Decyzja dnia

Czy założyć na ślub biżuterię za... 25 zł? Kasia, 27 l.

Bardzo proszę o radę wszystkie Czytelniczki. Im więcej uwag, tym może jaśniej mi się zrobi w głowie. Idę do ślubu i to już niedługo. Nie wiem co zrobić z dodatkami. Wymyśliłam jak to ma ogólnie wyglądać, ale chodzi mi o to, gdzie mam je kupić. Wystarczy, że za buty zapłaciłam kilkaset złotych i zwątpiłam. Podobno nie ma co oszczędzać.

A ja właśnie myślę nad tym, żeby na innej rzeczy bardzo zaoszczędzić. Do mojej sukni ślubnej pasuje złota biżuteria, bo gorset z koronki ma takie refleksy. Srebro będzie się gryzło, bo już sprawdzałam. A złoto wiadomo, ile kosztuje, zwłaszcza jeśli ma to być coś grubszego od łańcuszka. To może nie kupować prawdziwego złota?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-01 18:01:44

Jasne, że tak! Moja koleżanka na ślub kupiła śliczne kolczyki za 15 zł... Są świetne. I nie widać, że tak tanie. Uważam, że skoro to na raz to bez sensu wydawać dużo pieniędzy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-01 01:10:21

Jasne, że tak jeśli jest tak wykonana, że nie wygląda tandetnie, przecież ci nikt próby złota nie będzie sprawdzał. Inną opcją jest pożyczyć od kogoś (coś pożyczonego), np. mamy czy ciotki... one mają taką złotą biżuterię, bo kiedyś była bardzo modna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1