Nieudacznik, Mądrala, Wyjątek. Jakie typy facetów możesz spotkać na portalach randkowych?

21 Kwietnia 2017

Czy z którymkolwiek z nich da się stworzyć stały związek?

portale randkowe

Wiele osób mówi, że najlepiej poznać drugą połówkę na żywo. Świat wirtualny bywa niebezpieczny i można natknąć się na różne osoby, m. in. zboczeńców albo mężczyzn, którzy sami nie wiedzą, czego chcą. Pomimo tego randkowanie online cieszy się ogromną popularnością, a niektóre kobiety widzą w tym jedyną szansę na poznanie partnera. Nie rozczarowują się nawet wtedy, gdy dziesiąte spotkanie z rzędu okazuje się porażką. Ale nie wszystkie dziewczyny mają tyle zapału, zwłaszcza gdy spotkały się oko w oko z prawdziwymi dziwakami. Czy to oznacza, że powinny zaprzestać poszukiwań? Oczywiście, że nie!

Poniżej prezentujemy dziesięć typów facetów, którzy najczęściej zakładają sobie profile na portalach randkowych. Dzięki krótkiej charakterystyce szybciej rozpoznasz, z kim masz do czynienia. Będziesz wiedziała, czy dać mu drugą szansę czy nie. Zaoszczędzisz czas i nerwy.

Maminsynek

Przeważnie brakuje mu stanowczości i często odwleka decyzję o spotkaniu. Jest bardzo wrażliwy, nieśmiały oraz daje do zrozumienia, że rodzina ma największą wartość. Po początkowym zachwycie następuje jednak brutalne zderzenie z rzeczywistością. Facet często wspomina o matce. Dowiadujesz się, że mieszka z nią, zawsze bierze pod uwagę jej zdanie, a założenie profilu na portalu było jej pomysłem.

Zobacz także: „Chyba potrzebuję innego ciała. Moja żona bardzo zmieniła się po ślubie i już mnie nie pociąga...”

 

Strony

Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Zuźka
(Ocena: 5)
2017-04-21 23:35:10

A ja poznałam mojego obecnego męża na portalu randkowym. Od razu mi się przyznał, ze ideałem to on nie jest i ze m sporo nadwagi ale zeby dac mu szasne. Jego bezposredniosc mnie przekonała i teraz jestesmy malzenstwem ;) od roku mój mąż intensywnie cwiczy, jest trenerem druzyny pilkarskiej naszego syna i codziennie rano po sniadaniu bierze 2 tabletki IQAcai bogatych w jagody acai. Kurcze, mowcie co chcecie ale troche motywacji i ochoty i mozna wszystko... z 99 kilogramowego miśka mam teraz 75kilogramowego przystojniaka ;) obie wersje kocham mocno, ale nauczyłam sie ze nigdy nie nalezy oceniac ludzi po okladce :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-22 22:15:11

antyreklama . nigdy nie siegne po ten syf, którym tu spamujesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 21:34:39

Co jest złego w miłośniku zwierząt?!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 13:57:42

to co opisaliście jako mądrala to nie mądrala tylko pseudointelektualny snob. mądrala zachowuje się jak smerf ważniak i ludzie uciekają od jego pier.dolenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 10:26:52

W necie niestety nic poczciwego nie poszukacie,same przyglupy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-21 11:50:04

Nie prawda! Poznany na portalu randkowym - prawie 2 lata związku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1