Decyzja dnia

Jestem bardzo blada. Czy jak się opalę, to będę miała większe powodzenie? M.

Od kiedy pamiętam nie lubię się opalać. Na słońcu od razu robi mi się niedobrze. W ogóle nie widzę sensu, żeby tak bezczynnie leżeć i się smażyć. Nie chcę dostać raka, a poza tym opalenizna mi się w ogóle nie podoba. Mało kto mnie rozumie, bo np. koleżanki robią wszystko, żeby mieć bardzo ciemną karnację. One twierdzą, że wtedy człowiek wygląda zdrowo i ma większe powodzenie. Sama nie wiem. Chłopaka w sumie nie mam, ale wątpię czy to jest wina bladej skóry. W związku chyba chodzi o coś więcej, niż tylko wygląd?

Piszę do Was, bo się zastanawiam. Może naprawdę to jest problem i powinnam coś z tym zrobić? Ostatnio usłyszałam, że wyglądam jak córka młynarza. Albo, że mam pokój w ciemnej piwnicy. Podobno prześwitują mi wszystkie żyły, a moje białe nogi aż rażą w oczy. Mam się zmusić i poleżeć trochę na słońcu? To się pewnie skończy poparzeniem, ale w sumie nie chcę być już takim dziwadłem.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (8)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonimka
(Ocena: 5)
2016-07-06 20:30:28

Kiedyś opalenizna była domeną niewolników, parobków. Za to arystokracja miała skórę białą jak mleko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-06 21:12:41

teraz lekka opalenizna jest domeną pięknych, zadbanych kobiet :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-07-06 21:45:56

Lekka. Większość to skwarki. Opalanie do oporu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nike
(Ocena: 5)
2016-07-06 21:47:21

To jeśli mam jasną karnację tzn. że nie jestem piękna i że nie dbam o siebie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-07-06 20:28:42

Mam jasną karnację. Opalam się bardzo szybko nie leżąc plackiem tylko idą po mieście. Opalenizna jest czerwona i mija po kilku dniach. Jedyne co pozostaje to piegi. Na brak powodzenia nie narzekam, chociaż jestem blada. Szkoda mi zdrowia na zostanie skwarkiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-06 17:57:03

Absolutnie nie uginaj się! Wielbiciele mocno opalonych kobiet to zazwyczaj typowe Sebki z bloku, a chyba nie chcesz powodzenia u takich facetów ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-06 14:46:06

Ja jestem blada i dobrze mi z tym! Wcale nie mam przez to mniejszego powodzenia. Z opalenizną nie wyglądam zbyt dobrze, poza tym schodzi po tygodniu do dwóch od powrotu z ciepłych krajów. Najzabawniejsze, że po kilku miesiącach w Azji, gdzie temperatura nie schodziła poniżej 30 stopni wróciłam biała! Nie przejmuj się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-05 15:09:34

Skoro to Ci się podoba i nie lubisz leżeć na słońcu to nic na siłę! Szczególnie, że jeżeli rzeczywiście masz taką jasną skórę i nie jesteś przyzwyczajona do opalania to możesz dostać poparzeń czy nawet udaru. A jeśli chciałabyś wyglądać ciemniej, to zainwestuj w jakiś balsam brązujący i się regularnie smaruj, na efekt trzeba czekać trochę dłużej niż w przypadku samoopalacza, ale wygląda ładniej i nie jest szkodliwy dla zdrowia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1