie: Od dawna prowadzisz wojnę ze złymi przyzwyczajeniami, ale niestety to walka z wiatrakami. W nadchodzącym tygodniu zrób sobie wolne od pracy nad charakterem i nie przejmuj się negatywnymi nawykami. Poczujesz ulgę i radość z bycia sobą.

Miłość i seks: Czeka cię urocza niespodzianka. Dostaniesz anonimowy list miłosny w stylu Walentynek ze szkolnych lat. Twoim amantem okaże się wrażliwy mężczyzna, w którym drzemie romantyzm nastolatka. Umów się z nim na randkę w ciemno, a na pewno nie pożałujesz.

Kariera i pieniądze: Uwielbiasz kolegów z pracy, ale miłą atmosferę w biurze nie opłacisz rachunków. Jeśli aktualne zajęcie nie przynosi ci dochodów, zacznij szukać nowego stanowiska. Koniec tygodnia będzie sprzyjać twojej karierze, więc wykorzystaj te dni na rozmowy kwalifikacyjne.

Strony

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 12:16:18

ja też mam złe nawyki, jestem uparta i wojownicza no ale to jak każdy lew:) niechce sie zmieniac dla nikogo, mój nazeczony to rozumie kocha mnie taka jaka jestem , bo przecież każdy ma wady, ważne by umieć pokazac również zalety... :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-15 05:44:59

Pierwsze zdanie to już na sam początek się zgadza: Bo właśnie kilka godzin temu rozmawialiśmy z partnerem o moich "złych nawykach" o które ciągle się złości i z których nie potrafię się uleczyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1