Czy on jest dobrym materiałem na ojca? 50 rzeczy, które facet MUSI potrafić!

10 Października 2016

Poznaj umiejętności idealnego taty, zanim zdecydujesz się mieć z nim dziecko.

materiał na ojca

Odczuwasz coraz silniejszy instynkt macierzyński i marzysz o jak najszybszym powiększeniu rodziny? Spokojnie. Do tanga trzeba dwojga i najpierw powinnaś nabrać pewności do kandydata na ojca. Nie wierz skrajnym feministkom, które twierdzą, że mężczyzna to tylko dawca nasienia i wyłącznie do tego go potrzebujesz. Dziecko potrzebuje taty i to najlepiej wszechstronnie utalentowanego. Autorytetu i wzoru do naśladowania.

Czyli kogo? Tego dowiadujemy się z badania przeprowadzonego na grupie 2 tysięcy ojców. Panowie przyznali, że miłość to nie wszystko i dobry tata musi także coś potrafić. Co drugi badanych odczuwa gorycz porażki, kiedy nie jest w stanie naprawić czegoś w domu. Czują, że w tym momencie zawodzą i dają zły przykład pociechom.

Jakie umiejętności uważają za najważniejsze, by sprawdzić się w tej roli? Przeczytaj koniecznie, zanim zdecydujesz się mieć z nim dziecko.

Zobacz również: Czy Twój facet nadaje się na ojca? 8 oznak, że będzie świetnym tatą!

 

Strony

Komentarze (2)
ocena
1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-10 17:46:53

yyyyy...."opowiada sprośne dowcipy"? wtf? byłabym wdzięczna za uzasadnienie tego punktu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Młoda Mężatka
(Ocena: 1)
2016-10-10 11:22:26

Bez sensu :/ Prawdziwy ojciec musi umieć przewijać dziecko,chcieć się nim zajmować,by trochę odciążyć partnerkę.Nie jest ważne,by umiał puszczać jakiś tam głupi latawiec,tylko by poświęcał swojemu dziecku dużo uwagi i je kochał :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1