Co singli denerwuje w parach?

22 Grudnia 2012

Pewne zachowania zakochanych są dla osób samotnych nie do zniesienia!

zakochani

Gdyby ktoś przeprowadził sondę na temat najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka, prawdopodobnie większość z nas wymieniłaby miłość. Charakterystyczne motylki w brzuchu i niekwestionowana radość na widok ukochanej osoby są jednak przyjemne tylko wtedy, gdy… ktoś je odwzajemnia. Gorzej, jeśli jesteśmy akurat samotne – wówczas widok zakochanych działa na nas jak płachta na byka.

Co dokładnie denerwuje singli w parach?

Strony

Komentarze (117)
ocena
4.6/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2016-07-05 15:40:34

Jak by ojciec wziął pasa to by im się odechciało całować, przytulać itp. tak mnie wychowywano że musiałem tłumić swoją seksualność, miałem poczucie winy że odczuwam popęd seksualny, dlatego takie zachowania postrzegam jako złe, takie wychowanie i lata przymusowej wstrzemięźliwości seksualnej sprawiły że jestem sfrustrowany seksualnie ale kogo to obchodzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-06-29 16:31:45

Dorastałem w przeświadczeniu że seks, jakakolwiek bliskość, całowanie itp. to zło dlatego na sam widok takich par uważam że to zło i nie jestem w stanie tego zmienić w swojej psychice. Do dziś mam przez to problemy jestem sfrustrowany seksualnie, te pary są przeciwnością mnie, nie rozumieją co to znaczy tłumić swoją seksualność.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
:)
(Ocena: 5)
2013-02-12 08:17:48

re: Co singli denerwuje w parach?

Okazywanie sobie uczuć na pokaz,żeby pokazać się przed ludźmi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-11 21:13:04

re: Co singli denerwuje w parach?

A mnie najbardziej wkurza jak zakochane parki wstawiają "słit" fotusie na fb czy w ogóle gdziekolwiek jak się całują np. Ale za to ile lajków zdobywają -,-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
4
(Ocena: 5)
2013-01-03 21:42:02

Single- mają problem....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-26 00:35:36

Wiecie co jest przerażające i smutne? Że ludzie tępią naturalne, ludzkie, dobre odruchy a nie potępiają agresji. Pamiętam sytuację kiedy poszłam na spacer do parku ze swoim partnerem. Fakt, wyglądam na mniej lat niż mam, ale to chyba nie jest powód do takich zachowań na jakie ja się natknęłam. Wiadomo jak to na ogół jest z parami - usiadłam na jego kolanie a nie obok. I tak siedzieliśmy i rozmawialiśmy. I tylko z tego powodu jakiś facet ze swoim kolegą i dwójką dzieci bezczelnie obok nas usiadł i patrzył, w końcu powiedział żebyśmy poszli ku*wa gdzie indziej, żebyśmy wyp***alali bo jego dzieci to widzą i on sobie nie życzy. Za jaja bym wieszała takich chamów. Ale za to gdy na przykład biją w tramwaju przy wszystkich ludziach niewinnego człowieka to nagle wszyscy milczą i udają że nic nie widzą. Ludzie są okrutni...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-09 11:53:14

dobrze powiedziane, godzę się w 100 procentach, że okazywanie sobie uczuć to normalny, ludzki odruch a chamstwo w naszym społeczeństwie bezkarnie uchodzi ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-06-29 16:04:37

I co cię tak dziwi? w domu nie możecie się obmacywać tylko publicznie? jakie naturalne odruchy? może dla ciebie, dobrze się zachował ten facet dlaczego narażacie dzieci żeby oglądały takie rzeczy one przez to co zobaczą wpadną tylko w zakłopotanie, nie myślicie w tym momencie o ludziach samotnych którzy was widzą? mówisz żebyś takich wieszała a jaką karę sobie byś wymierzyła za gorszenie dzieci i niszczenie im psychiki takimi widokami?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-18 12:01:46

Do prostytutek mam więcej szacunku niż do takich jak ty co na ulicy publicznie całują się trzymają za ręce i itp. jesteście zwykłym bydłem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-19 12:06:54

Jeszcze się nie wstydzisz o tym pisać, dobrze ten facet wam tak powiedział, prostytutki bardziej szanuję niż takie pary które tylko na nerwy działają hołota, bydło zwykłe, nie wiecie co to twarde, surowe, antyseksualne wychowanie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-08-19 15:37:51

Jesteście bydłem zwykłym i tyle, wszystkie zbydlęcone pary, podludzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-23 21:47:13

Nie uważam całowania się publicznie za coś złego, dopóki para nie przekracza mojej sfery prywatności, czyli :D kilka metrów ode mnie ^^ bo w zatłoczonym busie sobie tego raczej nie wyobrażam :/ I wdg mnie nie ma nic złego w okazywaniu sobie uczuć, ale oczywiście są pewne granice. Obmacywanie się publicznie raczej odpada, ale pocałunki, przytulanie, trzymanie za rękę ;)) Przecież to jest urocze :D:D:D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-27 20:02:38

ZGADAM SIĘ!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-23 16:44:33

Mi nie przeszkadza to, że ludzie się do siebie tulą, cmokają, szeptają sobie coś do ucha, to naturalne, że ich do siebie ciągnie, jeżeli oczywiście jest to w granicach "smaku". Przecież jak ludzie ze sobą są to naturalne, że się czasem pocałują publicznie, czy przytulą, jak dla mnie to jest w sumie słodki widok;-) odpycha mnie tylko to gdy przesadzają, bardzo namiętne całowanie i "macanie się", bo takie rzeczy to już akurat powinny być jak są sami, ale nie widzę niczego żałosnego w tym, że się cmokną. Myślę, że większość samotnych nie lubi tego ze zwykłej zazdrości, gdy sama nie miałam chłopaka to czasem, gdy miałam gorszy humor też robiło mi się "przykro", bo zazdrościłam im tego:-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Andżelika
(Ocena: 5)
2012-12-23 14:40:36

Od 3 lat pracuje jako luksusowa dama do towarzystwa. Zarobiłam już sporo kasy, odłożyłam na lokatę a wszyscy wokoło mnie poniżają i z zawiścią chcą mnie zniszczyć. Rozumiem, że według niektórych osób się nie szanuję i sieję zgorszenie ale to nie znaczy, by traktować mnie gorzej niż psa. Znajomi też jak potrzebują pieniędzy to przychodzą po pożyczkę. Pozyczam, bo nie potrafię nie pomóc, gdy wiem, że mnie ta suma pieniędzy nie zbawi. mimo, że jestem świadoma, że za plecami mnie obgadają,ze to pieniadze , które zarobiłam w taki a nie inny sposób. Ale jak ja potrzebuję pomocy to odsyłają mnie do alfonsa albo do koleżanek "dzi***k. Nikogo nie oceniam, niczego nie zazdroszczę. Pracuję jak pracuję, to moje życie, może będę kiedyś tego żałowała, tego nie wiem, ale jestem dorosła i robię to co ja uważam, że dla mnie jest najlepsze. Nie rozumiem dlaczego wszyscy tak mnie nienawidzą i chcą zniszczyć. Dobrze, tak jestem prostytutką. Jeśli takie określenie Ci poprawi humor, to proszę bardzo. Nie mniej jednak w przeciwienstwie do kobiet pracujących przy autostradach, każdy mój klient nie oznacza stosunku, lecz najzwyczajniej rozmowę. Myślę, że subtelna różnica jednak jest, no ale nie ważne. Dziękuję dziewczyny za takie słowa. Nie spodziewałam się tego szczerze mówiąc, tym bardziej jestem miło zaskoczona. Czasami mam dość. Sytuacja życiowa mnie zmusiła, ale to żadna wymówka. Potrzebowałam pilnie dużej sumy pieniędzy i miałam wybór albo to, albo sprzedaż swoich narządów albo jeszcze coś innego, bo pożyczki żaden bank mi nie dał. Z perspektywy czasu - teraz - nie żałuję. Dziękuję jeszcze raz za Waszą postawę, to wiele dla mnie znaczy w morzu obelg i potępienia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Principessa
(Ocena: 5)
2012-12-23 21:35:36

Nie pochwalam tego co robisz, ale też nie potępiam. Nie rozumiem jednak obrzucania prostytutek błotem, gorsi mogą być klienci. Zastanawiało mnie zawsze co czuje prostytutka, gdy wie, że jej klient ma rodzinę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-12-26 00:26:50

A to można tak pracować, by facet płacił za to, że z nim sobie rozmawiasz? Jak tak to ja też tak chcę:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Siema
(Ocena: 5)
2012-12-23 08:52:22

Ten artykuł jest na zaje ***cie wysokim poziomie, ktoś to zerżną z bravo girl czy jak?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz